Zielona Góra Dermatolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

gabinet prywatny
Podgórna 45
65-001 Zielona Góra

Polecam pana doktora. Byłam z wizytą już któryś raz. Jak zwykle krótko i na temat, bez większego rozwodzenia się. Diagnoza postawiona w 2 sekundy. Wystarczyło spojrzenie na skórę pan doktor już mi podał nazwę choroby. Zamiast płacić za maść w aptece ok. 40 zł. wypisał mi receptę na maść robioną. Kosztowała mnie 7 zł. Jak dla mnie nie ma lepszego dermatologa w lubuskiem. Polecam z całym sercem.

Opinia dodana przez: Zuza

Chopina 21 lok. 28
65-032 Zielona Góra

Lekarz zdecydowanie warty polecenia.
Pani doktor poswieciła mi 40 minut i wytłumaczyła chorobe. Przepisane leki równiez działają. Ma poważne podejscie do pacjenta.
Szkoda tylko ze nie przyjmuje na nfz ale i tak warto.

Lekarz zdecydowanie warty polecenia.
Szkoda tylko ze nie przyjmuje na nfz ale i tak warto.

Opinia dodana przez: aaaa

Kościuszki 6 (Vita) lok. 4
65-303 Zielona Góra

świetny lekarz.
Chodzę do niej razem z dziećmi. Mam do niej zaufanie, bo ma dobre podejście i są efekty.

Pozdrawiam i polecam

świetny lekarz.

Pozdrawiam i polecam

65-048 Zielona Góra

Pani doktor Kubiak jest bardzo dobrym lekarzem dermatologiem, polecam ją wszystkim moim koleżankom jak i wam drodzy internauci.

Żeromskiego 14 lok. 2a
65-958 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz który jako jedyny z wielu lekarzy u których już byłam,rozwiazał problem mojej choroby

Poradnia Dermatologiczna
Bohaterów Westerplatte 9
65-034 Zielona Góra

Polecam Pania Dr.Zofie Leś-Zaczyńską jest bardzo dobrym specjalistą i zna się na rzeczy mam problem z egzemą i pani doktor znalazła rorwiazanie wiem ,ze to nie koniec moich problemów ale moje problemy ze skorą i alergia nie sa juz takie uciążliwe Katarzyna

Gabinet Dermatologiczny
Stefana Wyszyńskiego 99
Zielona Góra

Polecam. Kompetentna, miła, wytłumaczy, doradzi, poświęca dużo czasu. Nie naciąga na drogie specyfiki.

Opinia dodana przez: reflexion

Żeromskiego 14 lok. 2a
65-958 Zielona Góra

Dla mnie super.Jak ktoś lubi słodkopierdzące lalunie to fakt, dr Raduła nie będzie mu odpowiadać.Konkretna i bardzo rzeczowa.

Opinia dodana przez: anna

65-048 Zielona Góra

Witam...mialam problemy skorne na twarzy...zglosilam sie wlasnie do pani dr Krystyny Kriegel...uwazam ze jest bardzo kompetentna. Trafnie zdiagnozowala moj problem i dobrala leki. Po 3tyg. leczenia zauwazylam bardzo duza poprawe. Pani dr jest bardzo mila i sympatyczna osoba. Takze zdecydowanie polecam.

65-048 Zielona Góra

Podczas wizyty Pani Doktor bardzo dokładnie opowiedziała mi o mojej dolegliwości i przy okazji zaproponowała usunięcie włókniaków poprzez wymrożenie azotem (w tym jednego umiejscowionego na powiece. Wspaniały zabieg kosmetyczny na (jeszcze wtedy) Kasę Chorych.Polecam Panią Doktor wszystkim znajomym.