Dermatolog Warszawa

lek. med. Ewa Rudnicka

Medycyna estetyczna, Dermatolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 70

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed
Wiktorii Wiedeńskiej 9a lok. U2

Medicus
Kobielska 62

Pani Doktor to lekarz jakich niestety teraz mało...
Wiedza i życzliwość największych lotów.
Kiedyś uratowała moje zdrowie i pewnie życie.
Polecam z całym szacunkiem.
Opinia dodana przez: Bartek

Szlenkierów 2/8

Pan doktor Witold Żółtowski, dermatolog przyjmujący w WIML, to wspaniały lekarz: wysoce kompetentny i doświadczony, niezwykle staranny i rzetelny w badaniu i diagnozowaniu, dokłada wszelkich starań, żeby naprawdę pomóc pacjentowi, nigdy nie żałuje mu czasu i uwagi. Przy tym pełen ciepła, życzliwości i dobroci. Słowem WSPANIAŁY FACHOWIEC i UROCZY CZŁOWIEK.
Opinia dodana przez: Maria
Pani doktor bardzo sympatyczna, serdeczna i kompetentna. Poświęca pacjentowi możliwie dużo czasu.Budzi zaufanie i zdecydowanie podnosi na duchu nawet jeśli się wie, że nie jest najlepiej.Przez rok leczyła mojego syna, który miał koszmarny trądzik na twarzy i klatce piersiowej.Wcześniej syn leczył się u kilku innych lekarzy ale bez efektu. Łatwo sobie wyobrazić jak młody człowiek może się czuć z "ogniskiem zapalnym na twarzy".To był dla nas bardzo trudny czas. Dopiero ...

Bardzo profesjonalna i jednoczesnie mila lekarka, lecze u niej tradzik rozowaty i co wizyta interesuje sie jak postepy, podaje nowinki, co moze pomoc, slucha pacjenta przede wszystkim, doradza a nie tylko nakazuje i wypisuje recepty

Lekarska Spółdzielnia Pracy "MEDICA"
ulica Ząbkowska 52

Jestem ogromnie wdzięczny pani doktor. Wyleczyła mnie z choroby skóry z którą przeróżni lekarze wcześniej walczyli przez parę lat faszerując mnie antybiotykami, hormonami i kto wie czym jeszcze, bez żadnych trwałych efektów. Bardzo polecam.

Zakład Lecznictwa Otwartego
Paca 40

Pełni świadomie polecam Doktora Prończuka z Medi Derm. Świetne podejście do pacjenta, zabiegi wykonywane profesjonalnie. Przemiła atmosfera i poczucie komfortu jest na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Katarzyna Kochańska (Łebkowska)

Wenerolog, Dermatolog

wizyta już od 100

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Pierwszy dermatolog, który porządnie się mną zajął a nie tylko przepisał tabletki i maści i do widzenia! Dokładnie mnie o wszystko wypytała, zleciła badania, dała dodatkowe zalecenia i w końcu widzę poprawę!! polecam z całego serca

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Młynarska 8/12

Wspaniały lekarz z doskonałym podejściem do pacjenta. Mimo że przyszedłem z błahostką, pani doktor wyraziła zainteresowanie problemem, pomogła i wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości.Bardzo gorąco polecam :)

Dermatolodzy w Warszawie