Dietetyk Dziecięcy Warszawa

Wolny termin: 30 Lip o 18:00. Sprawdź inny.
Dietetyk dziecięcy Warszawa mgr Małgorzata Więch

mgr Małgorzata Więch

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

mgr Dominika Sadowska

Mokotowskie Centrum Medyczne Wiktorska
ul. Wiktorska 67 lok 2
02-582 Mokotów, Warszawa

Centrum Set Point poleciła mi przyjaciółka z pracy. Trafiłam pod skrzydła Pani Dominiki. Nasze odchudzanie przebiega pomyślnie, już po 2 miesiącach jak tu jestem, widzę efekty, waga spada, a ja jestem szczęśliwsza i lżejsza oczywiście.

Duży plus daję również za podejście do klientów - stały kontakt z Panią Dominiką, podejmowany nie tylko z mojej strony – przynajmniej raz w tyg otrzymuję wiad od Pani Dominiki, jak mi idzie  Polecam serdecznie, mili i profesjonalni ludzie.

Dietetyk dziecięcy Warszawa mgr Monika Hajduk

mgr Monika Hajduk

Centrum Dietetyczne MonVita
Al. Jerozolimskie 119 "A" lok. 27
Śródmieście, Warszawa

Pani Monika przygotowała nam smaczny plan dietetyczny, który uwzględniał nie tylko nasze preferencje, co lubimy jadać częściej, a co mniej, ale także był dostosowany do naszego rytmu dnia i wszystkich zajęć, które wpływają na pory posiłków. Przemiła atmosfera podczas wizyty i super podejście dietetyczne do dzieci.

Opinia dodana przez: Kasia
Dietetyk dziecięcy Warszawa mgr Anna Kacperska

mgr Anna Kacperska

Poradnia Rodzinna Powiślańskiej Fundacji Społecznej
Mokotowska 55

Od zawsze miałam problem z wagą - w ciągu pół roku udało mi się schudnąć ... uwaga - 30 kg!!! polecam, polecam, polecam! dieta była czystą przyjemnością, Pani Ania zmobilizowała mnie do ćwiczeń. Wizyta bardzo przyjemna, profesjonalne badanie i wywiad dietetyczny. Nigdy nie wrócę do starego stylu życia. Udało się!

Monika Gibniewska

Bella Vita
Serocka 3

Największą zaletą Pani Moniki jest bardzo indywidualne podejście i umiejętność motywowania do zmiany szkodliwych nawyków. Poza tym pokazała mi, że zdrowa dieta nie musi być droga i pracochłonna- co ma dla mnie ogromne znaczenie.

Opinia dodana przez: lenaochonska lenaocho

mgr Katarzyna Szott

DIET-WAY Centrum Odchudzania i Porad Żywieniowych
ul. Wiertnicza 45

Pani Doktor jest bardzo miłą osobą, profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Krotki wywiad i nastepnego dnia dieta na mailu stworzona specjalnie dla mnie. Dieta idealnie podpasowała,a efekty widac juz po pierwszym tygodniu.

mgr Anna Karwańska

Gabinet dietetyka
Hoża 43/49

Wskazówki praktyczne już na pierwszej wizycie, wygodna dieta wysłana na email, nauka przygotowania prząkasek na diecie odchudzającej, praktycznie i ciekawie przepisy, niedrogo, sprawdzony dietetyk.‎

mgr Anna Czuba

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Bardzo profesjonalne podejście, dieta dobrana indywidualnie z uwzględnieniem moich upodobań kulinarnych i zachcianek, moim celem było 7kg i z pomocą Pani Ani udało mi się osiągnąć cel.

Dietetyk dziecięcy Warszawa mgr Aleksandra Kilen-Zasieczna

Poradnia Dietetyczna JeszFresh
ul. Belgradzka 52/82
02-790 Ursynów, Warszawa

Z usług poradni JeszFresh.pl i Pani Aleksandry Kilen-Zasiecznej korzystaliśmy wraz z małżonką w ramach oferty dla par.

Jest to dietetyk zdecydowanie godny polecenia. Nie tylko z cierpliwością odpowiadała na wszystkie nasze pytania, a było ich sporo, lecz również przepisy które dla nas przygotowała okazały się smaczne i relatywnie łatwe w przygotowaniu. Z tego powodu część z potraw na stałe weszła do naszego jadłospisu i po stopniowym zwiększaniu kaloryczności posiłków wraz z zbliżaniem się końca kuracji udało się ustabilizować wagę na zadowalającym poziomie.

Dodatkowym plusem było to, że Pani Aleksandra zgodziła się przesłać przepisy w formie elektronicznej, dzięki czemu łatwiej było nam wyszukiwać poszczególne dania i komponować diety.

Jedyne do czego można by się przyczepić, ale już naprawdę na siłę to, to iż w dodatkowe przepisy które dostaje się na wizytach kontrolnych nie były podzielone na poszczególne posiłki (śniadanie, pierwsza przekąska, obiad, etc. :).

Była to nasza pierwsza wizyta u dietetyka więc ciężko nam porównać Panią Aleksandrę do innych specjalistów, ale sam fakt, że nie musieliśmy innych szukać zdecydowanie świadczy na jej korzyść :-P

Opinia dodana przez: Ludwik

dr Agata Gaździńska

Wizyty domowe, Dietetyk dziecięcy

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej

Polecam Panią Doktor. Jest bardzo miłą osobą, w prosty sposób wytłumaczy każdy problem i możliwości jego rozwiązania. Jestem pod opieką Pani doktor kilka miesięcy i efekty są bardzo zadowalające. Spotkania w gabinecie bardzo mnie motywują do walki z moimi słabościami. Dzięki Pani doktor staram się w końcu racjonalnie odżywiać, tracę na wadzę i nie jestem głodna:)))

Polecam, samemu naprawdę jest trudno walczyć ze zbędnymi kilogramami! Pod okiem specjalisty wszystko jest łatwiejsze.