Diagnostyka I Leczenie Chorob Ukladu

Urolog Warszawa dr Krzysztof Bukowski

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Pan Doktor Krzysztof Bukowski był trzecim lekarzem do którego trafiłem z moim schorzeniem i pierwszym, który w rzeczowy i kompetentny sposób wytłumaczył mi na czym polega moja przypadłość i jak ją leczyć. Odpowiednia diagnoza i zaplanowane leczenie sprawiły, że zostałem ojcem dwójki dzieci. Byłem u Pana Doktora w nowo powstałej przychodni Medic House, którą również polecam.
Opinia dodana przez: Lewandowski
Pulmonolog Bielsko-Biała dr n. med. Tomasz Kachel

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologczno- Pulmonologiczny TRIMED
Karpacka 24 lokal B 4 (1 piętro)
43-300 Bielsko-Biała

Swietny lekarz, podejście do pacjenta wspaniałe.Wzbudza zaufanie.Ma czas dla pacjenta bez względu czy jesteś na wizycie prywatnej czy leżysz na jewgo oddziale w szpitalu.Wszystkim polecam - fachowiec !!!! Małgorzata
Terapeuta Mielec mgr Patryk Wydro

mgr Patryk Wydro

Terapeuta, Rehabilitant

Gabinet Rehabilitacji Leczniczej MEDYK
Zygmuntowska 2D
Mielec

Z Panem Patrykiem miałam już niejednokrotnie styczność podczas rehabilitacji. Korzystałam również z masaży leczniczych. Polecam. Wiem że jeśli będę znowu potrzebowałam fachowca w tej dziedzinie, udam się do Pana Patryka.
Opinia dodana przez: Karolina
Pediatra Śrem lekarz Ewa Stachowiak

Centrum Medyczne Medeus
Powstańców Wielkopolskich 7
61-131 Śrem

Dla każdego Rodzica najważniejsze jest zdrowie jego Dzieci, stąd wybór Pediatry to jedna z najważniejszych decyzji, jakie przychodzi nam podejmować. Dlatego też spokojem napawa mnie fakt, że nasze Córeczki mogą być pacjentkami Pani Doktor Stachowiak. To co najważniejsze w relacji Rodzic-Pediatra to ZAUFANIE, wyrosłe na dziesiątkach przemiłych wizyt, bezstresowych badań, trafnych diagnoz i kontroli. To właśnie sposób, w jaki Pani Doktor Stachowiak podchodzi do swoich Małych Pacjentów. Wszystko to sprawia, ...
Opinia dodana przez: KT
Internista Warszawa lek. med. Janusz Rusinek

lek. med. Janusz Rusinek

Internista, Endokrynolog

wizyta już od 170

Prywatny Gabinet Lekarski
ul.Kolejowa 45 A lok.29

Tego doktora poleciło mi 2 znajomych. Od dłuższego czasu poszukiwałem dobrego endokrynologa, bo już nie miałem na nic siły i ledwie dawałem radę z codziennymi sprawami. Postanowiłem poszukać ratunku u dr.Rusinka. Byłem na wizycie na pocz.listopada. Pozytywnie zaskoczyła mnie nie tylko sama osoba lekarza- bardzo cierpliwy,wnikliwy i pełen empatii, jak i poziom profesjonalizmu.Byłem prywatnie w gabinecie na Kolejowej 45A/29 więc oczekiwałem lepszego standardu, niż w państwowych placówkach, gdzie do tej ...
Opinia dodana przez: S.Kasaban
Urolog dziecięcy Grudziądz dr n. med. Tomasz Hilger

dr n. med. Tomasz Hilger

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Świetny specjalista i lekarz z powołania. Dzięki Panu Doktorowi nasza roczna córcia w mgnieniu oka doszła do siebie po operacji usunięcia nerki. Dał się także poznać jako przemily człowiek, dla którego milion pytan dociekliwych rodziców nie stanowił problemu:)
Dziękujemy!!
Opinia dodana przez: Magdalena Chmiel

ul. Leśna 9
Bydgoszcz

pełen profesjonalizm, konkretnie, trafnie, czuliśmy się zaopiekowani, tłumaczenia jasne i czytelne, pomoc od razu z pełną satysfakcją gorąco polecamy. W przyszłości życzymy sobie i wszystkim takich wspaniałych specjalistów jak dr Marek Kornet .
Opinia dodana przez: Kamil
Neurolog dziecięcy Łódź prof. Janusz Wendorff

prof. Janusz Wendorff

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Gabinet lekarski Janusz Wendorff
Uniwersytecka 8/10 m. 28
Śródmieście, Łódź

Dziękuję za wizytę, dobrze ze Pan profesor ma niezmiernie olbrzymią cierpliwość i bardzo dobre podejście do młodego pacjenta jak i rodzica. Spokojnie można zadać pytanie jeśli czegoś się nie rozumie, aczkolwiek Pan Wendorf stara się mówić konkretnie i zrozumiale za co wielce mu również dziękuję. Potrafi uspokoić

lek. med. Justyna Noculak - Moskal

Lekarz sportowy, Lekarz rehabilitacji medycznej