Dermatolog Gdańsk

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Mała Klinika
ul. Malczewskiego 51
Gdańsk

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Ewa Markiewicz

Gdańsk

Pani dr. Markiewicz podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem, wyjaśnia i odpowiada na pytania dotyczące dolegliwości, nie ponagla. Jest doświadczonym i kompetentnym lekarzem. Rzetelnie i dokładnie przeprowadza badanie. Przy tym jest bardzo miłą, serdeczna osobą.

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).

Opinia dodana przez: Malina

lekarz Monika Konczalska

Akademia Medyczna

Gdańsk

Jest bardzo dobrym dermatologiem i wspaniałym człowiekiem. Zawszem ma czas dla pacjęta.Potrafi zeby każdy pacjęt czuł się bezpiecznie. Jest przy tym bardzo kompetentnym lekarzem.Więcej takich lekarzy a służba zdrowia miałaby lepszą opinie a chorym było by łatwej chorowac

dr n. med. Anna Gołębiowska

Jabłoniowa 22A/35
80-175 Gdańsk

Byłam u pani doktor niedawno i muszę przyznać że jest najlepszym dermatologiem u jakiego byłam (a byłam u wieluuuuu :p ). Polecam ! ! ! !

Opinia dodana przez: Iza

Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA
Podwale Grodzkie 2
80-895 Gdańsk

szczerze polecam! Pani Doktor mnie uspokoiła, jest miła,kompetentna. Pomogła bardzo, takie wizyty to przyjemność

Opinia dodana przez: Alicja

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ORTOPEDIA"
ulica Oliwska 62
80-542 Gdańsk

Jestem zachwycona podejsciem pani doktor do pacjenta. W bardzo przystepny sposob zostalam poinformowana o mojej chorobie i o sposobie jej leczenia. Pani doktor uwaznie wsluchuje sie w informacje jakie przekazuje pacjent i stosownie do nich ustala sposob leczenia.

Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Dorota Kozicka

Clinica Dermatologica

80-210 Gdańsk

Profesjonalizm w każdym calu. Pani Dr. miła, budząca od początku spore zaufanie a co najważniejsze dla mnie skuteczna w tym co robi.

Opinia dodana przez: Maria

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Obroncow Wybrzeza 10A
80-389 Gdańsk

Pełny profesjonalizm, holistyczne podejście do pacjenta, bez pośpiechu, z pełnym zaangażowaniem diagnozuje i prowadzi leczenie.Polecam

Gdańsk

Wspaniały lekarz. Już przy pierwszej wizycie była diagnoza, dla pewności badania labolatoryjne. Poszłam z myślą, że mam defekt skóry a to okazało się chorobą leczoną szpitalnie. Byłam załamana teraz wiem, że jestem w dobrych rękach. Wcześniej byłam u 2 dermatologów, którzy przepisywali maści i straciłam 2 lata. Polecam także w medycynie estetycznej - ogromna wiedza zapewne nie pozwoli na jakiekolwiek powikłania.

Opinia dodana przez: agness01 summerparadise1