Śląskie Diabetolog

Multimed
ul.11listopada 3E/1 , Oświęcim
32-600 Bieruń

Indywidualne podejście do pacjenta. U mnie bezbłędna diagnoza i postępowanie zgodne z ogólnymi zaleceniami Związku Diabetologów. Zauważyłem ciągle doszkalanie w tej dziedzinie. Ilość poświęconego czasu bardzo długa. Polecam.

Opinia dodana przez: Rafał

ulica Lipa 5
41-703 Ruda Śląska

Bardzo dobra, pomocna, miła-uprzejma, z dużą wiedzą medyczną Pani Doktor, która nie odmówiła pomocy w nagłym przypadku. Polecam z czystym sumieniem.

dr n. med. Krzysztof Mrożkiewicz

Diabetolog, Internista

Czarnieckiego 25
42-100 Kłobuck

Dobry lekarz kardiolog. Zawsze pomoże w chorobach i ich leczeniu. Polecam gorąco pacjentom.

Daszyńskiego 126
43-300 Bielsko-Biała

znakomity lekarz i przed wszystkim człowiek

znakomity lekarz i przed wszystkim człowiek

NZOZ DOKAWA

43-211 Pszczyna

Od wielu lat jest lekarzem w szpitalu w Pszczynie. Niezwykle kompetentna, skromna, zawsze mająca czas dla pacjenta, co niezwykle ważne w dzisiejszych czasach - nie oczekująca gratyfikacji pieniężnej. Wielki człowiek, prawdziwy lekarz!!! Gorąco polecam.

SP ZLA Moja Przychodnia
ul. PCK 1
40-053 Katowice

Mila , uprzejma,dobry fachowiec i dobry czlowiek. Bardzo pomogla mnie po zabiegu w dniu wczorajszym i dzisiejszym w klinice jednego dnia w Katowicach ul.A. Mickiewicza9. Dziekuje. Sosnowiec 25 listopad 2017

Sienkiewicza 20
43-100 Suble, Tychy

Bardzo kompetentna, sympatyczna Pani Doktor. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, odpowie na każde pytanie, wytłumaczy wszelki wątpliwości dotyczące choroby a nade wszystko stawia prawidłową diagnozę i aplikuje takie leki, które pomagają. Jestem pod dużym wrażeniem jej fachowości.

Opinia dodana przez: Józef

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Pełna kompetencja, fachowość i zrozumienie dla pacjentów. Nie brak również empatii. W pełni potrafi zrozumiale dla pacjenta objaśnić na czym polega leczone schorzenie oraz co przewiduje w dalszych etapach leczenia.

Opinia dodana przez: Rafał

“Medicor. NZOZ”
ulica Kościuszki 27o
42-300 Myszków

Pani Doktor leczy mojego brata .Jest naprawdę bardzo dobra.Trudno się do Niej dostać,jest po prostu oblegana

Opinia dodana przez: Maria

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice

Wspaniała lekarka,leczę sie u niej już prawie 15 lat i dzieki niej mam w miare ustabilizowaną cukrzycę!