Dermatolog Gdańsk

dr n. med. Dorota Kozicka

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Clinica Dermatologica

80-210 Gdańsk

Profesjonalizm w każdym calu. Pani Dr. miła, budząca od początku spore zaufanie a co najważniejsze dla mnie skuteczna w tym co robi.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Elżbieta Kiełczyńska

Wenerolog, Dermatolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Obroncow Wybrzeza 10A
80-389 Gdańsk

wizyta już od 100
Pełny profesjonalizm, holistyczne podejście do pacjenta, bez pośpiechu, z pełnym zaangażowaniem diagnozuje i prowadzi leczenie.Polecam

dr hab. n. med. Henryk Szarmach

Dermis
ul. Fieldorfa 21
Gdańsk

Po wizycie u Pana Doktora człowiek czuje się jak nowonarodzony! Z pesymisty stałem się optymistą, chce mi się żyć!...polecam wszystkim załamanym - pędźcie do tego lekarza, bo tylko On potrafi właściwie zdiagnozować przypadłość i ją skutecznie wyleczyć!!!

lekarz Anna Serema-Parol

Kętrzyńskiego 24/1A
80-376 Gdańsk

Pani doktor bardzo sympatyczna, kompetentna, godna polecenia. Wielka szkoda, że odeszła na emeryturę bo trudno będzie znależć równie dobrego lekarza.
Opinia dodana przez: Teresa

lek. med. Dorota Jaśkiewicz-Nyckowska

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

W imieniu mojej mamy Honoraty Cieślak i swoim serdecznie dziękuję Pani doktor Dorota Jaśkiewicz-Nyckowska za fachową opiekę, bardzo szybką diagnozę i zalecone leczenie, które znacznie poprawiło stan zdrowia mamy. Pani doktor posiada olbrzymią wiedzę, potrafi wysłuchać pacjenta oraz w odpowiedni sposób przekazać informacje pacjentce i rodzinie. Jest bardzo sympatyczną osobą. Potrafi sprawić że pacjentka będąca pod jej opieką czuła się bardzo bezpiecznie. Jestem pełen uznania i podziwu dla Pani doktor.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Piotr Szlązak

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Przychodnia studencka
ul. Zwycięstwa
Gdańsk

Lekarz wyjaśnił na czym będzie polegało leczenie, zapomniał tylko napomknąć o małym szczególiku, a mianowicie, że skutkiem ubocznym leczenia może być grzybica (chodzi o paznokcie). Po leczeniu dr Szlązaka właśnie się jej nabawiłam. Miał mi pomóc, a bardzo bardzo zaszkodził, czym w ogóle się nie przejął. Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza.

lekarz Epi Centrum

Epi Centrum Gdańsk - dermatolog
ul. Pniewskiego 3
80-952 Gdańsk

Kilka pacjentek umówionych na tę samą godzinę. Lekarz mocno spóźniony, (Dziwura) przyjmował na dwa gabinety. W jednym zostawił pacjentkę (pewnie w trakcie zabiegu) i przyjął mnie w drugim, ale najwyraźniej spieszyło mu się do tej pacjentki, bo przyjął mnie na stojąco! Zaproponował na rozjaśnianie plam posłonecznych zabieg, który m.in wymaga długotrwałego używania jakiegoś kosmetyku (chyba ok. 2 miesięcy), chociaż powiedziałam wcześniej, że mam silne alergie na kosmetyki. Kiedy zapytałam, co ...

lekarz Barbara Chrostowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska SUCHANINO
ulica Otwarta 4
80-169 Gdańsk

Koszmarny lekarz. Byłam z córką na zamrazaniu brodawki na stopie. Ten zabieg wymaga precyzji bo trzeba zamrozić skutecznie tylko brodawke.Ta Pani zamrozila pobieżnie brodawke na palcu, za to skórę centymetr w lewo i w prawo zdrowej skory zamrozila tak ze córką ma teraz krwiak i zwija się z bólu. Totalny brak profesjonalizmu i elementarnych podstaw wiedzy o zabiegu. Potraktowała uzadzenie jak WD40 i mrozila gdzie popadnie. Dziecko jest ciągle na ...
Opinia dodana przez: monika

dr n. med. Halina Pawlik

DENTIS
Startowa 1
Gdańsk

Wyjątkowo niesympatyczna, obcesowa i oschła lekarka. Leczyłam się u niej prywatnie, sama nie wiem czemu tak długo dawałam jej na sobie zarobić. Wizyt było wiele i za każdym razem była taka sama, więc nie można tego "zrzucić" na jednorazowy zły humor.
Leczenie nie było skuteczne, wręcz pogarszało stan skóry (trądzik). W odpowiedzi usłyszałam "smaruj się, smaruj". M. in. miałam codziennie przecierać całą twarz wodą utlenioną, nikt inny nie słyszał o ...

lekarz Agata Prędota

Przychodnia Mickiewicza www.logop-logopedia.prv.pl