Diabetolog

3 Maja 12
34-200 Sucha Beskidzka

bardzo dobry lekarz, rzeczowy, prowadził mnie przez okres ciąży ponieważ wykryto u mnie cukrzyce ciążową na pierwszej wizycie byłam prywatnie a później już chodziłam na nfz co 2tygodnie. polecam !

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Prawdziwy lekarz z sercem. Rzeczowa, kompetentna, miła i wyrozumiała. Pani dr leczy mojego dziadka na cukrzycę.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Roman Kuczerowski

Endokrynolog, Diabetolog

wizyta już od 100

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Wzbudza zaufanie, pełen empatii lekarz. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie i przede wszystkim nie przepisuje leków na chybił trafił. W razie wątpliwości zleca dodatkowe badania i dopiero mając wszystkie wyniki wdraża odpowiednie leczenie. Super! Takich lekarzy w tych czasach ze świecą szukać! ;)
Opinia dodana przez: Hania

Szpital Św. Anny w Miechowie
ulica Szpitalna 3
32-200 Miechów

Najlepszy Internista w Miechowie, z olbrzymią wiedzą, kompetentny i uprzejmy. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: D

al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Wspaniały lekarz, bardzo uprzejmy z wyjątkowym podejściem do pacjenta. Jeden z niewielu, z którym można rozmawiać o chorobie, a przede wszystkim fachowiec.
Opinia dodana przez: Andrzej

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, która martwi się zdrowiem swoich pacjentów i traktuje ich jak swoich najbliższych. Chodziłam do wielu lekarzy, ale to ona ustabilizowala moja cukrzyce, wytłumaczyła wszystko jak najjaśniej, dobrała odpowiednie leki. Serdecznie polecam :)
Opinia dodana przez: JUstyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

wspaniały lekarz o olbrzymiej wiedzy,wyprowadził mnie z zaniedbanej cukrzycy,Jestem mu niezmiernie wdzięczny.
Opinia dodana przez: marek

SP ZOZ "Śródmieście"
ul.Waryńskiego 30
Chwałkowice, Opole

Bardzo polecam Panią doktor, która nigdy nie bagatelizuje pacjenta i rzeczowo, skrupulatnie podchodzi do każdego przypadku. Pacjent jest dla Pani doktor najważniejszy.

Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego
Tochtermana 1
26-600 Radom

Wspaniały lekarz moja mama leczy się u niego od młodych lat

Andrzej Gliwa

Internista, Diabetolog

Scanmed

Kraków

Najlepszy lekarz z jakim sie dotad spotkalem - bez podzialu na internistow, stomatologow, hirurgow itd.

Pan doktor jest bardzo kompetentnym specjalista oraz bardzo dobrym czlowiekiem (czuje sie to juz przy pierwszej wizycie - niestety brak tego u wielu lekarzy). Podchodzi do problemow pacjentow powaznie, starajac sie znalezc najlepsze rozwiazania, wszystko tlumaczy i dobiera metody pod pacjenta.

Polecam wszystkim!!
Opinia dodana przez: Pawel