Filtruj terminy

Mogilany

SPZOZ
Mogilany ul .Św.Bartłomieja Apostoła 21
Świątniki Górne

Zmieniłem na panią doktor z pana DOKTORA Z KALWARI KTÓREMU PŁACIŁEM ZA PRYWATNE WIZYTY KROCIE A ZEBY SIE ZNÓW PSUŁY..A W PORTFELU PUSTO SIE ROBIŁO.DO PANI DOKTOR CHODZE NA UBEZPIECZENIE I POPRAWIŁEM ZEBY PO PANU DOKTORZE I PRAWIE JUZ WSZYSTKO WYLECZYŁEM .POLECAM

Gabinet ginekologiczno-położniczy
Sanok, ul.Sienkiewicza 3/1
38-500 Sanok

Zazwyczaj byłam zadowolona z wizyt u Pana Doktora, miły, życzliwy, skory do rozmowy z pacjentką. Zawsze przychodziłam do niego z jednym i tym samym problemem -brakiem miesiączki, bólem i częstymi skurczami w dole brzucha i powiększonymi węzłami chłonnymi w pachwinach. Diagnoza najczęściej była taka sama "wszystko w porządku a że nie ma pani miesiączek to taka pani natura". W grudniu zgłosiłam się z ostrym bólem jajników i częstymi skurczami w piersi i ich 2 rozmiarowym powiększeniem. Wizyta PRYWATNA trwała 10 minut maksymalnie przy czym musiałam dwa razy iść się rozebrać raz od pasa w dół a drugi od pasa do góry. Z jajnikami wyszło w standardzie wszystko w porządku natomiast w piersi lekarz wyczuł namacalnie że to nerw który jest umiejscowiony w piersi oplata żebro i dlatego właśnie mnie boli. Nie dostałam nawet głupiego skierowania na usg piersi a za 10 minutową wizytę zapłaciłam 120zł. Za namową Przyjaciółki postanowiłam przebadać się jeszcze raz u innego lekarza który od razu dał mi skierowanie na hormonalne badania krwi oraz usg piersi, dodam jeszcze że będąc pacjentką pana Mogilany przez 5lat nigdy nie dostałam skierowania na jakiekolwiek badania krwi. Z badań krwi wyszło że moje jajniki właściwie już nie funkcjonują mam tylko śladowe ilości hormonów kobiecych natomiast w piersi znalazł się niewielki guzek. Dlatego straciłam w zupełności zaufanie do pana Mogilany, a inne pacjentki przestrzegam bo od kiedy gabinet pana doktora stał się prywatny to wizyta wygląda"dzien dobry 120zł dziękuję do widzenia"