Dermatolog Rakoniewice

Starowolsztyńska 4
62-067 Rakoniewice

Chcąc zaczerpnąć opinii specjalisty celem rozwiązania problemu z dziedziny dermatologii udałem się do Pani lek. Wandy Wawrzyniak. Niestety w odpowiedzi na moje zapytania otrzymałem a właściwie rzucono mi na blat kartke i długopis oraz polecenie zapisywania wszystkiego co usłyszę "bo to ważne!". Pani Dr od samego początku nie raczyła mnie wysłuchać, cały czas przerywajac moją wypowiedź następnie pobierznie "rzuciła okiem" na problem mówiac na początku, że nic nie widzi ( ciężko zauważyć bliznę na głowie która jest przykryta włosami) badanie uważam za pobierzne i niedokończone, atmosfera nerowowa. Fachowej opinii medycznej jak i języka medycznego brak, odniosłem wrażenie jakbym rozmawiał z robotkiem na budowie. Proponowałbym Pani Dr przekwalifikowanie, może łatwiej byłoby znaleźć porozumienie z mopem bo z całą pewnością nie z człowiekem i osoba ta minęła się z powołaniem. Pomimo zaleceń, nadal mam zamiar zarzywać codziennej kąpieli a leczenie spirytusem i "białym jeleniem" pozwolę sobie nie skomentować. W kwestii porady medycznej polecam omijać nazwisko Wawrzyniak.

Opinia dodana przez: Oburzony Pacjent

Przychodnia Specjalistyczno-Diagnostyczna Centrum Medyczne Maria Leśniczak, Iwona Zys s.c.
ulica Ogrodowa 11 a

ulica Ogrodowa 11 a