Dermatolog Warszawa

Pani doktor bardzo sympatyczna, serdeczna i kompetentna. Poświęca pacjentowi możliwie dużo czasu.Budzi zaufanie i zdecydowanie podnosi na duchu nawet jeśli się wie, że nie jest najlepiej.Przez rok leczyła mojego syna, który miał koszmarny trądzik na twarzy i klatce piersiowej.Wcześniej syn leczył się u kilku innych lekarzy ale bez efektu. Łatwo sobie wyobrazić jak młody człowiek może się czuć z "ogniskiem zapalnym na twarzy".To był dla nas bardzo trudny czas. Dopiero ...

Bardzo profesjonalna i jednoczesnie mila lekarka, lecze u niej tradzik rozowaty i co wizyta interesuje sie jak postepy, podaje nowinki, co moze pomoc, slucha pacjenta przede wszystkim, doradza a nie tylko nakazuje i wypisuje recepty

Lekarska Spółdzielnia Pracy "MEDICA"
ulica Ząbkowska 52

Jestem ogromnie wdzięczny pani doktor. Wyleczyła mnie z choroby skóry z którą przeróżni lekarze wcześniej walczyli przez parę lat faszerując mnie antybiotykami, hormonami i kto wie czym jeszcze, bez żadnych trwałych efektów. Bardzo polecam.

Zakład Lecznictwa Otwartego
Paca 40

Pełni świadomie polecam Doktora Prończuka z Medi Derm. Świetne podejście do pacjenta, zabiegi wykonywane profesjonalnie. Przemiła atmosfera i poczucie komfortu jest na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Katarzyna Kochańska (Łebkowska)

Wenerolog, Dermatolog

wizyta już od 100

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Pierwszy dermatolog, który porządnie się mną zajął a nie tylko przepisał tabletki i maści i do widzenia! Dokładnie mnie o wszystko wypytała, zleciła badania, dała dodatkowe zalecenia i w końcu widzę poprawę!! polecam z całego serca

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Młynarska 8/12

Wspaniały lekarz z doskonałym podejściem do pacjenta. Mimo że przyszedłem z błahostką, pani doktor wyraziła zainteresowanie problemem, pomogła i wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości.Bardzo gorąco polecam :)
Dermatolog Warszawa dr n. med. Anna  Wolska

RLMed
Mokotowska 1, XII piętro
03-978 Śródmieście, Warszawa

Pani doktor to wspaniały lekarz. Bardzo uprzejmy człowiek i wielki profesjonalista. Bardzo obawiałam się zabiegu usuwania znamienia. Teraz już wiem, że to nie takie straszne. Gorąco polecam Panią doktor.

świetna lekarka, miła , kompetentna, poświęca tyle czasu ile potrzeba, wyleczyła mnie z choroby z którą inni lekarze nie poradzili.Polecam, przyjmuje w przychodni dermatologicznej na Leszno 17.

lek. med. Monika Golańska

Dermatolog

wizyta już od 100

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Bardzo dobra lekarka, podchodzi do pacjenta indywidualnie, dokładnie bada a nie tylko popatrzy i przepisuje standardowe leki. Jestem zadowolona bo trądzik zmniejszył mi się o połowę a jeszcze jestem w trakcie leczenia i liczę na jeszcze większą poprawę. Polecam!

Bardzo dobry lekarz. Dobry diagnostyk. Leczenie bardzo skutecznie. Ogólnie bardzo dobrze współpracuje z pacjentem.
Opinia dodana przez: Piotr

Dermatolodzy w Warszawie