Starogard Gdański Dermatolog

Starogard Gdański

Wyleczyła mnie na jakiś czas, niestety poświęca mało czasu ale to przez to, że ma bardzo dużo pacjentów. Mogę polecić :)

NZOZ "STOMEDSTAR" Pracownia diagnostyki obrazowej
gen. Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Koszmarny lekarz. Byłam z córką na zamrazaniu brodawki na stopie. Ten zabieg wymaga precyzji bo trzeba zamrozić skutecznie tylko brodawke.Ta Pani zamrozila pobieżnie brodawke na palcu, za to skórę centymetr w lewo i w prawo zdrowej skory zamrozila tak ze córką ma teraz krwiak i zwija się z bólu. Totalny brak profesjonalizmu i elementarnych podstaw wiedzy o zabiegu. Potraktowała uzadzenie jak WD40 i mrozila gdzie popadnie. Dziecko jest ciągle na przeciwbólowych a brodawka jak była tak jest i zabieg trzeba będzie powtórzyć. Oczywiście u innego lekarza. To jakaś pomyłka nie lekarz

Opinia dodana przez: monika

lekarz Agnieszka Łazar