Diabetolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Obawialam sie, ze efektow nie bedzie, jak przy kazdej poprzedniej diecie. A tu... Pierwsze 7 kilo za nami, a będzie i dwa razy tyle! Bardzo polecam tą Panią :)

Opinia dodana przez: Weronika
Diabetolog Łódź lek. med. Agnieszka Lipińska

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Małgorzata
Diabetolog Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Internista, Endokrynolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 200

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Lekarz prosto z filmu po prostu :) Pierwszy, który zrobił na mnie takie dobre w wrażenie ! Pełna kultura, uśmiech, uprzejmość- każdego pacjenta odprowadza do drzwi i wita w nich nowego :) Pan Derkacz poświęcił mi dużo czasu (chyba około 40 minut !) .Miałam mnóstwo pytań, wątpliwości, dużo do powiedzenia - na każde dostałam odpowiedź ustną a nawet pokazową w materiałach Pana doktora. Przytulna atmosfera, nie bałam się zadawać pytań; nie bałam się że Pan doktor odbierze moje "stwierdzenia i pomysły" jako podważanie jego kompetencji - była to raczej rozmowa jak z równym kompanem :) . Wszystko co przyniosłam do wglądu zostało przez doktora skserowane i wnikliwie przejrzane. Bardzo cenię sobie takie zainteresowanie. Po zleceniu odpowiednich badań dostałam dodatkowo kartkę ze wskazówkami do nich, żeby po wyjściu z gabinetu mieć możliwość poukładania sobie w głowie co i kiedy powinnam zrobić.Była to moja pierwsza wizyta u doktora, ale na pewno nie ostatnia - jeśli będę potrzebować konsultacji . Wierzę, że następna będzie równie profesjonalna :) Tacy specjaliści potrafią dać nadzieję na zmianę obrazu polskiego lekarza - jako przemądrzałego buca, który chce tylko napchać swój portfel. Dlatego poprzez tą opinię chciałam podziękować Panu za danie tej nadziei :). Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
Katarzyna Śrut

Opinia dodana przez: Katarzyna Śrut
Diabetolog Warszawa dr n. med. Andrzej Marciniak

dr n. med. Andrzej Marciniak

Gastrolog, Internista

wizyta już od 100

LEKARSKIE WIZYTY DOMOWE Warszawa - Andrzej Marciniak

Pan doktor bardzo mi pomógł .Terapia była bardzo skuteczna. Bardzo życzliwy i konkretny lekarz. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: EDYTA
Diabetolog Wrocław lekarz Filip Majda

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 2
ul. Dyrekcyjna 33 F (Parter)
50-528 Wrocław

Diabetolog Warszawa dr n. med. Arkadiusz Krakowiecki

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

witam uwazam ze ten lekarz jest super bardzo cierpliwy ,bardzo interesuje sie swoim pacjentem.Maz mial 1000 cukru i wlasnie dzieki niemu zyje.Polecam go bardzo dba o pacjenta jest fachowy ,uprzejmy i cierpliwie odpowada na wszystke pytania

Opinia dodana przez: GOSIA
Diabetolog Kraków dr n. med. Adam Markiewicz

Gabinety Promimed (200 m od Szpitala Rydygiera)
ul. Okulickiego 51
Kraków

Pan doktor Markiewicz to nie tylko świetny lekarz ale i wspaniały człowiek. Nie tylko pomógł mi schudnąć, ale całe prowadzenie było z klasą. Polecam

Opinia dodana przez: Mat

Wizyty domowe, Internista

Poradnia Diabetologiczna - Ryszard Morisson
Komprachcice k. Opola ul. Bilińskiego 2
46-070 Opole

Na pierwszym spotkaniu poświęcił mi 1,5h. bardzo kompetentny, wrażliwy na ludzi. Olbrzymia wiedza, dzięki zastosowanemu leczeniu pierwszy raz od 10 lat mam unormowany cukier

Diabetolog  dr Zuzanna Rymarczyk

Bardzo dobra lekarka , miła i uprzejma dla pacjenta , bardzo profesjonalna . lekarz ze wszech miar godna polecenia innym pacjentom

Opinia dodana przez: Stanisław