Dietetyk Nowy Targ

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Chciałbym się dowiedzieć na temat diety na masę mięśniową . Jeżeli to jest możliwe , to proszę mi napisać na E-mail aa.aa@poczta.pl

Opinia dodana przez: Damian

mgr Anna Jasińska-Piątek

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

ul. Wojska Polskiego 14, I piętro, gabinet nr 17
Nowy Targ

Pani Anna wykonała kawał znakomitej roboty. Zmagałem się z trądzikiem, który wynikał z nietolerancji pokarmowej. Wspólne działania umożliwiły wychwycenie produktów zatruwających mój organizm. Kuracja być może kosztowna, ale nie żałuję ani złotówki - po pierwsze nie muszę już stosować kosmetyków do skóry trądzikowej (bo nic mi nie wyskakuje). Po drugie - organizm jest oczyszczony, mam znacznie więcej energii, i aż chce mi się znowu żyć! Pani Anno, dziękuję!

Opinia dodana przez: Bartłomiej