Dermatolog

Dermatolog Bytom dr Lidia Bednarska

dr Lidia Bednarska

Dermatolog

wizyta już od 100

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Bardzo mi pomogła. Polecam z serca. Wizyta bez pośpiechu cierpliwie wysłucha i dobrze doradzi. Bardzo profesjonalna i rzeczowa.

lekarz Monika Kucharczyk

Medycyna estetyczna, Dermatolog

25-371 Kielce

Pani doktor bardzo miła,uprzejma, kompetentna. Poświęciła mi wystarczająco dużo czasu i wytłumaczyła mi na czym polega moja choroba. Polecam.
Opinia dodana przez: Kazimierz
Dermatolog estetyczny Warszawa dr n. med. Maciej Krajewski

Klinika Krajewski
Bukowińska 22A/3

Wykonywałam u Pana Doktora Macieja Krajewskiego wiele zabiegów laserem fraxel i repair, moja twarz wygładziła sie pomimo stosownego już mojego wieku. Nie mam tyle zmarszczek przy oczach, wokół ust i na czole. Liczne kiedyś przebarwienia na twarzy znikły bezpowrotnie.Zabiegi na szyi spowodowały, że nie muszę jej ukrywać pod apaszką lub golfem.Gdy przeglądam swoje fotografie sprzed lat żałuję, że dopiero dwa lata temu zdecydowałam sie na proponowane przez Pana Doktora zabiegi, ...

Przerwy-Tetmajera 1
41-933 Bytom

Jakiś czas temu polecono mi dr Sieczkowskiego, gdyż od pewnego czasu borykam się z bardzo uciążliwą przypadłością, Bardzo kompetentny lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad i bardzo dokładnie badał. Efekty są widoczne. Jak dotąd lekarze mieli problemy z moją przypadłością, przepisywali różne lekarstwa i maści, a problem pozostawał. Tym razem jest inaczej. wszystko zniknęło, a rana się zagoiła. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

Pani Doktor mogłaby więcej tłumaczyć. Przepisujac leki nie informuje czy to antybiotyk czy inny, nie pyta o uczulenia. Bardzo miła.

lek. med. Krystyna Parapura

Pediatra, Dermatolog dziecięcy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38

Ja również nie rozumiem negatywnych komentarzy. Zgłosiłam się do Pani Doktor z (jak się okazało) poważnym uczuleniem na jeden z żeli przeciwbólowych. Dzięki swojej uprzejmości przyjęła mnie w piątek po południu jako dodatkowego pacjenta (jak jedyny lekarz w Lux Medzie!). Pomimo obawy o hospitalizację, a później o blizny, leczenie przez nią zastosowane, pozwoliło na całkowite wyleczenie. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Dominika
Dermatolog Poznań dr n. med. Małgorzata Misterska

Prywatny gabinet Medycyna z Sercem
ul. Kościelna 26/22
Poznań

Bardzo polecam Panią Doktor! Byłam z synkiem, 3 lata, AZS. Do tej pory zmiany na skórze często nawracały i nadkażały się od drapania i dziecko było niespokojne, szczególnie w nocy. Pani Doktor zaleciła Pimafucort na zmiany zainfekowane i Protopic do przewlekłego stosowania i skóra syna jest idealna już 2 miesiące! Pani Doktor jest przemiłą i kompetentną lekarką i bardzo gorąco zachęcam, aby udać się do niej po rozwiązanie skórnych problemów!