Dietetyk W Województwie: Lubelskie

Wolny termin: 26 Lip o 09:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Lublin mgr Iwona Prażmo

Poradnia Dietetyczna NUTRI HEALTH w Centrum Terapii Narturalnych w Lublinie
Łabędzia 17
20-335 Lublin

ulica Łąkowa 3
08-500 Ryki

Od lat wiedziałam że nie mogę spożywać ziarna pszenicy, żyta i orzechy więc unikałam tych produktów. Niestety po zjedzeniu posiłków nadal cierpiałam. Najczęstszymi objawami był ból brzucha, biegunka, nudności, migreny, brak odporności, nieżyt nosa, ciągle byłam zmęczona, obrzęki. O Pani dietetyk dowiedziałam się od koleżanki i umówiłam się na wizytę. Pani Monika po przeprowadzeniu ze mną wywiadu zaproponowała mi test z krwi na nietolerancję pokarmową. Niestety okazało się że mój organizm źle toleruje mleko krowie, jajka, kukurydzę,marchew, paprykę. Pani dietetyk przygotowała mi odpowiedni jadłospis, który stosuję od 2 miesięcy. Schudłam 9 kg i nie pamiętam co to ból brzucha i biegunki. Cały czas jestem pod czujnym okiem pani Moniki. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Elżbieta
Dietetyk Poznań mgr Sławomir Kula

Poradnia Dietetyczna Świat Odżywiania
Osiedle Na Murawie 5B
Winogrady, Poznań

to naprawdę świetny specjalista. jego wiedza jest ogromna i bardzo specjalistyczna. dzięki niemu udało mi się schudnąć 10 kg i pozbyć zaparć!

Opinia dodana przez: Piotr

ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

Pani Marta jest wspaniała. Doskonale układa dietę, słucha i rozmawia. Naprawdę polecam :)

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Miałam dużo problemów nawet nie tyle z odchudzaniem, co z pozostałościami po niezbyt udanych poradach innych dietetyków. Okazuje się, że większość z nich to tylko wyciąga pieniądza, a diety przepisuje losowo, może zadziała, a może nie. Pierwszy raz u Pana Kowaluka spotkałam się z indywidualnym podejściem i z tak profesjonalną obsługą. Warto. Jestem teraz szczęśliwą posiadaczką 55 kg przy wzroście 160 cm.

Opinia dodana przez: MedycynkaLub elf_elf_elf

Lublin, ul. Głęboka 29 lok. 6
20-612 Lublin

Pani Marta prowadzi odchudzanie. Nie naciąga na jakieś specyfiki, nie bierze dużo pieniędzy za prace jaką robi z Pacjentem. Mi bardzo pomaga, bo pracujemy nadal. Ale wiem, że niektórym nie odpowiada, że nie ma gabinetu i wizyty odbywają się w mieszkaniu pacjenta.

mgr Marta Gołąb

Psycholog, Dietetyk dziecięcy

Lublin, ul. Głęboka 29 lok. 6
20-612 Lublin

Niestety, na mnie metoda pani Gołąb nie podziała. Mam niedoczynność tarczycy i wiedziałam od początku, że walka będzie trudna. Pani Gołąb ułożyła mi dietę, zaleciła ćwiczenia i trzymałam się tego w 200%, bo byłam bardzo zdeterminowana, żeby schudnąć. Niestety, po dwóch miesiącach nie było efektów. Dostałam od pani Gołąb nową dietę, która na pierwszy rzut oka nie różniła się zbyt wiele od poprzedniej. Dodatkowo pani Gołąb nie posłuchała moich sugestii, że taka ilość nabiału powoduje u mnie bóle brzucha, nie smakują mi jogurty z otrębami, a na jedzenia co dwa dni pieczonego łososia mnie zwyczajnie nie stać. Miała mi znaleźć zamienniki, ale chyba o tym zapomniała, bo te produkty nadal były w mojej diecie w dużych ilościach. Po kolejnych dwóch miesiącach schudłam 2 kg - okazało się, że były to moje mięśnie a nie tłuszcz. Dietetyk, do którego chodzę teraz powiedział mi, że nie dziwi się, bo moja dieta miała ok. 1000 kcal, co jest zdecydowanie za małą ilością. Obecnie jestem pod opieką innego dietetyka i w ciągu pierwszego miesiąca schudłam 3,5 kg. Pani Gołąb nie poradziła sobie ze mną i niedoczynnością tarczycy. Możliwe, że osobom ze zwykłą nadwagą, spowodowaną jedzeniem słodyczy i tłustych potraw, ta dietetyczka pomoże, ale nie wiem, czy sprawdzi się u osób, przy których trzeba bardziej ruszyć głową.

Anna Wrona

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

ul. W. Chodźki 3
20-093 Lublin

Pani dietetyk reklamuje się, że rozwiązuje problemy z niedoczynnością tarczycy, ale tych obietnic nie spełnia. Dała mi pierwszy lepszy jadłospis z brzegu, po którym przybrałam w tłuszcz w krótkim czasie. Nastąpiła modyfikacja jadłospisu, ale było jeszcze gorzej - ciągle chodziłam głodna, bo pani Wrona obcięła mi trochę kalorii z i tak niewielkiej ilości. Dodatkowo ignorowała moje uwagi, że nie lubię nabiału, ale twierdziła, że skoro nie mam alergii to powinnam "jakoś w siebie wcisnąć", tak samo jak mówiłam jej, że nie stać mnie na takie częste jedzenie łososia, cielęciny czy niesezonowych owoców, zero reakcji. Zmiana diety nastąpiła jeszcze 2 razy, po czym zrezygnowałam z usług tej pani, bo miałam zwyczajnie dość. Ogólnie mam wrażenie, że dawała mi takie diety, jak wszystkim pacjentom, a nie przygotowaną pod kątem niedoczynności tarczycy. Co ciekawe, patrząc na wyniki badań podważała kompetencje mojego endokrynologa, który jest bardzo znanym i dobrym lekarzem, twierdząc, że "ona tu nie widzi tej niedoczynności, bo jestem na granicy". Po tym zaczęłam powątpiewać w to, gdzie zdobyła swój dyplom. Poza tym rzuca głupkowate teksty, np. "ktoś tu chyba ma internet", "pogadamy jak pani dojrzeje do owsianki", "co to znaczy: chcę nosić rozmiar 38?". Przyszłam do niej z niewielką nadwagą - tylko 3 kg dzieliły mnie od prawidłowego BMI, a pani Wrona skwitowała to "Uuu, ma pani nadwagę i to solidną", dzięki czemu zniweczyła moje wysiłki pozbycia się kompleksów. Bardzo denerwująca w obyciu, strasznie wymądrzająca się i traktująca mnie jak półgłówka, wizyty były dla mnie męczarnią. Wierzę, że wiele osób wyleczyła z nadwagi, ale jeśli nie umie leczyć osób z problemami hormonalnymi, to niech się przynajmniej tak nie reklamuje, bo straciłam przez nią nerwy i pieniądze.

Opinia dodana przez: Kasia

mgr Justyna Siwiela

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

M.C.Skłodowskiej 28/12
20-029 Lublin

Pani Justyna jest bardzo kompetentnym lekarzem, długo się zastanawiałam nad wizytą i jak już się zdecydowałam pójść to nie żałowałam tego. Bardzo mi pomogła, wszystko wyjaśniła od podstaw, miła, przyjazna atmosfera, niczym nie skrępowana ;) Naprawdę polecam ;) dodatkowo kontakt mailowy, który umożliwia szybkie uzyskanie odp. na nurtujące pytania. Jak ktoś się waha to bez zastanowienia POLECAM :)

Dietetyk Kraśnik mgr Dorota Pietraszek-Bańka

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej LASER-DENT