Dermatolog Poznań

- 107 lekarzy

lekarz Adam Cichewicz

Dermatolog estetyczny, Dermatolog

liczba opinii: 2

+3 więcej

Live Medica
Ugory 77
61-623 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo rzeczowy , profesjonalny i uprzejmy. Dokładny wywiad z wyjaśnieniem poszczególnych pytań, zaproponowane leczenie i szczegółowy- na piśmie opis stosowania leków. Miła i życzliwa atmosfera, od pierwszego kontaktu wzbudza zaufanie i pacjent czuje, że jest pod dobrą kompetentną opieką. Bardzo polecam doktora Cichewicza i dołączam do grona zadowolonych pacjentów.
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Oliwia Jakubowicz

Medycyna estetyczna, Dermatolog

liczba opinii: 2

Filia Nr 1 Poznań
plac Kolegiacki 12A
61-841 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Jestem zadowolony z wizyty u Pani Doktor. Przepisane mi leki zaczynają pomagać mojej skórze. Palce już nie swędzą a dzięki odpowiednim preparatom czuję, że nareszcie głowa oddycha. Co prawda problem powraca i mała obawa co będzie jak leki się skończą - ale to już mały szczegół :D Ważne, że coś już się zmienia na lepsze :D Pozdrawiam Panią Doktor :D
Opinia dodana przez: Krzysztof
+2 więcej

Przychodnia Wielospecjalistyczna
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Sympatyczna, empatyczna, kompetentna. polecam z czystym sumieniem. Nie raz wyprowadzała mnie i członków mojej rodziny z problemów skórnych.
Opinia dodana przez: Anonim

Alergologia Plus
Drobnika 12/14
Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
jestem bardzo zadowolona, energiczna Pani doktor, szybka diagnoza, po wyleczeniu jednego zajmie się kolejnym niej dotkliwym problem, polecam
Opinia dodana przez: Hania
+2 więcej

Gabinet
os. Wichrowe Wzgórze 22 lok. 131
61-678 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Świetny lekarz, który wszystko wytłumaczy. Usuwałam również u lekarza znamiona- szybko i bezboleśnie. Zawsze uśmiechnięta i miła. Polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Byłam u wielu dermatologów. Taka choroba. Mam ją długo i będę miała dalej. Czasem jest lepiej czasem gorzej. Chodzi o to, że też potrzebuję czasem się czegoś dowiedzieć, pogadać. A ta wizyta była inna od kilku poprzednich u innych lekarzy. Mimo że na NFZ (a chodziłam również prywatnie nawet do takich co obiecywali że mnie wyleczą). Polecam bo jest do rzeczy i po ludzku.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry lekarz, spokojnie wszystko wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Lelewela 68
61-409 Poznań

Średnia ocen: 4,9/5
Świetny specjalista.Przed wizytą u pani doktor byłam u 5 dermatologów żaden nie zdjagnozował prawidłowo choroby i nie wyleczył mnie. U pani Janickiej byłam 2 razy - choroba zanika.Szczerze polecam:)
Opinia dodana przez: Natalia
+1 więcej

Gabinet
ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Średnia ocen: 4,8/5
Pani Doktor trafne stawia diagnozy. Może nie za pierwszym razem uda się trafić z lekami, ale w końcu uzyska się najlepsze rozwiązanie.
Aby uzyskać informację trzeba przygotować sobie dobrze pytanie i być skupionym oraz skoncentrowanym, aby otrzymać satysfakcjonująca odpowiedź.
Opinia dodana przez: Theofilos

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Średnia ocen: 4,8/5
Świetna, fachowa bardzo miła. Wprawdzie mojej przypadłości nie da się całkowicie wyleczyć ale po dwóch latach wizyt u różnych "dermatologów" i wydaniu pru tysięcy, Pani doktor w ciągu 3 wizyt ( i to na nfz) spowodowała że mogę ze spokojem patrzeć w lustro. Dziękuję
Opinia dodana przez: Daniel

Dermatolodzy w PoznaniuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat