dr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewskadr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Diana Hodorowicz – Zaniewska:
ur 18.05.1974 w Krakowie

Przebieg pracy zawodowej:
- 1993 - 1999 studia na Wydziale Lekarskim ...

Diana Hodorowicz – Zaniewska:
ur 18.05.1974 w Krakowie

Przebieg pracy zawodowej:
- 1993 - 1999 studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
- 1999 - 2001 staż podyplomowy w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie.
- od 2001 - zatrudnienie w Oddziale Klinicznym Kliniki Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
- od 2002 – zatrudnienie w I Katedrze Chirurgii Ogólnej UJCM początkowo na stanowisku asy...

Trafiłam do Pani Doktor w czerwcu z diagnozą wieloogniskowego raka naciekowego, sparaliżowana strachem, traktowana przez poprzednich lekarzy na zasadach "następny proszę". Pani Doktor rozmawiała ze mną przez godzinę na spokojnie tłumacząc czym jest ta choroba, jakie mamy możliwości leczenia, ani przez ułamek sekundy nie dała mi odczuć, że czas wizyty dobiegł końca. Wyjaśniła mi wszystko od A do Z co pozwoliło mi spojrzeć na chorobę z zupełnie innej strony. Dzięki Pani Doktor przekułam mój strach w siłę. Dziś jestem po zabiegu mastektomii z jednoczasową rekonstrukcją i jak pokazały późniejsze wyniki ...

Pani Doktor rozmawiała ze mną przez godzinę na spokojnie tłumacząc czym jest ta choroba, jakie mamy możliwości leczenia, ani przez ułamek sekundy nie dała mi odczuć, że czas wizyty dobiegł końca. Wyjaśniła mi wszystko od A do Z co pozwoliło mi spojrzeć na chorobę z zupełnie innej strony. Dzięki Pani Doktor przekułam mój strach w siłę. Dziś jestem po zabiegu mastektomii z jednoczasową rekonstrukcją i jak pokazały późniejsze wyniki histopatu to było najlepsze rozwiązanie. Po zabiegu, w szpitalu, Pani Doktor osobiście troszczyła się o wszystkie swoje pacjentki leżące na oddziale. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam. W dniu wolnym od pracy przyjechała do szpitala by zbadać mnie i sprawdzić czy mogę wyjść do domu.
Mogłabym tak opisywać wiele sytuacji, których doświadczyłam ze strony Pani Doktor, świadczących nie tylko o profesjonalizmie, ale także o tym, że jest Ona dobrym pełnym empatii człowiekiem.
Obecnie przede mną leczenie uzupełniające, ale strach przed rakiem już mnie nie paraliżuje , bo wiem że jestem pod opieką tak wspaniałego lekarza jak Pani Doktor :)
Pani Doktor.. moja Pani Doktor, uratowała mi życie w każdym możliwym tego słowa znaczeniu. Bardzo dziękuję.

Jestem pacjentką Pani Doktor Zaniewskiej. Chciałam przekazać innym, że możecie śmiało bez obaw oddać się w ręce Pani Doktor. Jest to osoba którą cechuje pełny profesjonalizm w tym co robi, okazuje dużo dobroci i ciepła dla pacjenta. Pani Doktor jest osobą bardzo miłą, wspaniale nawiązuje kontakt z pacjentem umie w sposób zrozumiały dla pacjenta wytłumaczyć zawiłości choroby. Gotowa w każdej chwili do udzielania informacji, wytłumaczenia problemów w trakcie borykania się z chorobą nawet telefonicznie. Z całego serca dziękuję Pani Doktor za wszystko, jestem niezmiernie wdzięczna. Ewa z Tarnowa

Z całego serca dziękuję Pani Doktor za wszystko, jestem niezmiernie wdzięczna.
Ewa z Tarnowa

byłam operowana przez Panią Doktor w kwietniu 2014 , to najlepszy lekarz,profesjonalista jakiego znam, człowiek o wysokiej kulturze osobistej , dobrym sercu,umiejąca pocieszyć chorego świetny fachowiec , jeśli problem z piersiami to tylko Pani Doktor Zaniewska .Dziekuję bardzo Pani Doktor za wszystko -pacjentka Maria .S

Wspaniały człowiek, życzliwa, zaangażowana, bezinteresowna, świetny fachowiec onkolog, specjalistka od nowotworów piersi i nie tylko..w jednym dniu postawiła diagnozę i zrobiła to co innym lekarzom za pól roku się nie udało...godna polecenia i piszę to po roku leczenia się pod jej opieką. Mogę opisać Ją tylko w superlatywach....i marnego złego słowa nie napiszę bo przez ten czas nie doświadczyłam grama złego zarówno podczas leczenia w przychodni jak też po operacji i w szpitalu. Inni lekarze powinni ją brać za przykład za jej życzliwość i doskonałe zdolności chirurgiczne,.

cala moja rodzina ma raka od 4 pokoleń. Mamy pecha. Leczenie nieskuteczne, bo to wady genetyczne. Objechaliśmy pól Polski i nawet w Czechach byliśmy i w Niemczech i tam też nie mają lekarstwa. Ale w Krakowie i we Frankfurcie coś znależli. Dali końską dawkę i rak powoli się cofa.

Uprzejma, kulturalna. Duża wiedza i zaangażowanie w leczenie swoich pacjenów. W czasie wizyty nie odczuwa się pośpiechu, Pani dr tłumczy wszystko zrozumiałym językiem. Dr nie straszy swoich pacjentów na wyrost. Szczerze polecam

Wspaniały lekarz zawsze mający czas dla pacjęta - nawet po całonocnym dyżurze wysłucha. Gdy byłam kilka dni po amputacji piersi zadzwoniłam do Pani doktor ( była ok 22.30 ) wysłuchała mnie i pomogła. To Pani doktor namówiła mnie na rekonstrukcję pierśi i to dzięki Niej znów zaczynam się czuć na nowo kobietą !!! WSPANIAŁY LEKARZ. DZIĘKUJĘ JEJ ZA WSZYSTKO !!

Widać, że Pani dr jest w pełni oddana swojej pracy i doskonale zna się na fachu. Bardzo dobrze też traktuje pacjentów, to niezwykle ciepła i życzliwa osoba.

No proszę same bardzo dobre opinie, pod którymi zdecydowanie się podpisuję! To świetna, profesjonalna lekarka. Bardzo dużo jej zawdzięczam i zapamiętam ją na bardzo długo.

Pani dr Hodorowicz przyjmuje też w przychodni CenterMed na Łazarza (obok pogotowia). Jest świetna. Bardzo kompetentna lekarka i wspaniała osoba, wspierająca swoich pacjentów. Polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kraków"?

Klinika chirurgii
ul.Kopernika