Dietetyk

Dietetyk Nowy Sącz  Iwona Piaskowy

Naturhouse
ul. Długosza 13 33-300
33-300 Nowy Sącz

Cenię specjalistów, którzy potrafią indywidualnie podejść do każdego pacjenta. Wiedza, umiejętności Pani dietetyk są na bardzo wysokim poziomie, tłumacząc zalecenia zawsze zwraca uwagę co mają na celu i na jakim problemie się skupiają, przez co zawsze po wizycie wiem wszystko co potrzebuję. Panią Iwonę polecam każdemu, kto chce zadbać o swoje zdrowie i zrzucić kilka kilogramów.

Opinia dodana przez: Michał

Psychodietetyk mgr Ewa Sakwa, alergie pokarmowe szczecin, choroby tarczycy dieta
Monte Cassino 16/5
70-466 Szczecin

Wyjątkowa osoba. Ciepła, konkretna i bardzo pozytywna;))) Współpraca przebiega bardzo dobrze i jestem zadowolona. Polecam.

Opinia dodana przez: erin
Dietetyk Warszawa  Filip Kowalczyk

Centrum Dietetyki i Zdrowego Rozsądku Dr Filip
Stanisława Wyspiańskiego, 5/98
01-577 Żoliborz, Warszawa

Wolny termin: 26 Cze o 08:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa  Katarzyna Choromańska

Yanse Poradnia Dietetyczna
ul. Rodła 14/3

Za mało miałam jeszcze wizyt,żeby w pełni ocenić pracę Pani dietetyk. Do tej pory dwie miałam porady i otrzymałam plan dietetyczny, który jest dla mnie czymś nowym (nie jest to po prostu jadłospis). Już dziś wiem, że dobrze trafiłam. Pani dietetyk szuka przyczyn nadwagi, potrafi rozmawiać z pacjentem. Polecam szczególnie tym, których wizyty u lekarzy mocno stresują, ja opuszczam gabinet z uśmiechem!

Wolny termin: 26 Cze o 08:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa mgr Marek Aleksander Przondo

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Wolny termin: 26 Cze o 09:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa  Anna Dzierba

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Wolny termin: 26 Cze o 09:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa  Marta Wysocka

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Wolny termin: 26 Cze o 10:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Żukowo  Amelia Świsłowska

Poradnia Dietetyczna Lubczyk
ul. Gdańska 42
Żukowo

Udało się pogodzić moje życie z chorobą. Wszystko dzięki tej Pani. Okazało się, że nie jest to takie trudne jak się wydawało. Byłam lekko załamana tym jak usłyszałam o moich wynikach, ale na szczęście otrzymałam pomoc, choć nie wierzyłam na początku, że dietetycy mogą coś zrobić. Na wizycie brakowało troszkę uśmiechu, bo byłam mocno spięta, ale potem było już tylko lepiej. Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Martyna K.
Wolny termin: 26 Cze o 12:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa mgr Magdalena Lech

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Dobre rady, ciekawe diety, cierpliwośc i odpowednia mobilizacja, dokładnie to, czego potrzebowałem, dziękuję i polecam

Opinia dodana przez: Piotr
Wolny termin: 26 Cze o 16:00. Sprawdź inny.

mgr Iwona Bąbel

Trener, Dietetyk