lekarz Ewa Mielewczyk

Dermatolog

Rewelacyjna Pani dr. Przez rok leczyłam się prywatnie, płacąc za każde badania. Już po pierwszej wizycie Pani doktor skierowała mnie na dodatkowe bezpłatne badania. Bardzo miła, pierwszy raz lekarz przeprowadził ze mną tak długi wywiad na temat ewentualnych przyczyn choroby :)Polecam. Polecam.

Byłam u P.Doktor 17,08,2011 na Jaskółczej...Przyjęła mnie od ręki,przemiła,bardzo kompetentna,odpowiadała rzeczowo na każde zadane pytanie,oczywiście diagnoza trafna...Szczerze polecam!!!! Karina.

Karina.

ulubiona moja:)zawsze wie co mi dolega,godna zaufania. polecam szczerze

ulubiona moja:)zawsze wie co mi dolega,godna zaufania. polecam szczerze

polecam, jest kompetentna, cierpliwa, bardzo chce pomóc, ma dużą wiedzę. Jest O.K.

Świetny lekarz! Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu, stawia trafne diagnozy i wybiera odpowiednie metody leczenia. Serdecznie polecam wszystkim, którzy od lat walczą z trądzikiem, z pewnością pomoże Wam się go pozbyć raz na zawsze!!! 100% lekarz!!!

Nie polecam wizyty, jak dla mnie lekarz jest nie kompetentny.

Nie polecam wizyty, jak dla mnie lekarz jest nie kompetentny.

Pani doktor bardzo dobrze rozumie problemy ludzi stawia trafne diagnozy bardzo sympatyczna i pomocna

NAJWSPANIALSZA LEKARZ, ROZUMIE MŁODYCH I STAWIA TRAFNE DIAGNOZY.

NAJWSPANIALSZA LEKARZ, ROZUMIE MŁODYCH I STAWIA TRAFNE DIAGNOZY.

Pani Doktor godna polecenia, diagnoza w 100%

Pani Doktor godna polecenia, diagnoza w 100%

Jeżeli jet to Pani doktor, która przyjmuje w Gdańsku na Jaskółczej to ja ją polecam, może nie jest zbyt wylewna,ale z moimi problemami zawsze sobie bezbłędnie radziła jedna wizyta recepta i wszystko wraca do normy.