Dermatolog Wrocław

- 109 lekarzy

Gabinet
Boya-Żeleńskiego 69c
Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
wspaniały lekarz duże doświadczenie
konkretne podejście do pacjenta i leczenia; jestem zadowolony z każdej wizyty jest super poprawa polecam i serdecznie pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Miro
+1 więcej

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Do Dr Racławskiej trafiłam z polecenia. Wykonałam zabieg botoksem. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Bez bóli i bez pośpiechu. Pani doktor jest osobą niezwykle uprzejmą i cierpliwą. Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

Gabinet
Legnicka 160 / 11
Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Kiedy ostatnio wyszliście od lekarza z uśmiechem? Ja dzisiaj:) Po raz pierwszy od dłuższego czasu poczułam, że natrafiłam na dobrego lekarza. Był bardzo miły, dokładnie obejrzał zmiany skórne, odpowiedział na każde pytanie, powiedział co może być tego przyczyną i jak temu zapobiegać... Kwota niemała, ale jak na Wrocław przyzwoita, a przede wszystkim wiem, że nie wydana na marne! Zdecydowanie polecam:)
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Bolesławiecka 5b
53-614 Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Super lekarz,lezczyłam się u Pani doktor,dwukrotnie mnie wyleczyła po nieudanych próbach innych dermatologów którzy jasno nie potrafili rozpoznać moich dolegliwości,Pani doktor Gaworczyk szybko rozpoznała moją chorobę,jestem jej bardzo wdzięczna.Pacjentka z Jaśkowic Legnickich.

Pozdrawiam sympatyczną i najlepszą Panią dermatolog:)
Opinia dodana przez: Julia

Praktyka Lekarza Rodzinnego N. Jadczak, T. Kubicki
Sępa-Szarzyńskiego 30/3-4
50-351 Wrocław

Średnia ocen: 4,7/5
Jestem zadowolona z przebiegu wizyt i efektów leczenia. Myślę że jest to bardzo dobra specjalistka od terapii mocnego trądziku. A najważniejsze, że cały czas czuję, że jej zależy i wybiera to co dla mnie najlepsze.
Opinia dodana przez: anita

dr Bożena Palka

Dermatolog estetyczny, Dermatolog

liczba opinii: 1

Gabinet
Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Średnia ocen: 4,7/5
Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Nie tylko zajęłą się diagnozą mojej przypadłości, ale także poradziła jakie kosmetyki stosować do mojego typu skóry. Otrzymałam też poradę z zakresu dermatologii estetycznej co mnie mile zaskoczyło.
Opinia dodana przez: optir

Gabinet
chałubińskiego
Wrocław

Średnia ocen: 4,6/5
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p. doktor. Była bardzo uprzejma dla mnie i bardzo dobrze potraktowała mojego 15 miesięcznego synka. Wytłumaczyła dokładnie co i jak a nie tak jak niektórzy lekarze- wypisać receptę, otworzyć drzwi i do widzenia. Tutaj było NORMALNIE, czyli tak jak powinno być u lekarza. Pani młoda ale wg mnie bardzo kompetentna, zna się na tym co robi. POLECAM
Opinia dodana przez: Anonim

Ośrodek Mikrochirurgii i Terapii Okulistycznej "OKO M" Jarosław Miśkiewicz
ulica Wandy Rutkiewicz 25 a
Wrocław

Średnia ocen: 4,6/5
Świetny lekarz, wielu poważnie chorych wyciągał z chorób, na które inni nie umieli zaradzić. Pozytywnie reaguje na pytania pacjenta, tłumaczy chorobę i zasady postępowania z nią, myśli o swoich pacjentach, pamięta ich historię. Nie opiernicza pacjentów eksperymentujących np. z ziołami, uważa że warto próbować różnych rzeczy - co w dzisiejszych czasach jest, moim zdaniem, wyznacznikiem otwartości umysłu lekarza (akurat moja żona z AZS niezwykle wiele zyskała dzięki zainteresowaniu roślinami leczniczymi ...
Opinia dodana przez: Anonim
+2 więcej

Gabinet
ul. Św Mikołaja 51
Wrocław

Średnia ocen: 4,5/5
Wspaniały lekarz. Miałam okazję poznać kilku dermatologów ale przez wszystkich byłam traktowana szablonowo, podobne maści, antybiotyki-bez efektu!Pani doktor podczas pierszej wizyty szczegółowo wypytała o dotychczasowe leczenie, co skutkowało, po czym nie widac było efektów, nie żałowała czasu. Poprawą cieszyła się razem ze mną. Złoto, nie lekarz!!!
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Zaporoska 62 / 1
Wrocław

Średnia ocen: 4,5/5
Pani doktor bardzo rzeczowo podchodzi do choroby. Szczegółowo wypytała mnie o objawy, przebyte leczenie, dietę i ewentualne obciążenie genetyczne. Z zaangażowaniem starała się znaleźć przyczyny i najlepsze leczenie mojej choroby. Do tego jest bardzo miła i uprzejma. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Anonim

Dermatolodzy w WrocławiuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat