Dermatolog Kraków

lekarz Maria Brzeska

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Europejskie Centrum Zdrowia i Urody artClinique

Pani dr. była u mnie z góry nastawiona na leczenie trądziku, nawet dobrze nie obejrzała choroby skóry, skończyło się na tym, że przepisała mi antybiotyki, maści i lekarstwa ochronne przed antybiotykami, byłem zmuszony wydać ponad 200zł na lekarstwa które nie przyniosły w rezultacie żadnego efektu, dopiero po zmianie dermatologa dowiedziałem się, że moja choroba to nie trądzik tylko ropne zapalenie mieszków włosowych, przepisano mi lekarstwa za równowartość 30zł i choroba zaczyna ustępować! szczerze nie polecam, Pani dr. wydaję się być bardzo miła lecz niestety w moim wypadku zabrakło kompetencji.

Dermart Medical Spa

Do Pani doktor zgłosiłam się związku z przebarwianiami i lekkim zmianami leczenia potrądzikowego - chciałam skorzystać z zabiegów z wykorzystaniem laserów. Jednak po konsultacji Pani doktor stwierdziła że jednak to za wcześnie a zmiany nie są aż tak widoczne. Uwierzyłam ,chociaż miałam poczucie że Pani doktor powinna dokładnie przyjrzeć się mojej cerze....i mniej tego wyniosłego marketingu- jednak na zaproponowane zabieg i super kosmetyki ( koszt 800 zł) zgodziłam się po których efekt miał być natychmiastowy!!! zgodziłam się :) Efekt - jest jeszcze gorzej niż było , do dziś cera nie wróciła do normalnego stanu ( stanu z przed pójściem go Pani doktor . Oczywiście przerażona byłam skonsultować te straszne zmiany ( okazało się że prawdopodobnie to uczulenie na ww super kosmetyki) Pani doktor była bardzo nieprzyjemna, nie dała mi dojść do słowa od razu atakując bardzo nieprzyjemna.Poprosiłam o zdjęcie - w tedy Pani doktor nieco zmieniła ton.Uwierzyła że jest gorzej. Byłam przerażona wystraszona a Pani doktor na mnie naskoczyła atakując .Z super kosmetyków nie korzystam a cera nadal jest fatalna ( zaczerwienienia -podrażnienia zniknęły ) ale efekt tych wszystkich dziwnych zdwojonych - wyprysków pozostał. Efekt wydane pieniądze na kosmetyki które moje cera widocznie nie toleruje a twarz wygląda gorzej niż przed pójściem do gabinetu. Nie polecam bardzo nieprzyjemna wizyta wyniosła Pani Doktor. Dla mnie prawdziwy sprzedawca.

Opinia dodana przez: Marysia

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3

Kazdy komu zalezy na zdrowiu niech trzyma sie zdaleka od tej Pani.
Wizyta pierwsza i ostatnia/choc pani liczyla ze bede stala klijentkom bo stwierdzila ze nigduy z tego sie nie wylecze / trwala 5 minut gdzie po pobieznym sprawdzeniu mojej glowy pani stwierdzila ze mam luszczyce !!!!!smiechu warte bo mimo ze nie jestem lekarzem zmiany na skorze glowy i wszystkie objawy mowily ze mam LZS ,zreszta inni dermatolodzy to potwierdzili.

Kazdy komu zalezy na zdrowiu niech trzyma sie zdaleka od tej Pani.
Na odchodnym z satysfakcjom Pani stwierdzila ze tego nigdy nie wylecze !!!!ladne pocieszenie pacjeta ,a ja Pani powiem ze ta pseldo luszczyca ,a tak naprawde LZS ustapilo jedynie od picia odpowiednich ziol i zmianie diety !!!Na szczescie wszystko co od niej uslyszalam jednym uchem wlecialo a drugim wylecialo i przepisane masci sterydowe wylasdowaly w koszu.Ta pani musi jeszcze sie doksztalcic w tej materi gdyz ,ja mimo iz nie jestem lekarzem wiem ,ze wszystko co pojawia sie na skorze jest objawem tego co dzieje sie wewnatrz organizmu i zadne smarowidla nie pomoga jesli nie zrobi sie tam porzadku ,co najwyrzej moga zaleczyc a nie wyleczyc ,ale dzieki tej Pani bigpharma ma wciaz klientow

Opinia dodana przez: Barbara Klima

Os. Urocze 3/4

Pani doktor przyszla spozniona o 17 minut, bez slowa przepraszam zabrala sie za odwalanie roboty.... Podejscie do pacjenta slabe, bardzo chetnie wysyla pod skalpel gdzie wszyscy inni lekarze odradzali dopuki nic sie nie dzieje, poniewaz wyciecie pieprzyka moze go podraznic i dac przykre konsekwencje. Sama naszczescie tez stwierdzila ze koniecznosci wyciecia niema

Opinia dodana przez: cinek

Rozgana i roztrzepana! Mowi o wszystkim i o niczym!

Rozgana i roztrzepana! Mowi o wszystkim i o niczym!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Złota Jesień"
OS. ZŁOTEJ JESIENI 3

Ale mnie przestraszył ten lekarz, naskoczył na mnie z miejsca ,że go denerwuję ,nim jeszcze usta otwarłam , czepiał się mnie całą 3 min wizytę, i dociekał dlaczego do niego przyszłam a nie do uroczej mojej pani doktor której akurat dłużej nie było. Kompletnie nieprzyzwyczajona do oglądanie mnie z odległości 50 cm przez strasznie grube okulary i wypowiadania diagnoz nie związanych ze mną.Czy coś można zobaczyć na skórze z takiej dali ? Usiłowałam protestować , i zostałam poinformowana ,że pan doktor ma IQ 150 i ogląda pacjenta nie musi. Może obwąchuje ,nie wiem doprawdy.Rozstaliśmy się gwałtownie .kiedy próbowałam zaprotestować tak dziwacznie potraktowana bo doktor wpadł w furie.Więc czym prędzej uciekłam przekonana że mam do czynienia z niezrównoważonym psychicznie .Taką to miałam przygodę w gabinecie dermatologa w maju.

Opinia dodana przez: Elka

Chopina 34/3
Kraków

Źle zdiagnozował choroby naraził mnie na dwutygodniowy pobyt w szpitalu! I udawał ze mnie nie zna ! Wiec w100% nie polecam

Opinia dodana przez: Poszkodowana

dr Anna Stępień

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

ul. Rozrywki 24a
Kraków

Korzystam z pomocy Pani Doktor od kilku lat, nie cierpię na żadną z chorób skóry, staram się jedynie utrzymać ją w przyzwoitej kondycji. Pani Doktor jest osobą kompetentną i rzetelną, ma bardzo przystępne ceny, jest prawdziwym fachowcem. Wędruję za nią za każdym razem gdy zmienia adres i tak będzie zawsze. Dzięki niej zaczęłam się lubić i akceptować, ale też mieć dystans i jestem jej bardzo za to wdzięczna. Poleciłam Ją kilkakrotnie znajomym z różnymi problemami i zawsze byli bardzo zadowoleni,syn mojej przyjaciółki studiował aktorstwo i miał leczony kilka lat trądzik. Dopiero po kuracji u Pani Doktor jego problem się skończył. Polecam Panią Doktor z całego serca.

Opinia dodana przez: Monika

REHA-MED Przychodnia Rehabilitacyjna
Wielkotyrnowska 16

Pani doktor przed zabiegiem laserowego wypalenia brodawki wykonała konieczny (ale jak się później okazało słono płatny) test "czy komóreczki nie sią przypadkiem rakowe". Już po chwili był wynik - negatywny. Co to za test na raka, co daje natychmiastowy wynik!? Cena usunięcia brodawki okazała sie znacznie wyższa niż podana na początku (licznik na laserze wskazał wysokie zuzycie prądu, a zabiegu nie można było przecież przerwac w połowie). A ponieważ przy okazji zadałam pytanie odnośnie wypryskow na skórze, musiałam dodatkowo zapłacić za konsultację. Oddałam wszystko co miałam co do złotówki, a brodawka niestety odrosła :-(

DERMART
KRAKÓW UL,GERTRUDY
Kraków

Cena wizyty nie adekwatna - ja byłam 15 minut, które Pani dr poświęciła na pokazywanie zdjęć podobno zadowolonych pacjentek.

Szkoda czasu i pieniędzy.Wydałam prawie 8000 tys na zabieg liposukcji i endoromologii, efekt estetyczny opłakany, a miało być pięknie.Pani dr na moją reklamacje nawet nie odpowiedziała,takie ma podejście do pacjenta.Przed zabiegiem nie powiem miła, ale później wmawia,że to pacjent winny.Pożal się Boże z takim fachowcem.Byłam na konsultacji u innego lekarza wydał opinię i namawia mnie abym sprawę oddała do Sądu - na razie nie mam siły po sądach chodzić. Poszłam do innego gabinetu i dopiero widzę jakie jest podejście do pacjenta i jak profesjonalnie wykonywane są zabiegi.Panie robią wszystko aby poprawić estetykę moich nóg.Nie dajcie się nabrać na krasomówcze opowiadania dr Julity Zaczynkiej Janeczko z Gabinetu DermArt w Krakowie przy ul.Gerturudy - u niej liczy sie tylko kasa.Wiem,że ma też inne wpadki - podobno poparzenia laserem .Liczy się jakość a nie ilość.Miłe Panie i Panowie zastanówcie się nim do tego gabnietu wejdziecie.Gabinet i reklama na pokaz ale poszanowanie pacjenta pozostawia wiele do życzenia.NIGDY NIKOMU NIE POLECIŁABYM TEGO GABINETU.

Dermatolodzy w Krakowie