Wielkopolskie Dermatolog

Dermatolog Poznań dr n. med. Małgorzata Misterska

Prywatny gabinet Medycyna z Sercem
ul. Kościelna 26/22
Poznań

Bardzo polecam Panią Doktor! Byłam z synkiem, 3 lata, AZS. Do tej pory zmiany na skórze często nawracały i nadkażały się od drapania i dziecko było niespokojne, szczególnie w nocy. Pani Doktor zaleciła Pimafucort na zmiany zainfekowane i Protopic do przewlekłego stosowania i skóra syna jest idealna już 2 miesiące! Pani Doktor jest przemiłą i kompetentną lekarką i bardzo gorąco zachęcam, aby udać się do niej po rozwiązanie skórnych problemów!

Dermatolog Poznań lekarz Weronika Chorążyczewska

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Jestem po kilku poważnych operacjach i cóż - moje ciało szpecą naprawdę mało atrakcyjne blizny. Dla kobiety to naprawdę duży kłopot, nie czuję się komfortowo ani w stroju kąpielowym, ani tym bardziej przed mężem...Udalam się do doktor Chorązyczewskiej z polecenia i powiem szczerze, że naprawdę odżywam. Oczywiście to długi proces, blizny nie znikną w tydzień czy dwa, ale widzę zmiany i wierzę w efekty.

Opinia dodana przez: Marta Jaśkowiak
Medycyna estetyczna Poznań lek. med. Krzysztof Łuksza

lek. med. Krzysztof Łuksza

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Biogenica Klinika Piękna
Plewiska, Grunwaldzka 519 B/C lok. 2
62-064 Poznań

Pan doktor to wyjątkowa osoba. Jedyny chyba tak kompetentny lekarz. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Potrafi spojrzeć na pacjenta jako całość, a nie tylko wypełniać po 1 zmarszcze i kroić za wszystko. Po wizytach u innych wyglądałam jak napompowana lala. Teraz wyglądam młodo i naturalnie. W ostatnim roku doktor zaplanował cały cykl zabiegów odmładzających. Wyglądam 10 lat mniej i nie muszę już się kryć pod makijażem. Uczciwie i w normalnych cenach. W klinice zawsze można liczyć na informacje o zabiegach, zawsze dostaje nalepki od preparatów, którymi wykonano zabieg. A do tego opieka po jest niesamowita. Bezpatne kontrole i miła opieka. Dziękuje za wszystko i polecam każdemu, kto chce trafić na prawdziwego fachowca od odmładzania.

Opinia dodana przez: Kasia
Dermatolog Wolsztyn lekarz Ewa Berlińska

Studio Medycyny Estetycznej & Day SPA NINA Studio Estetica
5-go Stycznia 44
64-200 Wolsztyn

Jestem bardzo rozczarowana wizytą u tego lekarza... Zapłaciłam dużo kasy, a pani doktor poświęciła mi zaledwie 5 minut i spławiła. Idąc do dermatologa z problemem, który od miesięcy wpędza mnie w nerwicę i nie pozwala normalnie funkcjonować oczekiwałam odrobiny zrozumienia. A tutaj zero podejścia. Zamiast przyjrzeć się dokładnie mojej dolegliwości, pani doktor potwierdziła tylko na chłodno to, co jej powiedziałam i przepisała silne leki, których nawet boję się zażyć ze względu na masę skutków ubocznych. Wróciłam do domu jeszcze bardziej zdołowana niż przed wizytą. Przykre to, że lekarzy z powołania jest coraz mniej, a większość tylko "odwala swoją robotę" wyciągając od zdesperowanych ludzi kupę kasy. W tych czasach człowiek musi leczyć się sam naturalnymi metodami. Czasem więcej porad znajdzie się w internecie niż u lekarza. Nigdy więcej nie pójdę do tej pani i innym też odradzam wizytę u niej :(

Opinia dodana przez: Anna

MALIJA CLINIC
ul. Krakowska 4
61-889 Poznań

Zgłosiłam się do pana doktora po wcześniejszym leczeniu u innej lekarki, która podczas każdej wizyty zapisywała inne leki bez efektu i nie postawiła diagnozy. Pan doktor nie tylko przepisał mi leczenie, które pomogło, ale postawił też precyzyjną diagnozę i dokładnie wytłumaczył na czym moja choroba polega. Serdecznie polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Barbara

ANGIODIABETICA
Przemysłowa 46a
Poznań

Ciągle pozostaję pod wrażeniem oczarowania, które wywołała wizyta u Pani Magdy. Pełen profesjonalizm, znakomita komunikacja, cechy, które dzisiaj można szukać już chyba tylko w literaturze lub rezerwatach przyrody.
Znakomity diagnosta.
Wywiad zebrany szczegółowo niczym w filmie " Dr House", plus doświadczenie i wiedza Pani Doktor pozwoliły na postawienie właściwiej diagnozy i rozwiązanie zagadki, z którą od 10 lat nie mógł poradzić sobie żaden dermatolog.

Znakomity diagnosta.

Opinia dodana przez: Edyta
Dermatolog Warszawa lek. med. Magdalena Szymańska-Bueno

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44

Gorąco polecam dr Bueno jako najlepsza specjalistkę od powiększania ust w Poznaniu, powtarzam ten zabieg już od kilku lat, robiłam go wcześniej u wszystkich "renomowanych" lekarzy medycyny estetycznej w Poznaniu i tylko u niej mam efekt dokładnie taki jakiego oczekiwałam tylko dr Bueno nie bierze pieniędzy za konsultacje przed zabiegiem czyli za trzaśnięcie drzwiami, nie naciąga pacjenta na najdroższe preparaty tylko szczerze doradza. Pani doktor bardzo dziękuje i pozdrawiam Kamila z Lubonia!

Opinia dodana przez: Kamila

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ta pani doktor zmienia obraz lekarzy na bardzo pozytywny. Jak pierwszy raz do niej trafiłem to byłem w szoku i pod wielkim wrażeniem że wizyta u lekarza może być taka "przyjemna"? - nie wiem jak to określić. no i do tego ma bieżącą wiedzę o nowościach w leczeniu. W każdym bądź razie polecam wszystkim. Jest naprawdę spoko. Przyjmuje i na kasę i prywatnie - jak się komu uda załapać.

dr Przemysław Trzeciak

Wenerolog, Medycyna estetyczna

ASPAZJA Instytut Zdrowia i Urody
Lukrecjusza 3
60-461 Poznań

Chodzę do Pana Trzeciaka do Aspazji.Lekarz godny polecenia, przede wszystkim fachowiec, wie co robi i mówi. Jakość usług na wysokim poziomie. Byłam na kilku zabiegach u Pana Trzeciaka w tym poprawiał błąd innego lekarza. Doskonały jeśli chodzi o botox i wypełnienia. Polecam ten gabinet. Sama chodzę do dr Trzeciaka lub do dr Orłowskiej w Aspazji.

Opinia dodana przez: Kasia

ulica Szpitalna 2 A
64-600 Oborniki

Bardzo fajny i dobry lekarz. Miła i uprzejma osoba. Jasno i rzeczowo wszystko tłumaczy. Do tej pory jej zalecenia pomogły mi na wszystkie moje problemy. Polecam.

Opinia dodana przez: Gosia