Wrocław Dietetyk Dziecięcy

Gabinet dietetyczny we Wrocławiu
ul.Buska 5A

Anioł nie kobieta:)

Anioł nie kobieta:)
Niesamowita osoba. Na pierwszym miejscu stawia pacjenta, widać ze wkłada mnóstwo czasu w przygotowanie jadłospisu- wiem, bo nie jest pierwszym dietetykiem, z którym współpracowałam i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń co do jakości wizyty. Jestem wręcz zdziwiona jaka może być gigantyczna przepaść pomiędzy lekarzami, jeżeli chodzi o podejście do pacjenta i wytłumaczenie schorzenia. Pani doktor dopytywała o naprawdę szczegółowe informacje, którymi nikt wcześniej się nie interesował. Skomentowała jasno moje wyniki, które przyniosłam na wizytę. Pierwszy raz lekarz wytłumaczył mi jasno, dlaczego dany parametr np z morfologii jest podwyższony lub obniżony i co on tak naprawdę oznacza:)
Pani doktor bezsprzecznie posiada ogromna wiedzę w swojej specjalizacji.
Widać gołym okiem, że kocha to co robi i angażuje się w sytuację pacjenta w 100 %.
Swoją energią i naturalnością, naprawdę sprawia, że chce się coś ze sobą zrobić!

Warto spotkać taką osobę na swojej drodze :)
Wspaniała ... polecam

Opinia dodana przez: Grażyna Róg
Dietetyk dziecięcy Wrocław mgr Małgorzata Gajewczyk

Akademia Zdrowego Żywienia
Purkyniego 10
51-150 Wrocław

Pani Małgosia i jej wskazówki sprawiły że jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem! Schudłam 10 kg, czuję się młodsza, piękniejsza i zdrowsza! Polecam wszystkim tego dietetyka! to najlepszy dietetyk we Wrocławiu !

Opinia dodana przez: Zosia

Agnieszka Biernat

Gabinet Dietoterapii
Gajowicka 145 a/1
Wrocław

Bardzo fajna dietetyczka. Wszystko mi wyjasnila i poukladala w glowie tak, jak nalezy. Ciezko bylo sie przestawic na wiele zmian, ale naprawde warto. Moj poziom trojglicerydow spadl z 485 do 210 po szeciu miesiacach diety. W przeciagu roku nie zachorowalem nawet na najzwyklejsze przeziebie ani razu. Wczesniej niejednokrotnie meczyl mnie kaszel, katar a nawet krzstusiec. Skonczyly sie tez problemy z alergia. No a co najfajniejsze, w koncu mieszcze sie w spodnie, ktore kupilem sobie majac jeszcze 24 lata, a ktore lezaly w szafie czekajac na lepsze czasy. Polecam z calego serca. Warunek, trzeba sie ostro trzymac jej zalecen, a wszystko bedzie dobrze.

Opinia dodana przez: Marek 43 lat

mgr Magdalena Maławska

Citodent Centrum Stomatologiczne - Filia Oławska
Oławska 27-29
50-123 Wrocław

Najlepszy dietetyk jakiego znam. Super podejście, motywacyjne spotkania i pyszne jedzonko na diecie. Korzystałam już z pomocy wielu specjalistów, ale dopiero z Panią Magdą udało mi się schudnąć i utrzymać wagę. Gorąco polecam

Opinia dodana przez: Kaaasiaaa

mgr Monika Maćków

Centrum Zdrowia Mama i Ja

Wrocław

Polecam tą dietetyczkę, miła, umie nawiązać kontakt z dzieckiem. Po prostu - najlepszy dietetyk we Wrocławiu.

mgr Anna Porada

Wizyty domowe, Dietetyk dziecięcy

Strefa Zdrowej Diety
Pereca 14
53-444 Wrocław

Szczerze polecam :) Pani Ania podchodzi bardzo indywidualnie do problemu. Pomogła mi schudnąć mimo moich problemów z tarczycą. Obecnie do p. Ani przychodzi moja siostra - również jest zadowolona i już szczuplejsza o 6 kg. Jeśli szukasz sprawdzonego dietetyka we Wrocławiu to polecam. Ważne jest też to, że p. Ania przyjmuje po południowo oraz w soboty.

dr Monika Bronkowska

Akademia Zdrowgo Żywienia
ul. Kiełbaśnicza 24

Profidiet
ul. Wystawowa 1 (Budynek IASE)
51-618 Wrocław

Dietetyk dziecięcy Wrocław mgr inż. Monika Biziel