Dermatolog Gdynia

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Przychodnia Specjalistyczna Laguna Medical Gdynia
plac Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

SeaDerm - Nadmorski Gabinet Dermatologii Estetycznej
Hryniewickiego 6 c/11 SeaTowers
81-340 Gdynia

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).

Opinia dodana przez: Malina

dr n. med. Anna Gołębiowska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Byłam u pani doktor niedawno i muszę przyznać że jest najlepszym dermatologiem u jakiego byłam (a byłam u wieluuuuu :p ). Polecam ! ! ! !

Opinia dodana przez: Iza

ul. A. Hryniewickiego 6C/7
81-340 Gdynia

szczerze polecam! Pani Doktor mnie uspokoiła, jest miła,kompetentna. Pomogła bardzo, takie wizyty to przyjemność

Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Wioletta Barańska-Rybak

Dermatolog estetyczny, Dermatolog dziecięcy

Gdynia

Z pomocą doktor Barańskiej-Rybak pozbyłem się trądziku. Nie tylko posiada ona szeroką specjalistyczną wiedzę, ale także jest niezwykle sympatyczną i uprzejmą osobą. Podczas wizyt słucha pacjenta i nigdy nie okazuje zniecierpliwienia. Indywidualne podejście i trafne zalecenia. W razie potrzeby służy pomocą i odpowiada na pytania również telefonicznie pomiędzy wizytami, co zapewnia pacjentowi ogromny komfort. Z czystym sumieniem polecam!

Opinia dodana przez: Adrian

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Wzgórze św. Maksymiliana"
ulica Legionów 67
81-404 Gdynia

Zdecydowanie polecam. Mam 35 lat, miałam trądzik na podłożu hormonalnym - skutecznie wyleczony.

Gdynia

Wspaniały lekarz. Już przy pierwszej wizycie była diagnoza, dla pewności badania labolatoryjne. Poszłam z myślą, że mam defekt skóry a to okazało się chorobą leczoną szpitalnie. Byłam załamana teraz wiem, że jestem w dobrych rękach. Wcześniej byłam u 2 dermatologów, którzy przepisywali maści i straciłam 2 lata. Polecam także w medycynie estetycznej - ogromna wiedza zapewne nie pozwoli na jakiekolwiek powikłania.

Opinia dodana przez: agness01 summerparadise1

dr n. med. Magdalena Trzeciak

Dermatolog estetyczny, Dermatolog

Gdynia

Trafiłam do P.dr całkiem przypadkowo. Od lat borykałam się z trądzikiem. Niestety dotąd żaden dermatolog nie umiał mi pomóc.Wiecznie zalecano mi kurację antybiotykową, która owszem była skuteczna do momentu odstawienia leku, potem wszystko wracało do punktu wyjścia (a mój biedny żołądek!!!).
Pani dr zaproponowała mi peelingi kwasami TCA.I to był przełom.

Pani dr zaproponowała mi peelingi kwasami TCA.I to był przełom.
Od 1,5 roku nie wiem co to trądzik ! Rewelacja ! Oczywiście chodzę na kontrolę raz na jakiś czas ale tylko po to żeby miło pogawędzić z Panią dr (chyba się skuszę na botox który również wykonam u niej) i utwierdzić się że wszystko jest ok.
Dr Magdalena Trzeciak to osoba przemiła, kompetentna, wzbudzająca zaufanie, ma czas dla pacjenta ale przede wszystkim doskonały specjalista w swoim fachu. Polecam :)

NZOZ Przychodnia Lekarska Grabówek Gdynia
Ramułta 45
81-241 Gdynia

Witam. Ja niestety nie moge zgdzic sie z pozytywnymi komentarzami. jedyne co trzeba przyznac to rzeczywiscie Pan doktor odpowiadal na miale i byl do dyspozycji. ja mialam robiany zabieg laserowy., po ktorym pojawily sie komplikacje, najpierw 2 dni po zabiegu dostalam opryszczke(z czym od razu poszlam do doktora, wypisal mi recepte za darmo) pozniej dostalam rumien. Napisalam do Pana ze moja skora dalje wyglada jak w krateke itp. Oczywiscie odpowiedzial od razu(na codzien nie miezkam w Polsce wiec nie molam si udac osobiscie). Polecil mi mascie i jakies zabiegi. Poszlam do kliniki w miejscu zamieszkania i powiedzieli mi ze moja twarz jest spalona i ze na razie nie moga nic z nia zrobic. narazie musze stosowac delikatne plyny i kremy.Nie wiem komu ufac. Teraz boje sie korzystac z jakichkolwiek cudow medycyny.Niestety cala sytuajca spawila ze pana Doktora polecic nie moge. ODPOWIEDŹ LEKARZA - Szanowna Pani Justyno, w związku z zamieszczoną oceną na mój temat pozwolę sobie
na opisanie pewnych istotnych faktów, które Pani pominęła. Otóż za nim przyszła
Pani do mojego gabinetu,wiedząc że przyjeżdża Pani na kilka dni do Polski
skontaktowałem się z Panią i spytałem czy ma Pani świadomość tego na jaki zabieg
się Pani decyduje i czy nie odroczyć tego zabiegu na inny termin. W dniu wizyty,
przed zabiegiem poinformowałem Panią dokładnie o tym jak zabieg będzie
przebiegał i co się będzie działo w trakcie jak i po zabiegu, oraz dokładnie
poinformowałem Panią o tym jakie mogą się zdarzyć objawy uboczne, tak więc miała
Pani pełną świadomość ryzyka jakie niesie za sobą wykonanie zabiegu - ryzyka na
które wyraziła Pani zgodę. Po zabiegu byłem cały czas do Pani dyspozycji a za
kolejną wizytę nie oczekiwałem wynagrodzenia. Mimo, że na innym portalu
wystawiała mi Pani najgorszą ocenę i zalecała Pani internautom aby omijać mnie
szerokim łukiem, zaproponowałem Pani pomoc którą,to Pani odrzuciła.
Przebarwienia, które u Pani wystąpiły zdarzają się rzadko ale się zdarzają, a ze
swojego doświadczenie wiem jak można je usunąć,stąd dziwi mnie fakt, że odesłano
Panią z kliniki w miejscu zamieszkania bez pomocy. Szkoda że urwała Pani ze mną
kontakt, w dzisiejszy czasach leki ,receptę itp można wysłać np. pocztą,
prawdopodobnie dziś te przebarwiania byłyby jednie wspomnieniem. Ze swojej
strony wierzę,że wszystko skończy się dla Pani dobrze i za jakiś czas będzie
Pani mogła cieszyć piękną gładką skórą.
Aleksander Olsztyński

Opinia dodana przez: justyna
Dermatolog Gdynia dr n. med. Igor Michajłowski

dr n. med. Igor Michajłowski

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Gdynia

Rewelacja! Dr Igor jest osobą bardzo kompetentną, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nie stosuje jednej metody dla wszystkich hurtowo. Zleca wiele badań, aby jak najdokładniej dobrać metodę leczenia. Dodatkowo jest bardzo miły, rozmowny, chętnie odpowiada na każde pytanie. Ma rozległą wiedzę z zakresu medyny, którym się zajmuje oraz bazuje na znajomościach z lekarzami równie kompetentnymi jak on sam. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć kompleksowość badania i dokładne zweryfikowanie przyczyny. Jestem już na końcowym etapie leczenia. Borykałam się z nadmiernym wypadaniem włosów. W ciągu roku straciłam ponad połowę wszystkich włosów. Teraz przy czesaniu czy myciu wypada mi zaledwie kilka - co jest uznawane za normę. Fakt jest taki, że trzeba być przygotowanym finansowo na takie leczenie, ale jeśli idzie za tym spodziewany efekt, jak w tym przypadku - zdecydowanie warto. POLECAM!

Opinia dodana przez: Kasia