Filtruj terminy

Wielkopolskie Diabetolog

PIAS-CORDIS
UL. RYNEK 6 PIASKI
Gostyń

Fachowo, bardzo uprzejmie i dokładnie wszystko wyjaśnione. Polecam .Wreszcie wiem co i jak robić żeby moja cukrzyca była dobrze kontrolowana.

Przychodnia ul: Wyzwoleńców

66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobry specjalista. Nowoczesne podejscie do leczenia a nie te skostniale nieskuteczne metody.Ja osobiscie jestem bardzo zadowolony.Dojezdzam na wizyty prawie 100km ale wart

Chodzież

Lekarz naprawdę godny polecenia. Wszystko dokładnie i spokojnie tłumaczy. Poświęca duzo czasu pacjentowi.

lekarz Ewa Krzyżagórska

Internista, Endokrynolog

ulica Murawa 37 A
61-655 Poznań

Na pierwszą wizytę szłam przerażona. Przed wejściem do gabinetu nie wykonałam zwyczajowych badań w pokoju pielęgniarek. Pani Doktor najwidoczniej zauważyła mój stan, bo poszła tam ze mną
Później przedyskutowałyśmy całą wizytę. Pani doktor rzeczowo i spokojnie wytłumaczyła mi na czym ta choroba polega i jakie mogą być jej skutki. Omówiła diagnozę zrozumiałym językiem. Jej życzliwość i indywidualne podejście bardzo mnie uspokoiły. Okazała się niesamowicie mądra, pomocna
i cierpliwa. To ...

i cierpliwa. To dopiero trzecia wizyta, ale jestem pod wrażeniem. Dziś bowiem nie zdarza się , aby lekarz zauważał wpływ psychiki na cały obraz leczenia. Zasadą jest leczenie objawowe. Na każdej kolejnej wizycie Pani doktor była rzeczowa i opanowana, przez co i mnie udzielał się jej spokój. Potraktowała mnie jak partnera w procesie leczenia nie jak przypadek do zdiagnozowania.
Jest to lekarz z powołania. Polecam wszystkim tę Panią doktor.

Opinia dodana przez: Bożena

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sienkiewicza 10/11
66-400 Gorzów Wielkopolski

Profesjonalizm , doskonała wiedza , wspaniałe podejście do pacjenta , Przemiła , uśmiechnięta , zawsze cierpliwie tłumaczy i przede wszystkim leczy !!!! Szczerze polecam wszystkim pacjentom !!! Standard europejski i nowoczesne metody leczenia !!! Zapiszcie się i Sprawdźcie a już nigdy nie Będziecie szukać innego Lekarza !!!
Tomasz Boczkowski

Tomasz Boczkowski

Gabinet (wejście wspólne z apteką gabinet nr 2)
ul.Przyjmy Przyjemskiego 6a
Rawicz

bardzo dobry lekarz jakiś czas temu wyleczył mnie z odmiedniczkowego zapalenia nerek :)polecam super lekarz

prof. zw. dr hab. Daria Boszko-Błaszyk

Internista, Endokrynolog

Gajowa 3
Poznań

Co prawda moja wizyta była dawno temu ale postrzegam Panią doktor bardzo pozytywnie.Dzięki jej czujności w porę wykryty
nowotwór tarczycy.Dlaczego nie kontynuuję leczenia u niej-ponieważ wtedy USG tarczycy robiło niewielu lekarzy ,by

oszczędzić mi podwójnych wizyt poleciła mi lekarza,który robił USG.Ale nie prowadząc mnie ,spotkana przypadkowo w szpitalu bardzo mi pomogła w przyspieszeniu podania jodu,co było bardzo istotne.DODAM,ŻE BYŁO TO BEZINTERESOWNE - CHCIAŁABYM TYLKO TAKICH LEKARZY SPOTYKAĆ NA SWOJEJ DRODZE. URSZULA D.NOWY TOMYŚL
jak się potem okazało

Zachodnia 17
63-300 Pleszew

Pani doktor serdeczna, uprzejma, potrafi z uśmiechem i życzliwością nakierować na właściwą drogę każdego pacjenta. Chociaż w poczekalni w publicznej placówce są długawe kolejki, warto poczekać :)

62-800 Kalisz

nie dająca odczuć " zimna służby zdrowia" ,młoda ,otwarta ,wie o czym mówi ,jestem mile zaskoczony ,/nie wiem czy broń boże to już nie rutyna/, P. dr. tak trzymać -przywraca pani wiarę , nie tyko w służbę zdrowia, ale przede wszystkim odbudowuje pani wiarę w lekarza CZŁOWIEKA /to niestety zawsze brzmi dumnie/.

Opinia dodana przez: piotr cukrzyk drkwilczurk1

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry lekarz, kompetentny. Ma bardzo dobre psychologiczne podejście do pacjenta. Wiele mu zawdzięczam. Szczerze polecam każdemu.