Dermatolog Kraków

przychodnia Złota Jesień

Kraków

Byłam na wizycie u Pani Doktor z 1,5 rocznym synkiem. Nie podważam póki co zaleceń Pani Doktor ani bycia "miłą" dla dorosłych pacjentów ale niestety jej podejście do trudnej wizyty i małego półtoraroczniaka pozostawia wiele do życzenia.

Najpierw Pani Doktor spóźniła się do pracy godzinę (dyżur jest wpisany na 8.30, lekarka pojawiła się o 9.40). W rejestracji nie ma możliwości umówienia się na godzinę, tylko należy zgłosić się do poczekalni od godziny 9. (Dlaczego jest zalecenie zgłaszać się na 9 jeżeli grafik lekarza wskazuje na rozpoczęcie pracy 8.30? Nie wiadomo - chyba z góry Panie w rejestracji zakładają spóźnienie lekarki). Będąc o 8.30 w przychodni byłam z synkiem w kolejce 12 osobą. Jak się dowiedziałam kolejka tworzy się od 6:45. Czekaliśmy na wizytę do 10, po czym na prośbę Pani pielęgniarki/rejestratorki i uprzejmość innych pacjentów zostaliśmy z synkiem przyjęci wcześniej (absolutnie nie była to inicjatywa Pani Doktor). Syn był już bardzo sfrustrowany i zmęczony a Pani Doktor kazała rozebrać go całkowicie pomimo, że zgłosiliśmy się ze zmianami na nóżkach. Nie wiem czy do badania skory głowy tez należy rozebrać się do naga? To wywołało burzę i syn przepłakał histerycznie cała wizytę, co nie dziwi gdy na siłę rozbiera się w obcym miejscu przemęczone czekaniem dziecko. Jedyne co usłyszałam od Pani Doktor to to, że dziecko jest nadpobudliwe, że nie umiem go rozebrać i to jak go ubiorę to moja sprawa.

Byłam również świadkiem, gdy młoda dziewczyna (duże zmiany na twarzy, trudne dla takiej młodej osoby) weszła do gabinetu z zapytaniem o możliwość wcześniejszego terminu wizyty, Pani Doktor nawet nie odpowiedziała tak lub nie, w ogóle zignorowała obecność tej Pani. Pacjentka Była zmuszona po prostu wyjść...

Życzyłabym Pani Doktor aby jako lekarz z doświadczeniem zyskała trochę empati dla małych pacjentów, którzy niestety są w stanie znieść stanowczo mniej niż dorośli. Byłoby dobrze w ten sam sposób traktować pacjentów NFZ i prywatnych, bo w żaden sposób nie są pacjentami gorszymi. Zwykły szacunek dla drugiej osoby nakazuje nie spóźniać się do pracy i odpowiadać na pytania zadane przez innych ludzi. Wieloletnie doświadczenie powinno natomiast nauczyć Panią elastyczności i dostosowania się do trudnych sytuacji. Ponadto w wielu chorobach dermatologicznych ważną rolę odgrywa podejście psychologiczne do Pacjenta niestety nad nim musi Pani Doktor popracowac.

Opinia dodana przez: Basia

Centrum Medyczne iMed24
ul. prof. Michała Życzkowskiego 29

krótko i na temat...
pani doktor przepisuje takie leki że na grzyba pomogą ale wątrobę rozwalą, ale ty pacjencie się martw potem sam, bo badań to już pani doktor nie widzi sensu robić...

krótko i na temat...

Opinia dodana przez: Stefan

Os. Oświecenia 46/1

Wchodząc do doktorki na pierwszą wizytę już od początku czułam presję czasu, pani Dragan nawet nie usiadła, przestępując z nogi na nogę nie dała mi dokończyć z czym do niej przyszłam - od razu stwierdziła że na każdego pacjenta NFZ jest tylko 10 minut i zaczęła zgadywać (bez badania, czy nawet spojrzenia) co też mi może dolegać. Przez wiele lat borykam się z jakąś alergią/uczuleniem na skórze, długo szukałam rozwiązań problemu w internecie, testowałam masę drogich preparatów z apteki (bez sukcesów) i w końcu postanowiłam sięgnąć po fachową pomoc. Na wizytę czekałam ponad miesiąc, jednak na miejscu dowiedziałam się że muszę pić dużo wody, powinnam dalej stosować maść którą już stosuję (plus jeszcze jedną - polecaną przez przedstawiciela) poza tym "w internecie jest cała masa rzeczy na takie tematy i mogę sobie sama poszukać - przecież jestem młoda, ona sama się tam doucza" (!!!). Gdy chciałam się powtórnie odezwać owa pani stwierdziła że nie mogę bo na NFZ można poruszyć tylko jedną sprawę i nie przysługuje mi to. Stwierdziła natomiast, że koniecznie muszę przyjść na kolejną konsultację do jej nowego gabinetu (prywatnego) i szczegółowo zdążyła mi opisać jak do niego trafić, dała nr itd... Poczułam się oszukana i upokorzona, przecież wypłata z NFZ to też pieniądze, charytatywnie tego nie robi! :/ Człowiek latami oddaje niemałe pieniądze na składki, czeka, liczy na to że trafi na fachową pomoc- żeby potem ktoś go potraktował tak arogancko i cynicznie... A problem jak był tak jest dalej. Jednym słowem najbardziej stracone 10 minut w moim życiu- zdecydowanie nie polecam tego lekarza.
PS : kilkukrotnie usiłowałam zamieścić tą opinię w serwisie Znanylekarz.pl ale nie pozwolono mi -przecież chodzi o rzetelną ocenę kompetencji lekarza... Zastosowałam się do regulaminu, nie ubliżam, nie obrażam- nie rozumiem czemu miałabym naginać prawdę o wizycie na rzecz poprawności serwisu. Chyba wszystkim nam zależy na jak najlepszych usługach medycznych? Moja opinia nie ma na celu dania ujścia emocjom tylko oszczędzenia złudzeń przyszłym pacjentom. Dziękuję i pozdrawiam.

Opinia dodana przez: kasia

Centrum Medyczne LUX MED
ul. Józefa Mehoffera 10

Witam,

Wizyta prywatna doktor Agnieszka Bereza-Gruszczyńska.
Od wejścia zostałem powiadomiony, że spotkanie trwa 15 min, więc nie mam opowiadać "historii życia" tylko się "streszczać".
Pani doktor wydawała się w ogóle nie zainteresowane moją osobą. Przez całą wizytę czułem się jak przedmiot, który przeszkadza Pani doktor.

Witam,

Wizyta prywatna doktor Agnieszka Bereza-Gruszczyńska.
Co warte podkreślenia pierwszy raz byłem na wizycie u dermatologa, która odbyła się bez dotknięcia pacjenta, bez żadnych badań, użycia sprzęty, po prostu na dystans.
Jak dla mnie to jakieś jedno wielkie NIEPOROZUMIENIE.
Jeżeli ktoś szanuje swój CZAS i PIENIĄDZE to radzę omijać panią dr Agnieszkę Bereza-Gruszczyńską SZEROKIM ŁUKIEM.

Centrum Medyczne LUX MED
ul. Puszkarska 7H

Bardzo nieprzyjemna lekarka. Nie była kompletnie zainteresowana dokładnym rozpoznaniem jednostki chorobowej (dodam, że próbowałem wytłumaczyć co mi dolega, na co odpowiadała, że mam być cicho i ona sama sobie sprawdzi). Lekarka z góry potraktowała mnie jak człowieka drugiej kategorii, który nie zna się na niczym. BARDZO odradzam umawiania się na wizytę u tej pani!

Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Agnieszka Bereza

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53

Trzymajcie się z daleka od tej kobiety. Jest mało uprzejma i strasznie zarozumiała.Nie pomogła, nie wytłumaczyła. Potrzktowała mnie jak zło konieczne. Pacjent to wróg. Najlepiej zapłać i idz do domu. Taki człowiek to "pseudo"lekarz.

Oddział NZOZ "SONO-X " Sp z o.o.
Pomorska 10/1

Szpital Wojskowy
ul. Wrocławska
Kraków

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Centrum Medyczne Promed
ulica Rozrywka 24A

Dermatolodzy w mieście Kraków