Dermatolog Poznań

- 107 lekarzy
+5 więcej

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Średnia ocen: 3,0/5
Umowiona wizyta, przyjezdzam punktualnie, okazuje sie ze to nie ma znaczenia , Pani doktor nie moze mnie przyjac w zapisanym terminie . nie ponosi odpowiedzialności ...tlumaczenie .... tak działaja lekarze... terminy w gabinecie sa "ruchome" .... A ja stracilem czas i pieniadze na dojazd...... rekompensata - Pani doktor Anna Rosińska – Więckowicz nie widzi takiej potrzeby :-)
Opinia dodana przez: krzysztof
+5 więcej

NZOZ Poradnia Zdrowia Psychicznego
ulica Opolska 58
61-433 Poznań

Średnia ocen: 3,0/5
Pani doktor przyjmuje bezpłatnie w ramach NFZ w Przychodni Dermatologicznej na Szylinga - radziłabym w pierwszej kolejności taką właśnie, bezpłatną wizytę i rozeznanie się w umiejętnościach Pani Hendzel. Ja tak zrobiłam i nie przekonała mnie do siebie. Ale na pewno warto dać jej szansę (w świetle niskiego standardu lekarzy na NFZ wypada naprawdę dobrze). U mnie niestety leczenie zapisanym (drogim) lekiem nie dało efektu i plułabym sobie w brodę, gdybym ...
Opinia dodana przez: Ola

Gabinet
Promienista 12d
60-276 Poznań

Średnia ocen: 2,9/5
Pani doktor powinna zająć się dermatologią, a nie upiększaniem. Nie wiem jakim jest dermatologiem ale w medycynie estetycznej chyba nie ma zbytnieg doświadczenia. Szkoda, że nie potrafi spojrzeć na to skąd się bierze probem zmarszczek, tylko od razu pcha wszędzie kwas hialuronowy. Gdyby tyle czasu co na obgadywanie innych lekarzy poświęciła na dobranie odpowiednich zabiegów byłoby super. Jestem bardzo zniesmaczona.
Opinia dodana przez: Kasia
+1 więcej

Gabinet
Bukowa 19 Osiedle Przylesie
62-002 Suchy Las, Poznań

Średnia ocen: 2,8/5
byłam z dzieckiem na wizycie na ul. spornej.Pani doktor od samego początku była bardzo niemiła. źle postawiona diagnoza-azs-przepisane mnóstwo kosmetyków oczywiście tych firm które widnieją na półkach tejże pani. pani doktor podczas naszej wizyty przez 10 minut rozmawiała z koleżanką na temat swoich wnukow po czym stwierdziła że ona nie powinna nam nic pokazywać ani tłumaczyć bo inni czekają itp.. recepty na mleko tez nie powinnam państwu wypisać ..odnosiło się ...
Opinia dodana przez: ewelina

Poradnia Genetyczna
Słowackiego 8/10
60-823 Poznań

Średnia ocen: 2,8/5
Wspaniała, przemiła Pani doktor z troskliwym podejściem do pacjenta. Szczegółowo wyjaśnia przyczyny choroby, posiada szeroką wiedzę z zakresu dermatologii.
Opinia dodana przez: Anonim

N.Z.O.Z. Przykliniczna Poradnia Neurochirurgiczna
Słowackiego 55
60-521 Poznań

Średnia ocen: 2,7/5
Osobiście dziwię się tym wszystkim negatywnym komentarzom. Ja ze swojej strony jestem bardzo zadowolony z prowadzenia mojego leczenia przez dr Neumann. Fakt, może na początku wydawać się trochę oschła i nieprzystępna, ale Ona po prostu oczekuję konkretnych krótkich odpowiedzi na Jej pytania, a nie zwierzeń z całego życia. To nie salon fryzjerski. Raz, czy dwa próbowałem "na około" odpowiedzieć na Jej pytania, to mnie grzecznie poinstruowała czego ode mnie oczekuje. ...
Opinia dodana przez: Łukasz

Gabinet
Kuźnicza 16 lok. 14
Poznań

Średnia ocen: 2,7/5
Nie potrafi prowadzić rozmowy, narzuca jedną możliwość leczenia i bardzo nerwowo reaguje na prośbę wyjaśnienia skutków ubocznych oraz nie akceptuje odmiennego zdania lub sprzeciwu. Wysoce nieuprzejmy. Mam bardzo złe doświadczenie, nie polecam i sama też więcej nie skorzystam z usług tego człowieka.
Opinia dodana przez: Ewa

Centralne Laboratorium Mikrobiologiczne
Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Średnia ocen: 2,3/5
Jestem pełna podziwu dla wiedzy Pani doktor. Świetne podejście do dzieci. Diagnozowała moją córkę w poradni na nfz. Powoli wszystko sprawdziła (córka ma nietypowe znamię na szyi), cierpliwie tłumaczyła co to za zmiana. Jestem pod wrażeniem.
Opinia dodana przez: Inga
+2 więcej

Centrum Zdrowia Kobiety
Ułańska 21 / U5, Poznań
60-748 Poznań

Średnia ocen: 2,0/5
Nie polecam Pani doktor. Podczas wizyty miałam wrażenie, że lekarz mnie nie słucha, po przedstawieniu historii kremów, które mi nie pomagają od miesięcy lub przesuszają (problemy z cerą) lekarz wypisał ponownie te same specyfiki + kilka dodatkowych kremów z ulotek- które warte są nawet 200zł za tubkę. Skład jak w tych tańszych specyfikach, które mnie przesuszyły. Pani doktor nie postawiła dobrej diagnozy, nie potrafiła udzielić mi odpowiedzi na proste pytania ...
Opinia dodana przez: Wiktoria

Gabinet
Soroki 31
60-177 Poznań

Średnia ocen: 2,0/5
Takiego badania lekarskiego jeszcze nie przechodziłem! Pani doktor "rzuciła okiem zza biurka" i wypisała receptę. Gratuluję i zazdroszczę takiego wzroku! Na moje ponawiane pytanie, co tak właściwie mi dolega, udzieliła bardzo skąpych informacji. Duży plus - nie zaszkodziła mi.
Opinia dodana przez: Anonim

Dermatolodzy w PoznaniuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat