Opolskie Diabetolog

SP ZOZ "Śródmieście"
ul.Waryńskiego 30
Chwałkowice, Opole

Bardzo polecam Panią doktor, która nigdy nie bagatelizuje pacjenta i rzeczowo, skrupulatnie podchodzi do każdego przypadku. Pacjent jest dla Pani doktor najważniejszy.

Szpital,oddział laryngologiczny
Ul.Witosa
Opole

Na cukrzycę typu II choruję od 2005 r. Po majowym pobycie w ŚCCS w Zabrzu nakazano mi schudnąć ok. 20 kg aby mieć jakiekolwiek szanse na kandydowanie do przeszczepu serca. Mieszkamy w gminie Kluczbork i panią doktor znaleźliśmy z żoną w internecie. Zadzwoniliśmy do poradni w WCM i po nakreśleniu sytuacji, w jakiej się znalazłem , mimo dużej ilości osób czekających na przyjęcie, pani doktor wyznaczyła nam szybki termin przyjęcia. Jakież było nasze zdziwienie, kiedy dowiedziałem się od przemiłej p. pielęgniarki z poradni, że źle mieszam insulinę, w złe miejsca daję zastrzyk i pod złym kątem. Dopiero tutaj po tylu latach leczenia przeszedłem kurs dawkowania i iniekcji insuliny. Pani doktor Urbańska w bardzo miły, kontaktowy sposób wyjaśniła nam istotę choroby, jej skutki i ,,wzięła się za regularne zmniejszanie wcześniej zalecanych dawek przez innego lekarza, które spowodowały nadmierne tycie. Pani doktor kontroluje moją dietę, jest zadowolona z moich postępów, a ja i małżonka - z szalenie ciepłych rozmów z nią. Do tego momentu schudłem 23 kg, oczekuję na wpis do rejestru kandydatów do przeszczepu.Szanuję p.doktor za profesjonalne podejście do problemów pacjenta a zarazem za dużo serca i zrozumienie. Gorąco polecamy p. doktor!

ulica Książąt Opolskich 48-50

Wizyty domowe, Diabetolog

Poradnia Diabetologiczna - Ryszard Morisson
Komprachcice k. Opola ul. Bilińskiego 2
46-070 Opole

Na pierwszym spotkaniu poświęcił mi 1,5h. bardzo kompetentny, wrażliwy na ludzi. Olbrzymia wiedza, dzięki zastosowanemu leczeniu pierwszy raz od 10 lat mam unormowany cukier

NZOZ "STOMADENT"
Kościuszki 32
46-320 Praszka

Poprzednio leczyłem się w innym województwie. Mimo to miałem wysoki cukier. Pani doktor odpowiednio dobrała mi leki, skierowała do odpowiednich specjalistów /okulista, chirurg naczyniowy, zleciła regularne kontrole poziomu glukozy/. Obecnie mój poziom insuliny jest zadawalający. Polecam panią doktor!

ulica Opolska 36B
47-100 Strzelce Opolskie

Super fachowiec .Zna swoją robotę. Opieka nad pacjentem b. fachowa.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polecam

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDYK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Opolska 30B
49-100 Niemodlin

Prawdziwy lekarz z powołania. Poświęca dużo czasu, wyjaśnia wszystko, naprawdę niezwykła troska o pacjenta ! Polecam wszystkim lekarza, który nie skupia się tylko na przepisaniu leków, ale ma chęci i czas aby wszystko dokładnie wytłumaczyć. Wykonuje super dokładnie usg. Polecam.

Opinia dodana przez: Florian

Al. Róż 23