Diagnostyka I Leczenie Chirurgiczne Oraz

RTG Katowice lek. stom. Piotr Puchała

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie ...
Lekarz medycyny estetycznej Gliwice lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

Lekarz medycyny estetycznej, Proktolog

wizyta już od 150

Klinika Akmed
Piwna 17A
Centrum, Gliwice

Pani Doktor bardzo profesjonalnie, rzetelnie i z empatią skonsultowała moją chorobę. Prawdziwa lekarka z powołania. Delikatne i rzeczowe podejście do pacjenta. Z całą pewnością polecam i dziękuję
Opinia dodana przez: Hala
Okulista Chorzów lek. med. Piotr Jaworski

lek. med. Piotr Jaworski

Okulista

wizyta już od 100

Szpital okulistyczny Optomed w Chorzowie
ul. Katowicka 50
41-500 Chorzów

doskonały lekarz, profesjonalista a do tego człowiek o złotym sercu, wyleczył oczka naszej córki za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni, od tej pory kontrolujemy wzrok córki tylko u niego, szczerze polecam, Kasia

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Nie tylko doskonały lekarz ale także bardzo dobry człowiek. Pod jego opieką otrzymujemy wszystko co niezbędne. Na pewno polecę go wszystkim potrzebującym.
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.
Opinia dodana przez: monab1

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor poświęciła mi dużo czasu i dokładnie wysłuchała! Chciałabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście!
Neurolog Warszawa dr n. med. Paweł Gołębiewski

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

Nie rozumiem negatywnych opinii, chyba były o innym lekarzu. Panu doktorowi z czystym sumieniem dam 5/5, pełne zaufanie :) polecam!
Okulista Katowice dr n. med. Halina Wykrota

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach
ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice

Lekarz z sercem,wszystko dokładnie wytłumaczy,pocieszy, chodzę już 3lata do P. doktor ponieważ dostaję zastrzyki (niestety muszę za nie płacić,gdyż program mnie odrzucił) ale P. doktor wykonuje je bardzo dobrze.Polecam
Opinia dodana przez: Krystyna
Proktolog Kraków lek. med. Jerzy Wszołek

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Pełen profesjonalizm, kompleksowa i wyczerpująca informacja, niesamowita kultura osobista i ogromna wiedza.. Indywidualne podejście do pacjenta i rzeczywiste pochylenie się nad problemem. Polecam!
Opinia dodana przez: Alicja
Dermatolog Warszawa lek. med. Barbara Bojar

lek. med. Barbara Bojar

Dermatolog

wizyta już od 160

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Kompetentna, bardzo mi pomogła, wyleczyła: trafna diagnoza + odpowiednie leki, a przy tym przemiła! Bardzo polecam!