Zamknięcie naczyń, polecam z całego serca. Efekt wow ,cena w normie, wizyta perfekcyjna. Pan Doktor doradza, wyjaśnia, nie pośpiesza...pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim. Ja bylam z zamknięciem naczynek na twarzy , mąż z usunięciem kurzajki. Oboje jesteśmy mega zadowoleni..

Wspaniały lekarz, posiadający fachową wiedzę, wysoką kulturę osobistą i niespotykane w polskiej służbie zdrowia podejście do pacjenta. Na pięć możliwych gwiazdek daję sześć w każdej kategorii:-)

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą a zarazem bardzo miłym i ciepłym człowiekiem.Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy.polecam

Bardzo miły uprzejmy, kompetentny lekarz. Jest bardzo cierpliwy,poświęca dużo czasu dla pacjenta.Godny polecenia.

Dr. Halbina zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie dzięki szybkim i trafnym diagnozom. Leczenie jakie opracował dla moich dzieci przynosi pozytywne rezultaty. Polecam.

Gorąco polecam, bardzo dobry dermatolog

Gorąco polecam, bardzo dobry dermatolog

Polecam Pana Halbine. Świetny człowiek, rzeczowy, tłumaczy co i jak, z jakiego powodu, dlaczego te leki itd. Po jednej wizycie wszystko wróciło do normy. Ocena 5+.

na WAM-ie byłam leczona dermatologicznie 5 tygodni i było coraz gorzej!!! po wizycie u dr-a Halbiny wszystko wróciło do normy po 2-ch tygodniach :-) bardzo polecam.

na WAM-ie byłam leczona dermatologicznie 5 tygodni i było coraz gorzej!!!
po wizycie u dr-a Halbiny wszystko wróciło do normy po 2-ch tygodniach :-)
bardzo polecam.

Polecam tego lekarza, bardzo miły i kompetentny ...

Polecam tego lekarza, bardzo miły i kompetentny ...

Pan doktor postawił diagnozę, przepisał leki. Zaczynam więc leczenie i czekam na efekty. Dam znać za około miesiąca czy diagnoza była trafna. Pozdrawiam