Dermatolog Kraków

dr Ewa Marzec

Dermatolog estetyczny, Dermatolog dziecięcy

Przychodnia ZUM M-P-K Sp. z o.o.
ulica Brożka 1

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Zgłosiłam sie z trądzikiem po licznych próbach samodzielnego leczenia i kilku poradach i innych lekarzy. Zebrała całościowy wywiad i mimo mojej obawy zleciła długotrwałą antybiotykoterapie i leki miejscowe. Jasno i w prosty sposób wyjaśniła dlaczego taka a nie inna metoda leczenia. Minęło kilka miesięcy od pierwszego spotkania i efekty są naprawdę rewelacyjne. Co ważne lekarka nie naciąga na drogie leki i kolejne niby kontrole. Zawsze można skonsultować sie telefonicznie. Choć zwykle nie odbiera telefonów w ciągu dnia to prawie zawsze oddzwania wieczorem. To miłe.

GABINET DERMATOLOGICZNY
ŁOKIETKA 13/29
Kraków

zdecydowanie polecam. lekarz z ogromnym stażem i dośwaidczeniem klinicznym!!!

zdecydowanie polecam. lekarz z ogromnym stażem i dośwaidczeniem klinicznym!!!

ul. Henryka Sienkiewicza 13/11

Lekarz bardzo kompetentny, zna się na tym co robi. Szybko postawiona diagnoza. Wizyta przeprowadzona szybko i konkretnie. Szkoda, że nie ma zaznaczonej informacji, że przyjmuje także na ul. Zdrowej 1/2 w medycynie zdrowia i urody. Gdyby nie moja koleżanka pewnie nadal bym chodziła po różnych lekarzach i nie znalazła tak świetnego specjalisty, jakim jest doktor Szczurek. Cieszę się, że są jeszcze tacy lekarze. Polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Marzena

SPECJALISTYCZNY GABINET DERMATOLOGICZNY
Długa 74

POLECAM!super fachowo i efekt od razu!bardzo miła wizyta.

POLECAM!super fachowo i efekt od razu!bardzo miła wizyta.

lekarz Małgorzata Jabłońska

Dermatolog estetyczny, Dermatolog

LIM

Kraków

czy ta dermatolog przyjmuje tez prywatnie w proszowicach? jesli tak, prosze o kontakt do niej.

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą, zarówno dotyczącą chorób, niepożądanych i szkodliwych skutków stosowania pewnych leków oraz metod leczenia i właściwości medykamentów. Wysłuchał mnie i przepisał skuteczne leki, wytłumaczył, jaką mam chorobę i skąd się wzięła. Poza tym raczej uprzejmy i miły.

Dwukrotnie pomógł mojemu tacie, który wcześniej błąkał się po dermatologach z (jak się okazało u dr Tomaszyńskiego) błahą chorobą, której inni dermatolodzy nie potrafili zdiagnozować i, bez uważnego obejrzenia, przepisywali leki za 200 zł. Pan Doktor przede wszystkim zbadał skórę mojego taty i przeprowadził z nim wywiad, po czym przepisał maść robioną i krem za łączną sumę 20 zł. Po tygodniu stosowania wszystko wróciło do normy. Pan Doktor pomógł także mojemu kuzynowi z poważniejszą chorobą- kuzyn jest bardzo zadowolony :)
Ja wybrałam się ostatnio do doktora Tomaszyńskiego z problemami skóry twarzy i głowy, które męczyły mnie od ponad pół roku. Poprzedni "specjaliści" przepisywali sterydy (na twarz!!!), co tylko pogorszyło sprawę- kiedy odstawiałam sterydy, problem wracał ze zdwojoną siłą. Pan Doktor od razu rozpoznał chorobę- zapalenie łojotokowe i zapalenie okołoustne (z powodu stosowania sterydów). Przepisał mi antybiotyk, maść robioną i polecił łagodne kosmetyki do twarzy i skóry głowy. Poprawę zauważyłam już po dwóch dniach, a w tej chwili, po tygodniu, problem został zażegnany prawie całkowicie.
Jeżeli szukacie skutecznego specjalisty, polecam :)

Opinia dodana przez: Katarzyna

ARS-MEDICA Specjalistyczno - Zabiegowa Przychodnia Medyczna
Warszawska 17

Pani doktor jest niezwykle miła i kompetentna. Mimo dużej ilości pacjentów w poradni przy szpitalu, zawsze stara sie przyjąć nagle przypadki, jak mój gdy dostałam uczulenia. Chodze do niej z cała rodzina. Niestety czas poświęcony pacjentowi jest krótki ale rekompensuje je rzetelność i uprzejmość pani doktor. Dla mnie super!

Opinia dodana przez: Agnieszka F.

Centrum Dermatologiczne GALLA-DERM

Kraków

Niestety bardzo się zawiodłam po wizycie u pani doktor Przyszłam skonsultować zmianę skórną w okolicy krocza, ponieważ tak mi zalecił ginekolog u którego byłam w pierwszej kolejności. Od pani trątnowieckiej dowiedziałam się, że dermatolodzy nie zajmują się tego typu dolegliwościami i poleciła żebym udała się do ginekologa (!) Przyzna, że to wprawiło mnie w niemałe zdziwienie, ponieważ zmiany dotykały jedynie skóry, nie błon śluzowych, myślałam, że lokalizacja zmiany nie ma znaczenia. Pani doktor nie chciała słuchać, że zostałam tu skierowana właśnie przez ginekologa, nie dała mi nic wytłumaczyć i moje prośby o pomoc zostały całkowicie zignorowane i zbite jakimś nieznanym mi żargonem. Uważam, że to skandal, żeby lekarz odmawiał pomocy choremu pacjentowi jeszcze tłumacząc się, że sfera, która dotknięta jest zmianą skórną nie należy do jej kompetencji. Być może pani doktor umie wyleczyć trądzik, jednak uważam, że dobry lekarz dermatolog powinien mieć pełniejszą wiedzę nie mówiąc już o samej chęci pomocy choremu. Przykro mi ale bardzo się zawiodłam poziomem tej pani, ponieważ zostałam odprawiona z kwitkiem bez absolutnie żadnej informacji na temat dalszego postępowania, w zamian za to usłyszałam zdanie ,,proszę znaleźć lekarza który będzie chciał się panią zająć", które pozostawiam bez komentarza. Mam też wrażenie, że duży pośpiech pani doktor wiązał się z coraz bardziej narastającą kolejką na korytarzu.

Opinia dodana przez: Beata

Ambulatorium Dermatologiczne 'dermatolog.eu'
Kustronia 2

Pan Profesor Śpiewak jest naprawdę miłym zaskoczeniem. Pierwszy raz spotykam się z tym, że lekarz poświęca tak dużo czasu na wywiad oraz badanie i jest w stanie w sposób zrozumiały wyjaśnić na czym polega dana dolegliwość. W moim przypadku diagnoza została postawiona już na pierwszej wizycie i w końcu mogłam rozpocząć leczenie, które jak się potem okazało przyniosło dobry rezultat. Pan Profesor jest również bardzo miłym i wyrozumiałym człowiekiem. Choć koszt pierwszej wiztyt jest stosunkowo duży to uważam, że naprawdę jest wart swojej ceny, szczególnie porównując koszty jakie poniosłam kilku 10 lub 15 minutowych wizyt u innych lekarzy z których zazwyczaj nic nie wynikało. Jedyne zastrzeżenie mam do pani rejestrującej (chyba Pani Moniki). Miałam spory problem z zarejestrowaniem się, ponieważ zwyczajnie nikt nie odbierał moich telefonów. Po kilku próbach w końcu udało mi się dodzwonić i umówić jakoś na wizytę. Pani Monika stwierdziła, że nie ma żadnych nieodebranych połączeń i zasugerowała, że być może wybierałam zły numer. W trakcie rozmowy miałam również wrażenie, że chyba Pani przeszkadzam bo w słuchawce słyszałam hałasujące dzieci. Mimo wszystko całą wizytę oceniam na 5 z plusem i jeszcze raz bardzo dziękuję Panu Profesorowi za pomoc.

Opinia dodana przez: Irena

Rusznikarska 12a/8

Rewelacja w usuwaniu brodawek itp.Całkowicie bezboleśnie!Polecam zwłaszcza Panom,ktorzy boją się igieł i bólu :)

Dermatolodzy w Krakowie