Diabetolog

Wolny termin: 27 Cze o 16:20. Sprawdź inny.
Diabetolog Warszawa lek. med. Ewa  Kaszuba Wojtachnio

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: 26 Lip o 12:00. Sprawdź inny.
Diabetolog Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Diabetolog, Endokrynolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Pierwszy lekarz, który tak kompleksowo podszedł do mojego zdrowia. Czas poświęcony przez lekarza podczas wizyty obejmował bardzo szczegółowy wywiad, wypytał o przebyte choroby. Dokładnie przeanalizował problem z którym przyszłam i wydaje mi się, że diagnoza i zalecone leki są trafne. Polecam i szczerze dziękuję za dokładność i zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Wanda Łazuka
Wolny termin: dzisiaj o 09:00. Sprawdź inny.
Diabetolog Kraków lek. med. Edyta Sekuła

lek. med. Edyta Sekuła

Dietetyk, Diabetolog

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Obawialam sie, ze efektow nie bedzie, jak przy kazdej poprzedniej diecie. A tu... Pierwsze 7 kilo za nami, a będzie i dwa razy tyle! Bardzo polecam tą Panią :)

Opinia dodana przez: Weronika
Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A

Wolny termin: 25 Cze o 16:30. Sprawdź inny.
Diabetolog Warszawa dr n. med. Arkadiusz Krakowiecki

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

witam uwazam ze ten lekarz jest super bardzo cierpliwy ,bardzo interesuje sie swoim pacjentem.Maz mial 1000 cukru i wlasnie dzieki niemu zyje.Polecam go bardzo dba o pacjenta jest fachowy ,uprzejmy i cierpliwie odpowada na wszystke pytania

Opinia dodana przez: GOSIA
Wolny termin: 25 Cze o 19:00. Sprawdź inny.
Diabetolog Kraków dr n. med. Adam Markiewicz

Gabinety Promimed (200 m od Szpitala Rydygiera)
ul. Okulickiego 51
Kraków

Pan doktor Markiewicz to nie tylko świetny lekarz ale i wspaniały człowiek. Nie tylko pomógł mi schudnąć, ale całe prowadzenie było z klasą. Polecam

Opinia dodana przez: Mat
Wolny termin: 26 Cze o 10:00. Sprawdź inny.
Diabetolog Łódź lek. med. Agnieszka Lipińska

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Małgorzata
Wolny termin: 26 Cze o 18:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Beata Sztangierska

Diabetolog, Endokrynolog

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Pani doktor rewelacyjna. Zawsze ma czas dla pacjenta, na wyjaśnienie wszystkich wątpliwości. Doradzi, szczerze interesuje się pacjentem. Dociekliwa, szczera, uczciwa. Mam do niej pełne zaufanie.

Opinia dodana przez: Natalia
Wolny termin: 27 Cze o 15:30. Sprawdź inny.

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

Na pierwszą wizytę szkłam bez przekonania- zmuszona zmianą lekarza Ale miłe rozczarowanie pani doktor bardzo konkretna znająca wszelkie nowinki z diabetologii. Można zaufać i powierzyć leczenie. Polecam

Opinia dodana przez: Bogusława

Centrum Diabetologii AMG
ul. Dębinki
Gdańsk

Mądry, wszechstronny lekarz z sercem i klasą. Leczy człowieka, jako całość. Trafiłem z polecenia przyjaciół, którzy całą rodziną leczą się u pani Moniki. Dostałem się do programu leczenia cholesterolu i mam najlepsze od lat wyniki., mimo że zawsze były fatalne. Mogłem skorzystać że szkolenia, moja żona nauczyła się nowych przepisów, w końcu uwierzyłem że trzeci zawał już nigdy nie nastąpi i stan oczu mi sie bardzo poprawil. I cukrzyca też zrobiła się łagodna jak baranek. Tylko pani z rejestracji mogłaby zrobić więcej miejsc w kalendarzu.