lek. med. Marzena Ciszkiewicz-Wawak

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

wizyta już od 100
Tragedia! Leki nieskuteczne! Wyrzucone pieniądze! Strata czasu! Niewłaściwa diagnoza! Nie słucha co się mówi w wywiadzie! Zerowy kontakt! Błędy ortograficzne w pisemnej dokumentacji! Odradzam zupełnie niekompetentny lekarz! Nieskuteczna, nieprzyjazna, szkoda czasu nerwów pieniędzy i zachodu ogólnie lepiej poświęcić tą energię na szukanie innego lekarza!
Opinia dodana przez: ANONIM
Szczecin Dermatolog dr n. med. Agnieszka Markowska

dr n. med. Agnieszka Markowska

Wenerolog, Medycyna estetyczna

IDEAL SKIN
Piotra Ściegiennego 27/7
70-345 Szczecin

U pani Doktor leczę się już 4 rok na trądzik, jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Po pierwsze są bardzo dobre terminy, mogę bez problemu co miesiąc rejestrować się na kontrolę. Po drugie - najważniejsze - pani Doktor słucha i pomaga. Na początku miałam ustawiony antybiotyk (mam trądzik ropny w strefie T i na żuchwie, poliki są zdrowe, tylko raz na jakiś czas wyskoczy coś malutkiego) na 3 miesiące, tę kurację ...
Opinia dodana przez: Karolina
Warszawa Dermatolog dr n. med. Elżbieta Podgórska

dr n. med. Elżbieta Podgórska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3

Wspaniały lekarz z holistycznym podejściem do pacjenta.Pani doktor bardzo otwarta,pomocna i kontaktowa,widać,że lubi swoją pracę.Wizyta to sama przyjemność,zajęła się moim problemem wnikliwie.Wszystkim serdecznie polecam!!!
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Barbara Kumpin

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

Medycyna Estetyczna Szczecin Barbara Kumpin
ul. Leopolda Okulickiego 46
Szczecin

Polecam lekarza. Pani dermatolog rzeczowa, kompetentna, służy pomocą i radą . Szczegółowo informuje o sposobie leczenia i stosowania zapisanych leków. W moim wypadku kuracja nadal trwa, ale efekty są już widoczne. pozdrawiam Małgorzata
Opinia dodana przez: Małgorzata
Koszalin Dermatolog lekarz Agnieszka Niedźwiecka

lekarz Agnieszka Niedźwiecka

Wenerolog, Dermatolog

Gabinet Dermatologii Ogólnej i Estetycznej
H. Modrzejewskiej 33, 75-721
75-721 Koszalin

wizyta już od 130
Pani doktor bardzo miła, przyjemne i niepospieszne podejście do pacjenta. Rzeczowo po skrupulatnym badaniu wyjaśniła przyczyny i sposób leczenia. Polecam
Opinia dodana przez: Patrycja
Warszawa Dermatolog prof. dr hab. Stanisław Leopold Zabielski

prof. dr hab. Stanisław Leopold Zabielski

Dermatolog

Specjalistyczny Gabinet Dermatologiczny i Alergologiczny profesora Stanisława Zabielskiego
Powstańców Śląskich 125/1

Polecam, bardzo dobry fachowiec, lekarz od zadań gdzie inni lekarze nie dają rady. Kolosalne doświadczenie! Warto umówić się na konkretną godzinę, dość elastycznie.
Warszawa Dermatolog lek. med. Jowita Dejewska

dr n. med. Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny

Klinika Krajewski Warszawa-Mokotów
Bukowińska 22A/3

Wykonywałam u Pana Doktora Macieja Krajewskiego wiele zabiegów laserem fraxel i repair, moja twarz wygładziła sie pomimo stosownego już mojego wieku. Nie mam tyle zmarszczek przy oczach, wokół ust i na czole. Liczne kiedyś przebarwienia na twarzy znikły bezpowrotnie.Zabiegi na szyi spowodowały, że nie muszę jej ukrywać pod apaszką lub golfem.Gdy przeglądam swoje fotografie sprzed lat żałuję, że dopiero dwa lata temu zdecydowałam sie na proponowane przez Pana Doktora zabiegi, ...

dr n. med. Ryszard Sieczkowski

Avimed Plus Piekary Śląskie
Ks. Popiełuszki 5
41-940 Piekary Śląskie

Jakiś czas temu polecono mi dr Sieczkowskiego, gdyż od pewnego czasu borykam się z bardzo uciążliwą przypadłością, Bardzo kompetentny lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad i bardzo dokładnie badał. Efekty są widoczne. Jak dotąd lekarze mieli problemy z moją przypadłością, przepisywali różne lekarstwa i maści, a problem pozostawał. Tym razem jest inaczej. wszystko zniknęło, a rana się zagoiła. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent
Warszawa Dermatolog dr Anita Tarajkowska-Olejnik

dr Anita Tarajkowska-Olejnik

Wenerolog, Trycholog

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38

wizyta już od 150
Świetna lekarka! Bardzo pomogła mi z moim problemem. Jest bardzo miłą, opanowaną i doświadczoną osobą. Wizyty u niej są zdecydowanie przyjemne i bezstresowe, dlatego z serdecznością ją polecam!