Diabetolog

lekarz Barbara Cylkowska

Kościuszki 150
82-300 Elbląg

Nie wiem skąd takie negatywne podjęcie do Pani doktor. Według mnie i mojej skromnej oceny jest osoba bardzo miła, Bardzo sympatyczna, poświęcająca wystarczającą ilość czasu dla każdego pacjenta (w zależności ile indywidualny pacjent tego czasu potrzebuje). Od strzykawek po peny udało mi się dzięki Pani doktor zdobyć osobistą pompę insulinową. Zawsze wspierała mnie w życiu zawodowym, wierzyła we mnie w czasie studiowania i wspiera mnie w sprawach sercowych. Jest to ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Elżbieta Andrysiak-Mamos

Internista, Endokrynolog

ulica 5-go Lipca 36b
70-376 Szczecin

ktoś polecił mi Panią doktor. Byłam prywatnie w gabinecie. Pani doktor spóźniła się godzinę. Wyczekałam i odbyłam wizytę. Wydawałoby się, że jest ok.Przejżała wszystkie wyniki i zaproponowała następną wizytę w klinice. Ucieszyłam się, bo nie będę już płaciła.
O wyznaczonej godzinie 11.00 stawiłam się pod gabinetem. Czekało kilka osób ok.10
Pani doktor przyszła z opóźnieniem 1,20 min. Wskazała palcem kto ma wejść w pierwszej kolejności. Policzyłam. Będę tu czekać 6-7 ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krystyna Ramocka-Piętka

"Medigro" S.C. Poradnie Specjalistyczne
ul. Mossego 23, Grodzisk Wlkp
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Nie polecam, nie miła jest ta Pani Doktor, nie szuka przyczyny choroby, poprostu zamyka temat, na moje wytania odp wymijajaco i daje dozrozumienia, że nie zadaje sie pytań skoro sie nie ma pojecia o leczeniu, ja przepisuje sie do innego lekarza.
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Małgorzata Bień

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Prawdziwy lekarz z sercem. Rzeczowa, kompetentna, miła i wyrozumiała. Pani dr leczy mojego dziadka na cukrzycę.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Roman Kuczerowski

Endokrynolog, Diabetolog

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

wizyta już od 100
Wzbudza zaufanie, pełen empatii lekarz. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie i przede wszystkim nie przepisuje leków na chybił trafił. W razie wątpliwości zleca dodatkowe badania i dopiero mając wszystkie wyniki wdraża odpowiednie leczenie. Super! Takich lekarzy w tych czasach ze świecą szukać! ;)
Opinia dodana przez: Hania

dr n. med. Beata Sztangierska

Pediatra, Endokrynolog

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

wizyta już od 100
Pani doktor rewelacyjna. Zawsze ma czas dla pacjenta, na wyjaśnienie wszystkich wątpliwości. Doradzi, szczerze interesuje się pacjentem. Dociekliwa, szczera, uczciwa. Mam do niej pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Anna Jaśkiewicz

Pediatra, Diabetolog

Polna 31
26-600 Radom

pani Anna Jaśkiewicz jest bardzo mila i przyjazna osoba bardzo precyzyjnie omawia postępowanie leczenia.

lek. med. Marek Braszkiewicz

Internista, Endokrynolog

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

Jest to jedyny lekarz, który zachował się jak profesjonalista, jak człowiek i ma odpowiednie podejście do pacjenta. Nie ignoruje żadnych objawów choroby, tylko stara się zrozumieć co się dzieje z chorym i przeprowadzić odpowiednie badania potwierdzające swoje przypuszczenia.
W przeciwieństwie do innych lekarzy, mój przypadek potraktował indywidualnie, nie szykanował mojego wyglądu "tuszy", nie komentował obraźliwie nocnego podjadania, nie poszedł na łatwiznę "potwierdzając" opinie innych lekarzy, iż jest to cukrzyca, tylko ...

lekarz Małgorzata Strzałka-Majka

ul. Staropogońska 69
41-200 Sosnowiec

Profesjonalne i merytoryczne podejście do problemu cukrzycy. Sposób odżywiania, leczenia podawanie leków, badanie poziomu cukru, teraz już wszystko o tym wiem dzięki Pani Doktor. Jestem zdrowszy dzięki takiemu leczeniu
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Małgorzata Wilczyńska

Endokrynolog, Diabetolog

Centrum Opieki Diabetologiczno - Endokrynologicznej i Ginekologiczno - Położniczej
Miarki 6
50-306 Wrocław

Kochana, przemiła Pani Doktor Małgosia. Polecam ją kazdemu, ja długoletnia diabetyczka z którą najmilsza Pani Doktor miała nieraz utrapienie a jednak wyprowadzała na prostą. Ratowała mi córkę z nadczynności tarczycy. To kobieta doktor Anioł. Życzę jej dużo zdrowia bo pacjenci są różni a ona do kazdego podchodzi z wielką cierpliwością i zaangażowaniem. Wielkie dzięki Pani doktor. To tyle w skrócie bo słów brakuje.
Ps. za wizyty nigdy nie "zdziera" ...