Diagnostyka Ortopedyczna

Fizjoterapeuta Łask mgr Dawid Żak

98-100 Łask

Z Panem Dawidem spotkałam się po raz pierwszy w sierpniu 2017 roku, przed kolejną artroskopią stawu kolanowego. Z trudem się poruszałam, ból nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Pan Dawid był moim terapeutą wiodącym – opiekunem, który nie tylko bardzo intensywnie pracował nad poprawą ruchomości mojego stawu kolanowego, przygotowując mnie do operacji, ale który nieustępliwie, lecz równocześnie sposób niezwykle taktowny, mobilizował mnie do ćwiczeń i zwiększonego wysiłku.
Znakomity fachowiec, o bardzo ...
Opinia dodana przez: Irena
Fizjoterapeuta Warszawa mgr Aneta Ficygowska

mgr Aneta Ficygowska

Fizjoterapeuta

wizyta już od 60

FizjoSystem - Centrum Rehabilitacji
ul. Wita Stwosza 32 lok. 1
Mokotów, Warszawa

Do Pani Anety trafiłyśmy z polecenia trenera.Moja córka intensywnie trenuje od kilku lat tenis ziemny. W grze towarzyszą jej większe i mniejsze kontuzje. Do Pani Anety trafiłyśmy z urazem który wyeliminował Basię na kilka miesięcy z gry. Najpierw wizyta u ortopedy, który nie był zbytnio zainteresowany pomocą, potem rehabilitacja która polegała na przyjmowaniu zabiegów fizykalnych... pomogło, ale ból barku wrócił i uniemożliwił grę. Pani Aneta spadłą nam z nieba. Zbadała ...
Opinia dodana przez: Maria Małyszko
Fizykoterapeuta Lublin mgr Dariusz Apczyński

mgr Dariusz Apczyński

Fizykoterapeuta, Fizjoterapeuta

Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja
Skrzetuskiego 2 b /23
20-628 Lublin

Dziękuję za skuteczną terapię moich przeciążonych kolan i stóp,polecam szczerze wszystkim cierpiącym gabinet i terapeutę
Opinia dodana przez: Dorcia
Fizjoterapeuta Łask mgr Kamila Sekula

98-100 Łask

Miałam szczęście być pacjentką p.Kamili.Jestem pełna uznania dla jej profesjonalizmu,życzliwości dla pacjenta,cierpliwości.Pani Kamila reaguje na bieżąco na stan bólu,sprawności i możliwiści przy wykonywanych zabiegach
Terapeuta Zabrze mgr Joanna Zawodniak

mgr Joanna Zawodniak

Terapeuta, Rehabilitant dziecięcy

FIZJO-WIKI REHABILITACJA DZIECI I DOROSŁYCH
ULSOSNOWA 8
41-800 Zabrze

Pani Joanna to świetny specjalista, posiada olbrzymią wiedzę z fizjoterapii, którą potrafi przekazać w sposób prosty i zrozumiały. Polecam metodę Vojty, która wymaga poświęcenia ale jest efektywna a o to przecież nam chodzi w rehabilitacji, szczególnie u małych dzieci.
Kochani rodzice rehabilitując tą metodą swoje dzieci przywracacie im sprawność .
Opinia dodana przez: Elżbieta
Neurochirurg Łask dr n. med. Bartosz Bryszewski

98-100 Łask

Wczoraj Pan doktor przyjmował moją mamę na oddział. Jest niezwykle sympatycznym człowiekiem, który pacjenta traktuje bardzo indywidualnie. Spokojnie i bez pośpiechu przekazuje informację dot. zabiegu, pomimo ze to nie on bedzie wykonywał operacje. Żadko sie spotyka takich lekarzy w szpitalu. Brawo Panie doktorze inni powinni sie uczyć od Pana empatycznego zyczliwego i profesjonalego podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: Wioletta
Ortopeda Łask dr n. med. Radosław Grabowski

98-100 Łask

Najlepszy ortopeda jakiego w życiu spotkałem! Polecam w 100%.

Nie zamieniłbym doktora na żadnego innego.
Ortopeda Koszalin lekarz Maksym Własny

lekarz Maksym Własny

Ortopeda, Chirurg ortopeda

haluxy.pl
Waryńśkiego 1, 75-404 Koszalin
Koszalin

Szukałam i znalazłam lekarza dla mojej mamy. Uprzejmy i miły, wyjaśnił i widać było, że uspokoił mamę. Po zabiegu wszystko w porządku, a mama uśmiechnięta i to się liczy bo lepiej się w bucie czuje i przed latem ma większą odwagę. Pozdrawiam i dziękuję serdecznie!
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Neurochirurg Łask prof. dr hab. n. med. Marek Zawirski

98-100 Łask

Wysokiej klasy specjalista neurochirurg. Bardzo dobry i kompetentny lekarz.
24 lata temu miałam wylew podpajęczynówkowy z powodu pęknięcia tętniaka. Dzięki niemu i jego zespołowi lekarzy po koniecznej 5 godzinnej operacji żyję i pracuję.
Opinia dodana przez: Elzbieta Leśniewska
Ortopeda Łask lek. med. Andrzej Świnarski