Dietetyk W Okolicach Nowy Wiśnicz

Dietetyk Nowy Sącz  Iwona Piaskowy

Naturhouse
ul. Długosza 13 33-300
33-300 Nowy Sącz

Cenię specjalistów, którzy potrafią indywidualnie podejść do każdego pacjenta. Wiedza, umiejętności Pani dietetyk są na bardzo wysokim poziomie, tłumacząc zalecenia zawsze zwraca uwagę co mają na celu i na jakim problemie się skupiają, przez co zawsze po wizycie wiem wszystko co potrzebuję. Panią Iwonę polecam każdemu, kto chce zadbać o swoje zdrowie i zrzucić kilka kilogramów.

Opinia dodana przez: Michał
Wolny termin: 28 Cze o 09:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Kraków lek. med. Edyta Sekuła

lek. med. Edyta Sekuła

Dietetyk, Diabetolog

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Obawialam sie, ze efektow nie bedzie, jak przy kazdej poprzedniej diecie. A tu... Pierwsze 7 kilo za nami, a będzie i dwa razy tyle! Bardzo polecam tą Panią :)

Opinia dodana przez: Weronika
Dietetyk Libiąż mgr Ewa Chojnacka

mgr Ewa Chojnacka

Trener, Dietetyk dziecięcy

Naturhouse- centrum dietetyczne
ul. Oświęcimska (obok stacji LOTOS)
Libiąż

Przesympatyczna, bardzo wyrozumiała i chętna do pomocy.
Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.
Dzięki odchudzaniu w Naturhouse uwierzyłam znów, że mogę być seksowna i szczupła!

Przesympatyczna, bardzo wyrozumiała i chętna do pomocy.
Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.

Opinia dodana przez: Pola
Dietetyk Tarnów mgr Anna  Wójcik

mgr Anna Wójcik

Fizjoterapeuta, Dietetyk

ulica Piotra Skargi 42/1
33-100 Tarnów

Polecam. Jeśli masz problem z kręgosłupem to lepszego specjalisty w Tarnowie nie znajdziesz! Pani Ania Wójcik to bardzo dobry fachowiec, dzięki której funkcjonuje bez bólu po wypadnięciu dysku L5 i ostrym bólu, drętwieniu do nogi. Zabiegi bezbolesne, skuteczne i szybko przyniosły efekt. Polecam wdzięczny pacjent.

Opinia dodana przez: Jan
Dietetyk Kraków dr Krystyna Pogoń

Dietific Centrum Dietetyczne
Ceglarska 27/11-12
Kraków

Bardzo cieszę się, że skorzystaliśmy z pomocy tak wykwalifikowanego dietetyka, który nie dość, że potrafi słuchać, to też potrafi jeszcze ustalić plan diety tak, by pacjent był naprawdę zadowolony i miał chęć prowadzenia odpowiedniej diety.
Plusem jest też dla mnie ...

Plusem jest też dla mnie to, że zestawy z jedzeniem dostarczane są codziennie.
Plusem też jest kontakt z panią doktor, która naprawdę wspiera na każdym etapie odchudzania.

Opinia dodana przez: Jola
Dietetyk Kraków mgr Renata Przybyłowicz (Serwońska)

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Tadeusz Kościuszki 68
Kraków

Jestem prze szczęśliwa!!!! wiem ze pewnie wiele osób w ten sposób pisze, ale ja na prawdę już nie wierzyłam, że mogę schudnąć a udało się!!!! bardzo dziękuję Pani Renatko to dzięki Pani pomocy i przede wszystkim dzięki OGROMNEMU WSPARCIU jakim mnie Pani obdarzyła. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam wszystkim! Jeśli ktoś potrzebuję wsparcia podczas diety koniecznie powinien przyjść do Pani Renaty. Ona potrafi zmobilizować ojj potrafi... :)

Opinia dodana przez: Maria M

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PERFECT Centrum Medycyny Estetycznej
ulica Grottgera 22/1

Fantastyczny kontakt z dietetykiem, dieta dopasowana do upodobań klienta, wsparcie ze strony dietetyka i efekty zgodne z oczekiwaniami, różnorodność przepisów. Wszystko super – polecam :)

Opinia dodana przez: Grzegorz

ulica Sądecka 24
34-700 Rabka-Zdrój

Chciałbym się dowiedzieć na temat diety na masę mięśniową . Jeżeli to jest możliwe , to proszę mi napisać na E-mail aa.aa@poczta.pl

Opinia dodana przez: Damian
Dietetyk Kraków mgr Dorota Tomera

Gabinet Dietetyczny
ul. Św. Agnieszki 4
Śródmieście, Kraków

Świetny specjalista, z pewnością polecę każdemu. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu konsultacji, a jeszcze bardziej z efektów. 15 kg mniej, czego chcieć więcej?
Dziękuję jeszcze raz. Myślę, że to nasz wspólny sukces.

Dziękuję jeszcze raz. Myślę, że to nasz wspólny sukces.

Opinia dodana przez: Dorota
Dietetyk Wieliczka - Kraków mgr inż. Gabriela Nowakowska

Poradnia Dietetyczna GOJA
ul. Krzyszkowicka 55
32-020 Wieliczka - Kraków

Spaniała osoba, świetny fachowiec. Podchodzi do pacjentów z wyrozumiałością. Potrafi dać pozytywny zastrzyk energii. Polecam szczerze Panią Gabrielę !