Dermatolog Poznań

ul. Marcelińska 62 B/5
60-354 Poznań

Bardzo kompetentna. Stosuje skuteczne metody leczenia.Ma właściwe podejście do pacjenta i jego problemów. Wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania. W dodatku ciepła, miła i cierpliwa. Polecam.
Opinia dodana przez: Justyna

ul. Marcelińska 98 B/109
60-324 Poznań

Doktor Sadowska to dobry i przemiły dermatolog dziecięcy. Moja córka ma probemy ze skórą o podłożu alergicznym i po poszukiwaniach dobrego specjalisty w Poznaniu w końcu znalazłyśmy własciwego lekarza. Pani doktor wytłumaczyła dokładnia jak w sytuacji tego schorzenia, dbać o higienę skóry i czefo w tym kontekście unikać. Zawsze, jak mam jakąś wątpliwość mogę się łatwo z nią skontaktować. Przepisuje skuteczne leki. Polecam.

NZOZ Centrum Zdrowia
Włodkowica 28
60-334 Poznań

Leczyłem u niej poważne zapalenie skóry (praktycznie cała twarz czerwona :/) z dobrymi wynikami. Teraz mam cerę bez żadnych zmian chorobowych, a co najważniejsze bez blizn.
Opinia dodana przez: Marcin

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Stefana Batorego 82 b/lok. 1
60-687 Poznań

Pani doktor bardzo sympatyczna. Wydawało się, że w końcu znajdzie rozwiązanie naszego problemu. Nasza pięciomiesięczna córeczka miała sączącą się zmianę na łokciu. Pani dokotr po obejrzeniu stwierdziła, że to.. obtarcia. Po naszych sugestiach w kierunku wyprysku atopowego powiedziała, że dzieci karmione piersią tego nie mają... Zapisała steryd, który nie powinien być podawany dzieciom do 13 roku życia! mówiąc, że jest to lek lekko podsterydowany i można go spokojnie uzywać(podaliśmy 2 ...

Art Clinic
ul. Nad Seganką 5
Poznań

trafiłam do dr z wysypka na rękach skóra była do tego szorstka i czasami pękała, byłam u dwóch lekarzy i ... nic usłyszałam ze mam stosować kremy nawilżające , dopiero dr Silny mi pomógł, wykonano mi na miejscu testy na plecach i okazało się ze mam uczulenie na chemie- na to nikt nie wpadł, dr dokładnie mi wytłumaczył na co musze uważać, przepisał maści i jest o wiele lepiej.
Opinia dodana przez: Agnieszka W

Gabinet Dermatologiczny Aleksander Karpisiewicz
Święty Marcin 43, Parter
Poznań

Jestem już miesiąc po zakończeniu leczenia(4 miesiące) Aknenormin i NIC!!NIE MA NAWET 1 stanu zapalnego/krostki...wcześniej wyglądałam jak karykatura samej siebie i byłam faszerowana naprawdę różnymi lekami na trądzik(tanimi, drogimi) i wszystko było OK do momentu zakończenia terapii-problem wracał a dermatolodzy nie mieli pomysłu na dalsze leczenie. W końcu trafiłam do dr. Alexandra Karpisiewicza i ten bardzo pozytywny ‘magik’ pomógł mi w końcu!!.To naprawdę bardzo dobry dermatolog który jasno określa plan ...
Opinia dodana przez: Juliaquvex

Prześwit 4
60-655 Poznań

Dziwi mnie komentarz, że Pani Doktor poświęca pacjentowi mało czasu, chyba się komuś pomyliło, bo tego akurat na pewno noe można jej zarzucić!!

Gajowa 3
Poznań

Ze świeczką takich lekarzy szukać. Oddania swojej pracy.
Leczę się już u Pani doktor blisko 6 lat.
Zawsze zajmuje się pacjentem, z należytym szacunkiem, nie zerka na zegarek jak to inni lekarze czynią.
Opinia dodana przez: Maksymilian

Gabinet Prywatny
Rogalińskiego6
60-267 Poznań

Serdecznie polecam. Godny zaufania lekarz, który ma doświadczenie i wie co robi, mówi, zapisuje:) Ciepły człowiek

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

30 lat leczyłem bardzo nieprzyjemne zmiany na nosie u różnych dermatologów w Polsce i w Italii. Dr Otulakowska popatrzyła dosłownie kilka sekund. Usiadła pewna siebie, wypisała receptę. Po ok. 6 miesiącach leczenia zmiany zapalne ustąpiły. Niemożliwe stało się możliwe!!! Przygotowała nos do zabiegu na Onkologii w Poznaniu. Już jestem 2,5 miesięca po zabiegu z normalnym nosem. POLECEM, POLECAM, POLECAM
Opinia dodana przez: Piotr

Dermatolodzy w Poznaniu