Dermatolog Wrocław

lekarz Alicja Grodzińska

Bobrza 6/28
Wrocław

Polecam .Najlepszy dermatolog .Byłam już u wielu innych dermatologów i wreszcie trafiłam do pani doktor .To naprawdę profesjonalistka .
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Rafaela De Signio

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, wzbudzający zaufanie, umiejący wysłuchać pacjenta i nad wyraz uprzejmy. Poza tym Pani Rafaela jest bardzo wesołym człowiekiem. Wszystkim polecam.

dr n. med. Łukasz Matusiak

Wenerolog, Dermatolog

Centrum Medicover Globis

Wrocław

Witam, dr Łukasz Matusiak - Wybitny Specjalista,Lekarz przez wielkie L - konkretny, rzeczowy, uznany w swojej dziedzinie a przy tym Człowiek przez wielkie C - rozumiejący pacjenta. Dermatologia = Łukasz Matusiak - POLECAM!!! Anna Przybył

dr Bożena Palka

Dermatolog estetyczny, Dermatolog

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Nie tylko zajęłą się diagnozą mojej przypadłości, ale także poradziła jakie kosmetyki stosować do mojego typu skóry. Otrzymałam też poradę z zakresu dermatologii estetycznej co mnie mile zaskoczyło.
Opinia dodana przez: optir

lekarz Ewa Plomer-Niezgoda

Zaporoska 62 / 1
Wrocław

Pani doktor bardzo rzeczowo podchodzi do choroby. Szczegółowo wypytała mnie o objawy, przebyte leczenie, dietę i ewentualne obciążenie genetyczne. Z zaangażowaniem starała się znaleźć przyczyny i najlepsze leczenie mojej choroby. Do tego jest bardzo miła i uprzejma. Polecam tego lekarza.

dr n. med. Janina Wilczek-Stępniak

Dermatolog, Chirurg ogólny

Piłsudskiego 43 pok.121
50-032 Wrocław

Przyszłam do Pani doktor za maleńkim dzieckiem, przepisała mu delikatne maści robione w aptece - żadnych sterydów, a to ma ogromne znaczenie. Przepisane mazidło było rewelacyjne.
Potem był u Pani doktor mój mąż z wrzynającym się paznokciem - zabieg przeprowadziła Pani doktor rewelacyjnie, szybko, sprawnie i bez komplikacji. Dziękuję Pani doktor i polecam!

lekarz Małgorzata Błasińska

Prywatny Gabinet Lekarski
Krynicka 51 lok. 210
50-555 Wrocław

Dermatolog kompletnie zamknięta na jakikolwiek dialog, mający na celu wymianę posiadanych informacji/zweryfikowanie swoich. W konsekwencji na dane schorzenia przepisuje od lat to samo (jasno wynikało to z próby nawiązania dialogu), nie zważając na to, że nie ma możliwości, by jeden lek działał na każdego. Apel do pani dermatolog: Proszę pani, to że dwadzieścia lat temu, podczas pani praktyk lek x był jednym z lepszych, nie znaczy, że teraz nie istnieją ...
Opinia dodana przez: Kuba

lekarz Regina Szuszkiewicz-Grobelak