Dermatolog Kraków

Dermatolog Kraków lek. med. Agnieszka Bronikowska

lek. med. Agnieszka Bronikowska

Wenerolog, Medycyna estetyczna

wizyta już od 100

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Pani doktor moze i jest swietna ale nie miałem okazji sie o tym przekonać. Rankinglekarzy.pl dal ciala po całości. Maila z potwierdzeniem na kiedy mam wizyte potem 2 albo 3 smsy z przypomnieniem jadę na miejsce a tam w przychodni wielkie oczy i zdziwieni wszyscy bo pani doktor na macierzyńskim od 3 miesiecy... 3 !!!!!! No ja.rozumiem ze mógłbym sie nie.dowiedzieć jakby wzięła rano urlop na żądanie ale 3 miechy wpada jej nagle wizyta i nikt na recepcji nie lapie refleksi ze cos jest nie tak? Zreszta rankinglekarzy.pl teznie lepszy żeby tyle.czasu nie konsultować sie z.przychodnią czy wszystko aktualne to tak jakby na pizza portalu wisiała restauracja od 3 miesięcy zamknięta... ehhh szkoda czasu pieniędzy i zachodu

Opinia dodana przez: Maciej Siara
Dermatolog Kraków lekarz Piotr Mazur

lekarz Piotr Mazur

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

wizyta już od 100

Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
30-619 Kurdwanów, Kraków

Widzę,ze opinie są podzielone co do dr Mazura.Ja natomiast jestem wdzięczna,że w sposób ,bardzo opanowany podszedł do mojej trochę histerycznej postawy co do moich blizn trądzikowych i trądzika.A poza tym widziałam dosyć szybko efekty .Dosyć szybko tzn nie po 1 czy 2 wizytach ,bo to jest nierealne.ale po 4 -rech już tak Lekarz to lekarz skóry nie przeszczepi .Było stopniowo ale do przodu.Co prawda zestaw z 1szej wizyty nawet ogorszył mój stan ale byłam na kontroli po 1 tygodniu i wszystko zostało skorygowane.
Przyśpieszenie, gwałtowne, poprawy było po tzw pilingach (peeleeng'ach jak kto chce ).Łuszczyłam się potwornie ,ale efekty były i są do tej pory. Nawiasem mówiąc miałam wcześniej tzw ,,kwasy"" u 2 kosmetyczek po 5-7 zabiegów i złuszcyłam się może 1 raz i to delikatnie.
Po drugie który dermatolog diagnozował przy was,na żywo na dużym monitorze stan waszych tzw pieprzyków??Zazwyczaj byłam oglądana przez zwykłą badziewną lupkę a potem byłam wysylana do chirurga ,że może to czerniak do usunięcia na wszelki wypadek.A potem się okazywało ,że był to zwykły niegrożny pieprzyk.I teraz mam 8 takich ,,blizn na wszelki wypadek "
A okazuje się ,że teraz można zupełnie inaczej .
Cóż jako zadowolona z terapii i podejścia po prostu polecam. Jola

Opinia dodana przez: jolanta p jolantaprus

lek. med. Paulina Potoczek

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3

Jest tak miła i poświęca tak dużo czasu pacjentowi że wizyta u niej jest bardzo przyjemna i skuteczna.

Opinia dodana przez: Magda

ulica Armii Krajowej 5/222

Chodzę do niej od paru lat, gdy tylko zdarzy mi się jakiś dermatologiczny problem (jakieś wysypki, uczulenia, dziwne pokrzywki itp.). Jest niezastąpiona - bardzo sympatyczna, otwarta, kompetentna, wzbudza zaufanie, wszystko szczegółowo tłumaczy i zawsze zaleca leczenie, które błyskawicznie przynosi rezultaty. Jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłam. Na pierwszej wizycie podała mi rękę i się przedstawiła, to było niezwykle miłe i takie niespotykane :) Polecam ją wszystkim z czystym sumieniem, jest wspaniałym lekarzem.

lekarz Lucyna Woliczko

Dermatolog, Chirurg plastyczny

Grzegórzecka 19 lok. 1
Kraków

Czy do tej pani można iść ze znamionami?

Czy do tej pani można iść ze znamionami?

dr Małgorzata Lis

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologicznej Spółdzielni Pracy Dentystyka w Krakowie
ul. Kielecka 7a

Pani doktor jest jednym z lepszych lakarzy w swojej działce z jakimi miałam do czynienia. A miałam sporo gdyż jako nastolatka cierpiałam na bardzo uciążliwą formę trądziku, z którym żaden inny lekarz nie potrafił sobie poradzić. Leczyłam się u Pani doktor przeszło dziesięć lat temu a efekty są widoczne do dzisiaj. Nie jest tanio, ale dostajemy za co płacimy.Do tego kontakt z Pania doktor jest bardzo przyjemny, daje nam odczuć ...

Pani doktor jest jednym z lepszych lakarzy w swojej działce z jakimi miałam do czynienia. A miałam sporo gdyż jako nastolatka cierpiałam na bardzo uciążliwą formę trądziku, z którym żaden inny lekarz nie potrafił sobie poradzić. Leczyłam się u Pani doktor przeszło dziesięć lat temu a efekty są widoczne do dzisiaj. Nie jest tanio, ale dostajemy za co płacimy.Do tego kontakt z Pania doktor jest bardzo przyjemny, daje nam odczuć że jesteśmy w dobrych, kompetentnych rękach.

lekarz Anna Stec

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

ulica Fieldorfa-Nila 14/3U

Pani Dr. poza tym,że jest bardzo miła i kontaktowa, szczegółowo wyjaśnia mechanizm choroby , klarownie i przystępnie opisuje sposób leczenia.Już po pierwszej wizycie widać było trafną diagnozę a efekty widoczne z dnia na dzień.Teraz po zakończeniu leczenia mogę z całą pewnością polecić innym wizytę.

Opinia dodana przez: Tomasz1234 edward1155

Medicover
ul. Bobrzyńskiego 37

Lekarz od zadań specjalnych. Przejęła mnie w leczeniu trądziku po doustnych retinoidach - kiedy się przeprowadziłam, wymroziła mi kilka rzecz, wyprowadziła z alergii skóry i zajęła się zmianami na mojej powiece jako pierwsza! Inni lekarz odsyłali mnie od okulisty do dermatologa i żaden nie chciał się podjąć.

Lubie ją głownie za to, że nie chciała mi przepisywać maści sterydowych bez sensu, jak mówi o leczeniu to zwykle o substancji i dostaję karteczkę z możliwymi wariantami do wykupienia. Przed wypisaniem recepty mówi o zamiennikach itd. Natomiast największe wrażenie robi na mnie jej świetny wygląd i powiem szczerze - mam nadzieję, że jeśli będę się jej słuchała to w jej wieku przynajmniej w połowie będę wyglądać tak dobrze jak ona.

Opinia dodana przez: AM

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Pani doktor jest specyficzną osobą, ale bardzo sympatyczną.
Jest świetnym specjalistą - polecam. Ja chodzę do niej regularnie ze względu na dolegliwość, która mnie męczy od kilku lat... Polecam gabinet na Podgórskiej w Krakowie.

Pani doktor jest specyficzną osobą, ale bardzo sympatyczną.

II Pułku Lotniczego 22
Kraków

Czasami niemiła ale to raczej z mojej winy gdyż zawsze próbowałem wejść na "zbity ryj" bez umówienia :P

Wyleczyła mój trądzik Izotekiem. Inni to mnie faszerowali maściami i lekami które kosztowały majątek przez te parę lat. Poszedłem do tej Pani, przepisała Izotek i po 4 miesiącach ślad nie został. Skończyłem kurację z miesiąc temu i na razie nic nie porwaca :)

Opinia dodana przez: Adrian