Dermatolog Warszawa

lek. med. Beata Kociemba

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Beauty Derm Europejski Instytut Dermatologii Estetycznej Laserowej i Kosmetyki
ul. Domaniewska 22a lok.6

Pani dr. bardzo pomogła mi z moimi kłopotami skórnymi - blizn już po tak krótkim okresie nie widać :) . Polecam
Opinia dodana przez: wyczi
Dermatolog dziecięcy Warszawa lek. med. Grażyna Dziekan

BabyDerm
Plac Konstytucji 4 lok 1

Bardzo się cieszę, że trafiłam na panią Dziekan! Miła, kompetentna a przede wszystkim zna się na rzeczy. Byłam wcześniej u dwóch innych lekarzy, każdy wydał inną diagnozę, inne maści - nic nie pomagało, synek męczył się ( a my razem z nim) miesiąc z czerwonymi zmianami na buzi. Pani Dziekan przepisała maść robioną, rezultaty już po jednym zaaplikowaniu, po czterech dniach synek ma śliczną buziunię i nie mogę sobie darować, ...
Dermatolog Warszawa dr n. med. Justyna Sicińska

dr n. med. Justyna Sicińska

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

wizyta już od 150

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38

Bez zarzutu. Miałem dość stresujący problem - podejrzane znamię. Na szczęście okazało się, że to nic groźnego. Pani Doktor zachowała powagę sytuacji i potraktowała przewrażliwionego hipochondryka z pełnym zrozumieniem...
Dermatolog Warszawa dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka

dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

wizyta już od 150

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Polecam panią Doktor :) Byłam na zabiegu Infini ponieważ od lat męczyłam się z nadpotliwością. Nikt nie mógł temu zaradzić. Dopiero dr Olędzka, po wcześniejszej konsultacji, poleciła mi Infini. Cierpliwie odpowiadała na moje pytania i przedstawiła za i przeciw zabiegu. Nie ukrywam, że trochę się bałam, ale zabieg był wykonany idealnie. Nadpotliwości można powiedzieć, że się pozbyłam :)
Opinia dodana przez: Ala
Dermatolog Warszawa dr Agnieszka Bliżanowska

dr Agnieszka Bliżanowska

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44

Kobieta sukcesu po prostu - centrum które stworzyła to po prostu raj dla kobiety. Czasem przed zabiegami w welldermie się konsultuję z panią doktor. Bardzo przyjemna osoba, a wiedzę ma ogromną. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: alicja
Dermatolog Warszawa lekarz Krzysztof Ziemlewski

lekarz Krzysztof Ziemlewski

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Fizjoklinika s.c.
Al. Jerozolimskie 99 lok 57

Z wizyty u pana doktora zadowolona byłam tylko raz. Miałam wstrzykiwany kwas hialuronowy. Efekt był bardzo dobry. Pan doktor otworzył przy mnie oryginalne opakowanie kwasu i wykonał zabieg. Niestety przy kolejnych dwóch wizytach nie wiem, co doktor mi wstrzykiwał (nie było oryginalnego opakowania) Efektu nie było żadnego żadnego. Zareklamowałam więc i ostatni z zabiegów został powtórzony. Choć tym razem byłam zadowolona, to czuję rozżalenie i niesmak. Wydałam sporo pieniędzy za ...
Opinia dodana przez: Aga
Pediatra Warszawa dr Aldona Uzarowicz

dr Aldona Uzarowicz

Pediatra, Dermatolog dziecięcy

wizyta już od 100

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38

Ja również nie rozumiem negatywnych komentarzy. Zgłosiłam się do Pani Doktor z (jak się okazało) poważnym uczuleniem na jeden z żeli przeciwbólowych. Dzięki swojej uprzejmości przyjęła mnie w piątek po południu jako dodatkowego pacjenta (jak jedyny lekarz w Lux Medzie!). Pomimo obawy o hospitalizację, a później o blizny, leczenie przez nią zastosowane, pozwoliło na całkowite wyleczenie. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Dominika
Dermatolog Warszawa dr n. med. Dorota Kwiatkowska

dr n. med. Dorota Kwiatkowska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

wizyta już od 70

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej PRIMA DERM
ul. Waliców 20

Po 2 operacjach mam brzydka rozlegla blizne. Jestem w trakcie zabiegow leaseroterapii. Pani doktor to bardzo kompetentna osoba, do tego mila i uprzejma (i delikatna). Dokladnie poinformowala mnie o sposobie leczenia. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wynikow.
Dermatolog Warszawa lek. med. Agnieszka Czubak

lek. med. Agnieszka Czubak

Wenerolog, Dermatolog

wizyta już od 100

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

Najlepszy dermatolog!!! Fachowa, kompetentna, rzeczowa. Doktor z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Nie spotkałam lepszego fachowca w swojej dziedzinie. Świadczyć o wiedzy pani doktor może być fakt, że jestem jej pacjentem od prawie 7 lat mimo że mieszkam na drugim krańcu Polski. Miła dla pacjentów i cierpliwa. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Pucek
Dermatolog Warszawa dr n. med. Małgorzata Kociak-Knytel

Medicover
Ul. Domaniewska

Wizyta trwała pół minuty. Pani doktor nie obejrzała problemu. Wypisala recepte i do widzenia. Nie zapytała o nic. Ledwo powiedziala jak stosować lek. Ledwo usiadłam i już musialam wstac
Opinia dodana przez: Katarzyna

Dermatolodzy w Warszawie