Diabetolog

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Pani doktor jest bardzo dokładna i cierpliwa dla pacjentów.Widać, że zna się na cukrzycy.Polecam.Trafiłem z polecenia i było warto.

Głowackiego 15A
Trzebnica

jest bardzo mila i kompetetna osoba bardzo polecam

Centrum Zdrowego Uśmiechu
Miłkowskiego 3
Kraków

Polecam doktora. W. Głodzik jest staranny, konkretny i dobrze prowadzi leczenie mojej choroby . Byłam kilka razy w jego gabinecie na ul. Na Zrębie i wizyty dobrze wspominam.
Dziękuję Doktorze !
Opinia dodana przez: Janina

dr n. med. Krzysztof Mrożkiewicz

Kardiolog, Internista

Czarnieckiego 25
42-100 Kłobuck

Dobry lekarz kardiolog. Zawsze pomoże w chorobach i ich leczeniu. Polecam gorąco pacjentom.

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Ocena wystawiona po kilku wizytach , i wizytach u kilku lekarzy w innych województwach [różne miejsca zamieszkania.Do wcześniejszych nie mam żadnych zastrzeżeń]Ale tu naprawdę- lekarz i obsługa w całej przychodni - z którą miałem do czynienia SUPER . O pani doktor i pani Magdzie[rejestracja i instruktaż.] można powiedzieć że to co robią ,robią to z powołania Szczerze POLECAM Waldemar Bydgoszcz

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska w miejscu wezwania Magdalena Kujawska-Łuczak

None

Polecam Panią Doktor Kujawską-Łuczak. Jest kompetentna i bardzo dobrze doradza w sprawach cukrzycy. Dzięki niej poprawiły mi się stężenia glukozy we krwi. Pacjenta traktuje "poważnie" tzn nie przyjmuje pacjentów "taśmowo" lecz poświęca im odpowiednią ilość czasu. Jest przy tym sympatyczna.
Opinia dodana przez: pacjentka h

BELL-MED
Szeligowska 25

Wszystkim cukrzykom polecam Panią Doktor.Wywiad z pacjentem jest niezwykle dokładny,dopiero po rozmowie z Panią Doktor dowiedziałam się na czym polega moja choroba pomimo,że od dawna choruję na cukrzycę.Niezwykle ciepła i miła osoba.Tacy lekarze teraz to wyjątek.Wiedza oraz kultura osobista Pani Doktor jest godna naśladowania.Bardzo polecam wizytę u tego lekarza .Pacjent

ulica Zachodnia 6
99-100 Łęczyca

Lekarz kompetentny i uprzejmy. Upowszechnia wiedzę o chorobie wśdód młodzieży.

NZOZ ESKULAP SP. zo.o.
ulica Popiełuszki 2
98-200 Sieradz

Pani doktor Aneta Oleksy to lekarz z powołaniado wykonywania tego zawodu: profesjonalizm, kompetencja, uprzejmość i cierpliwość to najważniejsze cechy w jej codziennej trudnej pracy. Kompleksowe podejście do choroby, odpowiednia diagnostyka wsparta specjalistyczną konsultacją - pozwoliły mi na wyleczenie prawie wszystkich dolegliwości tak bardzo utrudniających funkcjonowanie przed udarem i po udarze. Wracam do pracy i jestem baaaaaaaaaaaaardzo wdzięczna Pani Doktor Oleksy i lekarzom współuczestniczącym w moim leczeniu, w szczególności: Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Alina_R

Przychodnia ul: Wyzwoleńców

66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobry specjalista. Nowoczesne podejscie do leczenia a nie te skostniale nieskuteczne metody.Ja osobiscie jestem bardzo zadowolony.Dojezdzam na wizyty prawie 100km ale wart