Diabetolog W Okolicach Racibórz

Diabetolog Gliwice prof. dr hab. n. med. Ewa  Otto-Buczkowska

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Pani doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Przesympatyczny lekarz z powołania. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pozdrawiam

dr n. med. Grzegorz Nowakowski

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Chirurgiczna
26 Marca 164
44-300 Wodzisław Śląski

Lekarz godny polecenia. Leczę się u niego na niedoczynność tarczycy od 6 lat - postawił dobrą diagnozę, dobrał właściwie leki. Bardzo uprzejmy i konkretny.
Koszt wizyty prywatnej w zależności od częstości wizyt (mniej więcej wygląda to tak, że jak wizyta co 3 msc to płaci się 60 zł, do pół roku - 80 zł).

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Na Rondzie"
ulica Aleja Wojska Polskiego 3c
44-240 Żory

Dr.Wolniaczyk to lekarz z powolania . Ten prze sympatyczny człowiek uratowal mi zycie .Mojej zonie bardzo pomogl czego przez lata nie mogli zrobić inni specjaliści.Goraco polecam
Opinia dodana przez: JAN

prof. dr hab. n. med. Grzegorz Chrząszcz

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

PRYWATNY GABINET MEDYCZNY

81-109 Mikołów

Bardzo miły, sympatyczny, młody lekarz. Moja córeczka mimo powarznej choroby jaką jest cukrzyca typu 1 odwiedza pana doktora z uśmiechem.
Chodze z synem od początku do pani Profesor i jestem bardzo zadowolona moj synuś 4letni też bardzo p.prof. polubił!!! ma podejscie do dzieci,ma ogromna wiedze,wytłumaczy wszystko dokladnie, wymagajaca ale to dla dobra dziecka!!! potrafi poswięcić swoj wolny czas chodz nie musi!!! polecam bardzo!!!
Opinia dodana przez: Justyna

Zabrze 3Maja 55
41-800 Zabrze

Witam

Potrzebuję pomocy z waszej strony .
Podpowiedzcie jak się dostać do Profesora na wizytę (przyjmuje prywatnie )

Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Arkadiusz

Struga 1
44-280 Rydułtowy

Bardzo kompetentna, szeroko traktuje problemy zdrwowtne pacjenta

ulica Opolska 36B
47-100 Strzelce Opolskie

Super fachowiec .Zna swoją robotę. Opieka nad pacjentem b. fachowa.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polecam

106 sZPITAL WOJSKOWY W gLIWICACach

44-100 Gliwice

Jedyny Diabetolog ktory podjol sie mojego leczenia ,podchodzac do mojej choroby, nie jako do obiektu otylosci.Przy cukrach 600 kazdy diabetolog mnie zbywal bo otyla bo dieta tym samym nie wdrazajac mi leczenia a ja nie moglam normalnie funkcjonowac. Mialam takie zawroty glowy, ze tracilam rownowage, nie moglam pracowac bo nie bylam w stanie prosto chodzic.Dopiero pani Doktor porobila mi wszelkie badania i wdrozyla leczenie ,wytlumaczyla co jesc czego nie jesc ...
Opinia dodana przez: Anna

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med Grażyna Krupa
Plac Wolności 4 (przy salonie optyka)
41-800 Zabrze

Mój pierwszy diabetolog i najgorszy. Pamiętam jak po pierwszej wizycie popłakałam się. Zero empatii i normalnego podejścia do pacjenta. Niemiła, nie patrzy w oczy rozmawiając, nie daje dość do słowa i traktuje wszystkich jak najgorsze zło. Nie zleciła mi krzywej cukrowej, obrzuciła stosem ulotek i kazała się douczyć. Nie umiała mi sprecyzować typu cukrzycy i dawała tabletki,po których źle się czułam.
Na ostatniej wizycie jadła sobie ciasto i kazała ...
Opinia dodana przez: Anonim2