Dermatolog Wrocław

lekarz Maria Bocianowska

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

Bardzo dobra lekarka. Po dwóch innych dermatologach dopiero ona wyleczyła mój paznokieć. (Łuszczyca paznokcia).

dr hab. n. med. Eugeniusz Baran

Canaletta-Bellotta 29
51-650 Wrocław

Po 20-tu latach tułaczki po dermatologach, zdiagnozował przyczynę trądziku różowatego. Po tygodniu od rozpoczęcia leczenia cera jest gładka, o jednolitym kolorze, bez zmian chorobowych. Dane teleadresowe w serwisie są nieaktualne. Prof. dr hab. Eugeniusz Baran przyjmuje w klinice WRODERM, ul. Kniaziewicza 3A, 50-454 Wrocław. Rejestracja pn.- pt. godz. 19-21 tel. kom. 600 912 460
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Dorota Świebocka

ul. Przyjaźni 6/ U 11
53-030 Wrocław

Świetna lekarka, myślę ,że najlepszy lekarz tej
specjalności we Wrocławiu, dla wszystkich -
dziecka, mężczyzny i kobiety.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Dagmara Witkowska

Potockiego 2
Wrocław

Pani Doktor Witkowska jest bardzo konkretną lekarką. Przede wszystkim Jej podejście do pacjenta jest godne pochwały. Nie wygania z gabinetu po 5 minutach, nie ogląda skóry z daleka, zza biurka, by się przypadkiem "nie zarazić", jak to często robią lekarze z postawą ignorującą i nastawieni na zysk. Zostałam przyjęta o wiele lepiej niż w niejednym gabinecie prywatnym. Uważam, że mit, który mówi, że jak zapłacisz, to zostaniesz lepiej przyjętym to ...

dr n. med. Agnieszka Wąsik-Kuprianowicz

Boya-Żeleńskiego 69c

wspaniały lekarz duże doświadczenie
konkretne podejście do pacjenta i leczenia; jestem zadowolony z każdej wizyty jest super poprawa polecam i serdecznie pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Miro

dr n. med. Katarzyna Kapelko-Trojanowska

Praktyka Lekarza Rodzinnego N. Jadczak, T. Kubicki
Sępa-Szarzyńskiego 30/3-4
50-351 Wrocław

Jestem zadowolona z przebiegu wizyt i efektów leczenia. Myślę że jest to bardzo dobra specjalistka od terapii mocnego trądziku. A najważniejsze, że cały czas czuję, że jej zależy i wybiera to co dla mnie najlepsze.
Opinia dodana przez: anita

lekarz Danuta Lewiecka

ul. Św Mikołaja 51
Wrocław

Wspaniały lekarz. Miałam okazję poznać kilku dermatologów ale przez wszystkich byłam traktowana szablonowo, podobne maści, antybiotyki-bez efektu!Pani doktor podczas pierszej wizyty szczegółowo wypytała o dotychczasowe leczenie, co skutkowało, po czym nie widac było efektów, nie żałowała czasu. Poprawą cieszyła się razem ze mną. Złoto, nie lekarz!!!

lekarz Joanna Suseł

Dermatolog

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

W moim przypadki dr Suseł trafiła z lekarstwami, jednak efekty utrzymywały się bardzo krótko (niespełna rok) po czym choroba wróciła i znowu muszę szukać dobrego dermatologa. Wg mojej opinii dr Suseł dobrze leczy objawy, ale nie skupia się na przyczynie (co jest podstawą trwałego wyzdrowienia!). I choć jest miła, to mało ze mną rozmawiała, nie przeprowadziła żadnego wywiadu, od razu przepisała leki, ograniczając swój komentarz do lakonicznego: "To o prostu ...
Opinia dodana przez: joanna

prof. dr hab. Jacek Szepietowski

Wenerolog, Dermatolog

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Uczciwy i profesjonalny lekarza, ale przede wszystkim dobry człowiek.
Byłam z dwoma przypadłosciami wczesniej nie zdiagnozowanymi poprawnie. Pan dr wykrył i wrodzona przypadłość i odczyn alergiczny po krotkim wywiadzie i obserwacji.
Dlatego uwazm ze jest doskonalym diagnosta i specjalista. Jestem wyleczona a wrodzona przypadlosc jest pod kontrola. Polecam usługi dr Szepietowskego.

lekarz Gabriela Otworowska

Racławicka 48A
Wrocław

Miła rzetelna i doświadczona pani doktor,nie nadwyręża kieszeni pacjenta drogimi lekami.Wie co robi i robi to z wdziękiem.

Dermatolodzy w Wrocławiu