Sieradz Diabetolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Wolny termin: 17 Sie o 13:30. Sprawdź inny.

PRODENT Gdynia Dąbrówka
ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia

Internista Ksawerów lekarz Anna Polak

SP ZOZ Ośrodek Zdrowia w Ksawerowie
Jana Pawła II 28
95-054 Ksawerów

Dziękuję Pani Doktor za duże zaangażowanie dociekliwosc i olbrzymią chęć pomocy. Wizyta Pani Doktor zlecone szybko badania ustrzegly mnie przed wylewem. Dziękuję

Opinia dodana przez: Beata

Anna Polak

Stomatolog, Ortodonta

Nowowiejskiego 14 lok. 62
42-200 Częstochowa

Gorąco polecam tą Panią doktor, chodziłam do niej kilka lat temu ale bardzo dobra oraz godna polecenia specjalistka, miałam bardzo krzywe zęby nosząc aparat ortodontyczny wybrany przez panią doktor oraz przez regularne wizyty i kontrole mam teraz piękne proste ząbki. NAPRAWĘ POLECAM

Witam, Spotkałam Panią doktor kilka lat temu, gdy moje własne dzieci były jeszcze bardzo małe. Wówczas wyrażałam się o niej w samych superlatywach. Do dziś. W mojej rodzinie pojawiło się dziecko u którego zdiagnozowano ZA (Zespół Aspergera). Powszechnie wiadomo, że w przypadku dzieci u których występują objawy ze spektrum autyzmu bardzo ostrożnie i starannie dobiera się ewentualnie potrzebne leki a zwłaszcza antybiotyki (nie które dzieci cofają się po zastosowanej anybiotykoterapi). Ponieważ zaistniała taka sytuacja postanowiłyśmy skonsultować z Panią doktor (dla mnie bardzo dużym autorytetem) konieczność podania antybiotyku. Próbowałyśmy (ja i matka chorego dziecka) umówić się na konsultację. Niestety tego dnia Pani doktor nie miała czasu. Problem pokrótce przedstawiony został w rozmowie telefonicznej. Pani doktor nie podzieliła naszych obaw. Jednakże niedługo po zakończeniu rozmowy telefon zadzwonił ponownie. Wyświetlił się numer Pani doktor, jak się szybko okazało wybrany przypadkiem...w tle jednak wyraźnie słyszana była rozmowa komentująca nasz problem. W swoim komentowaniu Pani doktor posługiwała się dość ciekawymi zwrotami cyt. "co ta matka sobie myśli(...)", " naczytała się w internecie(...)", " przecież to jest genetyczne(...) itd. Nie wiem skąd Pani doktor wie, że w tym konkretnym przypadku wystąpienie ZA ma podłoże genetyczne bo takie badania dziecku nie zostały jeszcze zrobione. Wiele bieżących publikacji naukowych podłoże genetyczne wymienia jako jedną z możliwych przyczyn ale nie jedyną. Każda matka jest odpowiedzialna za swoje dziecko, i odda wszystko za to by mu pomóc. Serce matki nie ma barier ani ograniczeń. Natomiast dla lekarza jest to tylko kolejny pacjent. Rutyna i brak zrozumienia gubi nawet najlepszych :(. To, jak zachowała się Pani doktor zburzyło we mnie obraz naprawdę cenionego lekarza. Poddaję ten opis pod rozwagę rodzicom wszystkich leczonym przez Panią doktor dzieci (prywatnie za pieniądze czy też na NFZ). :(

Opinia dodana przez: rozgoryczona

Jana Pawła2

Słupsk

nie polecam tej Tej Pani Doktor Polak ja mialam zawansowanego migdalka i wezly chlonne szyji , migdalek byl juz nowotworowy az siny i po badaniu Doktor nie rozpoznala sie , pwiedziala ,ze wszystko w porządku a to byl juz zawansowany nowotwor migdalka z przezrzutami na wezly chylonne szyji.Nie polecam tej Pani Doktor bo wydaje mi sie, ze powinna takie cos zauwazyc jak mnie badala

Opinia dodana przez: ewa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Spółka Lekarska Na Kozłówce"

Bardzo niegrzeczna Pani, traktująca swoją pracę i wizytę u małego pacjenta jak przykry obowiązek. Nie polecam.

ZOZ dla Szkół Wyższych w Łodzi PALMA

ulica Chojnicka 3

NZOZ ESKULAP SP. zo.o.
ulica Popiełuszki 2
98-200 Sieradz

Pani doktor Aneta Oleksy to lekarz z powołaniado wykonywania tego zawodu: profesjonalizm, kompetencja, uprzejmość i cierpliwość to najważniejsze cechy w jej codziennej trudnej pracy. Kompleksowe podejście do choroby, odpowiednia diagnostyka wsparta specjalistyczną konsultacją - pozwoliły mi na wyleczenie prawie wszystkich dolegliwości tak bardzo utrudniających funkcjonowanie przed udarem i po udarze. Wracam do pracy i jestem baaaaaaaaaaaaardzo wdzięczna Pani Doktor Oleksy i lekarzom współuczestniczącym w moim leczeniu, w szczególności: Pani doktor Skorupka, Pani doktor Kowalskiej, Panu doktorowi Gościmskiemu, Panu doktorowi Szabłowskiemu, Pani doktor Forczmańskiej, Panu doktorowi Gierszowi i Pani doktor Giersz oraz Panu doktorowi Strużykowi. Chylę nisko czoło przed nimi.

Opinia dodana przez: Alina_R alina_rygielska

lekarz Piotr Blek