Dietetyk Stala Opieka I Wsparcie

Wolny termin: jutro o 14:15. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa  Anna Dzierba

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Wolny termin: 26 Cze o 10:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Żukowo  Amelia Świsłowska

Poradnia Dietetyczna Lubczyk
ul. Gdańska 42
Żukowo

Udało się pogodzić moje życie z chorobą. Wszystko dzięki tej Pani. Okazało się, że nie jest to takie trudne jak się wydawało. Byłam lekko załamana tym jak usłyszałam o moich wynikach, ale na szczęście otrzymałam pomoc, choć nie wierzyłam na początku, że dietetycy mogą coś zrobić. Na wizycie brakowało troszkę uśmiechu, bo byłam mocno spięta, ale potem było już tylko lepiej. Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Martyna K.
Dietetyk Warszawa mgr Joanna Wasiluk

Gabinet Dietetyczny Joanna Wasiluk
Ul. Głębocka 56

Zdecydowanie polecam Panią Joannę. Układa diety rzeczywiście indywidualnie, są smaczne, proste w przygotowaniu i oczywiście skuteczne. Bardzo miła i uśmiechnięta osoba. Wizyty konkretne i motywujące. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Janina
Dietetyk Gdańsk mgr Sylwester Kłos

Sports-Med
Ul. Uphagena 28, 80-237
Wrzeszcz, Gdańsk

Ogromny profesjonalizm, odpowiedni kontakt z pacjentem. Pełen opis mojej choroby z dostosowaniem do niej właściwej diety, co pomogło mi w krótkim czasie zrzucić kilka kilogramów. Dzięki Panu Sylwestrowi wiem że jestem w stanie wyglądać dobrze, przy niewielkiej pracy. Wystarczy uważnie słuchać i stosować się do porad. Gorąco polecam tego dietetyka.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Dietetyk Jabłonna mgr Marta Wojda

Centrum Dietetyczne Lionfitness
ul. Prosta 2
01-008 Jabłonna

Polecam pracę z Panią Martą. Skupiła się na moich potrzebach i dostosowała dietę zgodnie z moimi założonymi celami. Osoba kompetentna i posiadająca sporą wiedzę. Dzięki przygotowanej diecie można skupić się w pełni na mocnym treningu.

Mariusz Grot

Mariusz Grot

Opinia dodana przez: Mariusz
Dietetyk Poznań mgr Sławomir Kula

Poradnia Dietetyczna Świat Odżywiania
Osiedle Na Murawie 5B
Winogrady, Poznań

to naprawdę świetny specjalista. jego wiedza jest ogromna i bardzo specjalistyczna. dzięki niemu udało mi się schudnąć 10 kg i pozbyć zaparć!

Opinia dodana przez: Piotr
Dietetyk Wrocław  Sylwia Sobczak - Piżuch

Be Light Dietetyk Online

Wrocław

Dwa lata temu rozpocząłem moją przygodę ze zdrowiem. Moje dane startowe. Wzrost 175 cm waga 96 kg. do tego przewlekłe nadciśnienie tętnicze krwi co skutkowało tego 3 tabletkami dziennie żebym zawału nie dostał . Zawdzięczam to wszystko złym nawykom żywieniowym, niezdrowe przekąski , obiady na stacjach benzynowych w postaci hot doga i na kolacje kolejny fast food . Dziś ważę 70 kg bez większego wysiłku . Wiem że już nigdy nie wrócę do mojej dawnej wagi bo nie zniósł bym tego. Dziś jestem innym człowiekiem, nie muszę łykać tabletek na nadciśnienie bo już go nie mam i co ważne uwielbiam jeść i robię to bezkarnie. Dziękuje za wskazanie drogi . Polecam w 100 %”

Opinia dodana przez: G
Dietetyk Gliwice mgr Aleksandra Banaszkiewicz

mgr Aleksandra Banaszkiewicz

Terapeuta, Dietetyk

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Do Pani Aleksandry Banaszkiewicz zagłosiłam się z przewlekłymi problemami zdrowia. Za wysoki cholesterol i trójglicerydy. Ciśnienie skakało a ja co raz mniej znosiłam branie tylu tabletek. Kończę 4 miesiąc diety i mogę powiedzieć, że cel został osiągnięty. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Anastazja z Gdyni
Dietetyk Warszawa dr n. med. Anna Lewitt

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n. med. Anna Lewitt
Al. W.Witosa 31
Mokotów, Warszawa

Byłam u Pani Lewitt już kilka razy. Ogólnie jestem zadowolona i osiągam swój cel. Chylę czoła przed jej wiedzą, zwłaszcza jeśli chodzi o skomplikowany przypadek jak mój (alergia na kilkadziesiąt produktów żywieniowych). Serdecznie polecam

WSzZ Leszno
Francuska 91