Dietetyk

Wolny termin: 26 Lip o 09:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Lublin mgr Iwona Prażmo

Poradnia Dietetyczna NUTRI HEALTH w Centrum Terapii Narturalnych w Lublinie
Łabędzia 17
20-335 Lublin

Dietetyk Nowy Sącz  Iwona Piaskowy

Naturhouse
ul. Długosza 13 33-300
33-300 Nowy Sącz

Wiedza na bardzo wysokim poziomie. Ponadto indywidualne podejście do każdego pacjenta, co gwarantuje dobrymi i długotrwałymi efektami. Uprzejmość i zaufanie - na to zawsze można liczyć u Pani dietetyk. Pani Iwona to osoba z pasją zawsze przekazuje wszelkie zalecenia, tak by były zrozumiale dla pacjenta. Dba o to by zdrowe żywienie stało się rutyną przez budowanie odpowiednich nawyków żywieniowych, a nie tylko pomysłem na zrzucenie kilogramów.

Opinia dodana przez: Aneta

Psychodietetyk mgr Ewa Sakwa, alergie pokarmowe szczecin, choroby tarczycy dieta
Monte Cassino 16/5
70-466 Szczecin

Wyjątkowa osoba. Ciepła, konkretna i bardzo pozytywna;))) Współpraca przebiega bardzo dobrze i jestem zadowolona. Polecam.

Opinia dodana przez: erin
Dietetyk Warszawa  Filip Kowalczyk

Centrum Dietetyki i Zdrowego Rozsądku Dr Filip
Stanisława Wyspiańskiego, 5/98
01-577 Żoliborz, Warszawa

Dietetyk Warszawa  Katarzyna Choromańska

Yanse Poradnia Dietetyczna
ul. Rodła 14/3

Za mało miałam jeszcze wizyt,żeby w pełni ocenić pracę Pani dietetyk. Do tej pory dwie miałam porady i otrzymałam plan dietetyczny, który jest dla mnie czymś nowym (nie jest to po prostu jadłospis). Już dziś wiem, że dobrze trafiłam. Pani dietetyk szuka przyczyn nadwagi, potrafi rozmawiać z pacjentem. Polecam szczególnie tym, których wizyty u lekarzy mocno stresują, ja opuszczam gabinet z uśmiechem!

Dietetyk Warszawa mgr Marek Aleksander Przondo

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Dietetyk Warszawa  Marta Wysocka

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Wolny termin: 23 Lip o 09:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa  Anna Dzierba

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Wolny termin: 23 Lip o 12:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa mgr Magdalena Lech

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Dobre rady, ciekawe diety, cierpliwośc i odpowednia mobilizacja, dokładnie to, czego potrzebowałem, dziękuję i polecam

Opinia dodana przez: Piotr
Wolny termin: 23 Lip o 14:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa  Ewa Trusewicz

Ewa Trusewicz

Wizyty domowe, Pomoc psychologiczna

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3

Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze na maila. Polecam bardzo!!

Opinia dodana przez: Wiktoria