Diabetolog

Centrum Zdrowego Uśmiechu
Miłkowskiego 3
Kraków

Polecam doktora. W. Głodzik jest staranny, konkretny i dobrze prowadzi leczenie mojej choroby . Byłam kilka razy w jego gabinecie na ul. Na Zrębie i wizyty dobrze wspominam.
Dziękuję Doktorze !
Opinia dodana przez: Janina

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Pani doktor jest bardzo dokładna i cierpliwa dla pacjentów.Widać, że zna się na cukrzycy.Polecam.Trafiłem z polecenia i było warto.

Spółdzielcza 2
Mielec

wiele uwagi poświęca pacjętowi, niektóre badania robi sama od ręki, spokojna.

Głowackiego 15A
Trzebnica

jest bardzo mila i kompetetna osoba bardzo polecam

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Ocena wystawiona po kilku wizytach , i wizytach u kilku lekarzy w innych województwach [różne miejsca zamieszkania.Do wcześniejszych nie mam żadnych zastrzeżeń]Ale tu naprawdę- lekarz i obsługa w całej przychodni - z którą miałem do czynienia SUPER . O pani doktor i pani Magdzie[rejestracja i instruktaż.] można powiedzieć że to co robią ,robią to z powołania Szczerze POLECAM Waldemar Bydgoszcz

dr n. med. Krzysztof Mrożkiewicz

Kardiolog, Internista

Czarnieckiego 25
42-100 Kłobuck

Dobry lekarz kardiolog. Zawsze pomoże w chorobach i ich leczeniu. Polecam gorąco pacjentom.

ulica Zachodnia 6
99-100 Łęczyca

Lekarz kompetentny i uprzejmy. Upowszechnia wiedzę o chorobie wśdód młodzieży.

NZOZ ESKULAP SP. zo.o.
ulica Popiełuszki 2
98-200 Sieradz

Pani doktor Aneta Oleksy to lekarz z powołaniado wykonywania tego zawodu: profesjonalizm, kompetencja, uprzejmość i cierpliwość to najważniejsze cechy w jej codziennej trudnej pracy. Kompleksowe podejście do choroby, odpowiednia diagnostyka wsparta specjalistyczną konsultacją - pozwoliły mi na wyleczenie prawie wszystkich dolegliwości tak bardzo utrudniających funkcjonowanie przed udarem i po udarze. Wracam do pracy i jestem baaaaaaaaaaaaardzo wdzięczna Pani Doktor Oleksy i lekarzom współuczestniczącym w moim leczeniu, w szczególności: Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Alina_R

Przychodnia ul: Wyzwoleńców

66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobry specjalista. Nowoczesne podejscie do leczenia a nie te skostniale nieskuteczne metody.Ja osobiscie jestem bardzo zadowolony.Dojezdzam na wizyty prawie 100km ale wart

BELL-MED
Szeligowska 25

Wszystkim cukrzykom polecam Panią Doktor.Wywiad z pacjentem jest niezwykle dokładny,dopiero po rozmowie z Panią Doktor dowiedziałam się na czym polega moja choroba pomimo,że od dawna choruję na cukrzycę.Niezwykle ciepła i miła osoba.Tacy lekarze teraz to wyjątek.Wiedza oraz kultura osobista Pani Doktor jest godna naśladowania.Bardzo polecam wizytę u tego lekarza .Pacjent