Śląskie Dermatolog

Dermatolog Bytom dr Lidia Bednarska

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Bardzo mi pomogła. Polecam z serca. Wizyta bez pośpiechu cierpliwie wysłucha i dobrze doradzi. Bardzo profesjonalna i rzeczowa.

Wolny termin: 25 Cze o 14:00. Sprawdź inny.

NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic
Ul. Opolska 7/3
40-084 Katowice

Polecam Panią Doktor i cały zespół Body Care Clinic - uwielbiam do Was przychodzić i zawsze dostaje to czego chcę!
Polecam

Polecam

Opinia dodana przez: Aga

gen. Berbeckiego 2 lok. 12
44-100 Gliwice

Bardzo dobry lekarz, Pani doktor uratowała zdrowie mojej córki , jako jedyna pochyliła się nad problemem.

Opinia dodana przez: ola

dr n. med. Barbara Filipowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Korona

41-800 Zabrze

Wspaniały lekarz,mądry i dobry człowiek! Gdybym miała komukolwiek polecić lekarza dermatologa, to tylko Panią dr Barbarę Filipowska!

Opinia dodana przez: Renata

dr Renata Wilk-Czyż

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Śląskie Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej - DERMEST
Ludowa 11
40-770 Katowice

Byłam i polecam.Wspaniały człowiek i co bardzo ważne doskonały fachowiec.Wytłumaczy i wspaniale doradzi.

Opinia dodana przez: Barbara

Polecam. Zmieniłem dermatologa z poradni przyszpitalnej na ul. Raciborskiej w Katowicach na panią doktor Ciszewską jak naraie jestdm zadowolony z leczenia w końcu efektywnego do tego pani doktor bardzo miła i poświęca sporo czasu.

Opinia dodana przez: daniel

Grzyśki 13b lok. 9
Katowice

Miła,sypatyczna,skuteczna.Bardzo polecam.

Miła,sypatyczna,skuteczna.Bardzo polecam.

lek. med. Marzena Haduch

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

MEDestetica Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12 lokal nr 2 , I piętro (wejście od strony Placu Wszystkich Świętych)
44-100 Gliwice

Pani Marzena jest kompetentna, miła :) i gorąco polecam. Naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie ma również wygórowanych cen.

Klonowa 28
40-168 Katowice

Bardzo polecam Pani doktor konkretna z ogromną wiedzą ,lekarz z powołania .Wystawiła prawidłową diagnozę za pierwszym razem pomogła od razu.
Inni proponowali ciekły azot brrrr ....

Inni proponowali ciekły azot brrrr ....

Opinia dodana przez: Monika