Filtruj terminy

Dermatolog Rakoniewice

lekarz Jolanta Rosa

Dermatolog

Przychodnia Specjalistyczno-Diagnostyczna Centrum Medyczne Maria Leśniczak, Iwona Zys s.c.
ulica Ogrodowa 11 a
62-067 Rakoniewice

To nie była pierwsza wizyta, kilkukrotnie słyszałam , że jest lekarzem humorzastym ale dziś przekonałam się na własnej skórze, rozmawiała ze mna jak z małym dzieckiem, pogardliwie odpowiadała na moje pytania, irytowała się, bo nie usiadłam w tym miejscu gdzie wskazała...... banalne problemy, miałam wrażenie , że potraktowała mnie jak małą , głupiutką dziewczynkę
Opinia dodana przez: zawiedziona zachowaniem

lekarz Wanda Wawrzyniak

Starowolsztyńska 4
62-067 Rakoniewice

Chcąc zaczerpnąć opinii specjalisty celem rozwiązania problemu z dziedziny dermatologii udałem się do Pani lek. Wandy Wawrzyniak. Niestety w odpowiedzi na moje zapytania otrzymałem a właściwie rzucono mi na blat kartke i długopis oraz polecenie zapisywania wszystkiego co usłyszę "bo to ważne!". Pani Dr od samego początku nie raczyła mnie wysłuchać, cały czas przerywajac moją wypowiedź następnie pobierznie "rzuciła okiem" na problem mówiac na początku, że nic nie widzi ( ...
Opinia dodana przez: Oburzony Pacjent

lekarz Ewa Teresiak-Mikołajczak