Dermatolog Gdańsk

wizyta już od 100

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Obroncow Wybrzeza 10A
80-389 Gdańsk

Pełny profesjonalizm, holistyczne podejście do pacjenta, bez pośpiechu, z pełnym zaangażowaniem diagnozuje i prowadzi leczenie.Polecam

Gdańsk

Wspaniały lekarz. Już przy pierwszej wizycie była diagnoza, dla pewności badania labolatoryjne. Poszłam z myślą, że mam defekt skóry a to okazało się chorobą leczoną szpitalnie. Byłam załamana teraz wiem, że jestem w dobrych rękach. Wcześniej byłam u 2 dermatologów, którzy przepisywali maści i straciłam 2 lata. Polecam także w medycynie estetycznej - ogromna wiedza zapewne nie pozwoli na jakiekolwiek powikłania.
Opinia dodana przez: agness01

dr Anita Woźniczko-Wróbel

Pediatra, Medycyna estetyczna

ul. Kartuska 358B
80-125 Gdańsk

Koszt wizyty jest uzależniony od rodzaju zabiegu. Pani doktor cierpliwa i uprzejma wręcz "do bólu". Efekt w moim przypadku bardzo pozytywny, skóra po tzw IPL bardziej napięta, a włoski w pewnych miejscach przestały odrastać

dr n. med. Magdalena Trzeciak

Dermatolog estetyczny, Dermatolog

SPAMEED
Wały Piastowskie 1
80-958 Gdańsk

Trafiłam do P.dr całkiem przypadkowo. Od lat borykałam się z trądzikiem. Niestety dotąd żaden dermatolog nie umiał mi pomóc.Wiecznie zalecano mi kurację antybiotykową, która owszem była skuteczna do momentu odstawienia leku, potem wszystko wracało do punktu wyjścia (a mój biedny żołądek!!!).
Pani dr zaproponowała mi peelingi kwasami TCA.I to był przełom.
Od 1,5 roku nie wiem co to trądzik ! Rewelacja ! Oczywiście chodzę na kontrolę raz na ...

lekarz Izabela Toporska-Łukaszuk

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Gabinet Ginekologiczno- Położniczy
Hallera 2a/1a
80-401 Gdańsk

Polecam każdemu bez wyjątku. Leczę się dermatologicznie pod opieką Pani Izabeli i jestem zachwycona. Dokładnie tłumaczy chorobę i leczenie, poświęca pacjentom dużo czasu. Jest niezwykle uprzejma a atmosfera w gabinecie to coś niezwykłego - wizyty u lekarzy bywają stresujące, a tutaj można poczuć się jak na spotkaniu z dobrą przyjaciółką. Naprawdę ciężko jest dzisiaj spotkać takich lekarzy - kompetentnych a jednocześnie nie wywyższających się, traktujących pacjenta na równi z sobą.

Gdańsk

Rewelacyjna Pani dr. Przez rok leczyłam się prywatnie, płacąc za każde badania. Już po pierwszej wizycie Pani doktor skierowała mnie na dodatkowe bezpłatne badania. Bardzo miła, pierwszy raz lekarz przeprowadził ze mną tak długi wywiad na temat ewentualnych przyczyn choroby :)Polecam. Polecam.

Akademia Medyczna

Gdańsk

Z przyjemnością oddałem się dziś w ręce Pani Doktor. To młoda lekarka, chociaż Ona tak dziewczęco temu zaprzecza, ale to bardzo kompetentna i gruntownie wykształcona Doktor i ... taka ciepła. Pacjent czuje się u niej najważniejszy. Polecam Ją, zwłaszcza mężczyznom, bo to - wbrew pozorom - takie delikatne istoty. U Pani Doktor Moniki znikną Wasze problemy.
Opinia dodana przez: Zygmunt

Przychodnia Morena, Przychodnia Jasień

Gdańsk

I went to see this doctor with my children so i didn't have to queue (that was a plus as the waiting room was full) The doctor such as her secretary was very nice and checked my kids carefully, asked plenty of questions and gave competent judgement of the situation, advice and explanations. I really recommand this doctor and I will definetly go back to her if required.
Opinia dodana przez: Amelie

Dom Medyczny "Jagiellońska" NCMed Przychodnie
Jagiellońska 7
80-371 Gdańsk

Pani doktor jest przesympatyczną kobietą, zawsze uśmiechnięta profesjonalnie podchodzi do problemu. Dzięki zmysłowi estetycznemu Pani Doktor wyglądam znacznie młodziej a efekt jest bardzo naturalny. Umawiając wizytę mam pewność, że zostaną mi zaoferowane najnowosze metody w walce z czasem. Wiem też, że wiele moich koleżanek zdecydowało się na zabieg nićmi Happy Lift i są zachwycone efektem. Polecam każdemu!

Opinia dodana przez: Olga

Ogarna 76/77 lok. 3
80-826 Gdańsk

zostałam wyleczona z trądziku po kilkunastu latach błąkania się po gabinetach dermatologicznych bez mała w całej Polsce - byłam leczona przez rok. Leczenie zakończono półtora roku temu. Obecnie jestem zdrową osobą, mam normalną cerę i stosunkowo mało widocznych szkód po tej wstrętnej chorobie ( pilingi robiłam prywatnie - NFZ tego nie refunduje). W trakcie leczenia musiałam systematycznie wykonywac wyniki badań- nie płaciłam za nie ani grosza. Niestety lek był dość ...
Opinia dodana przez: misia1642

Dermatolodzy w Gdańsku