Dermatolog Warszawa

lekarz Lidia Ruszkowska

Dermatolog dziecięcy

Prywatna Praktyka Lekarska
Plac Konstytucji 4 lok 1 Warszawa

Trafiłam do Pani doktor gdy mój 7-miesięczny synek miał straszne plamy na całym ciele również na twarzy. Wcześniej 5 różnych lekarzy stwierdziło ze to alergia, więc dziecko nie jadło zupełnie nic poza śmierdzącym mlekiem bez białka, a i tak plamy z dnia na dzień były coraz gorsze. Dr Ruszkowska od razu powiedziała,mi że to nie jest żadna alergia. Diagnoza jej zajęła 30 sekund, i również mi kazała myć dziecko tylko ...
Opinia dodana przez: Joanna
Warszawa Dermatolog lek. med. Aleksandra Szczepańska

lek. med. Aleksandra Szczepańska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Akademia Medycyny Estetycznej
ul. Cynamonowa 2/U6

Bardzo profesjonalna Pani doktor. Potrafi świetnie doradzić i dobrać odpowiedni zabieg w czasie konsultacji. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej terapii, a efekty przerosły moje oczekiwania! Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Anna Winiarska

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Bardzo dobry specjalista, dzięki Doktor zapomniałem o trądziku, różne kombinacje terapii, które odniosły skutek, Zaznaczam, że byłem u wielu specjalistów.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Jolanta Ciesielska

Na Uboczu 2

Pomaga mi w moich kłopotach ze skórą. Jest wnikliwa. Może przepisuje trochę za dużo leków, ale z drugiej strony, gdy stosuję je ściśle według jej zaleceń, działają. Najlepszy dermatolog, z jakim miałam do czynienia.

dr n. med. Andrzej Kamiński

Wenerolog, Dermatolog

Nowowiejska 10 lok. 69

Jeżeli chodzi o wenerologii, polecam Pana Doktora. Wszystko tłumaczy, prowadzi wywiad, nie przypisuje drogich leków, dla kontrolnych badań nie mówił przychodzić do niego i znów płacić za wizytę, a tylko skierował do laboratorium.
Byłam u Pana Doktora już po dwóch lekarzy: z LIM i ALFA LEK. Ci dali mi mocne antybiotyki, po 90 zł, które w ogóle nie działa na moją infekcję, męczyłam się przez miesiąc, wywaliłam kasę w błoto. ...

lekarz Anna Bagińska

ul.szafarzy 65

Wizyta była w dniu 5 listopada 2018 r.

Jestem raczej człowiekiem marudnym. Na wizytę u Pani Doktor Anny Bagińskiej przygotowałem się solidnie, rysując na kartce sylwetkę człowieka i zaznaczając na niej wszelkie niepokojące mnie kropki. Dokładnie, abym nie zapomniał o jakąkolwiek zmianę zapytać. Obejrzany więc zostałem od góry do dołu. I twarz i plecy. Również na stopach - zdejmowałem skarpetki, więc na wizytę udałem się po solidnym umyciu ...
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Danuta Kencka

Lecznica dla Ciebie
Marszałkowska 18 m.3

Moja córka ma problemy z cerą trądzikową. Jesteśmy po 2 wizytach i widać bardzo znaczącą poprawę na twarzy mojego dziecka. Bardzo profesjonalne podejście, dobrane leki, i odpowiednia diagnoza. Pani dr. przesympatyczna i bardzo miła. Z czystym sercem polecam, rzadkość trafić na takiego lekarza. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Małgorzata Maj

Klinika Dermatologii WUM
ul. Koszykowa

Świetny lekarz, uprzejma, wytłumaczy wszystko w sposób jasny, łatwo przyswajalny dla pacjenta.
Jeśli chodzi o leczenie to dobiera je RAZEM z pacjentem, pytając o to czym był leczony i z jakimi rezultatami... POLECAM z ręką na sercu. Poświęci tyle czasu ile jest wymagane dla poznania choroby a następnie SKUTECZNEGO leczenia.
Opinia dodana przez: Bartek

Dermatolodzy w Warszawie