Dietetyk W Okolicach Turek

Przychodnia
Aleja Pokoju 7
98-200 Sieradz

Dietetyk godny polecenia. 10 kg w 3 miesiące. Troszkę wyrzeczeń, wiecej ruchu... i satysfakcja gwarantowana :) Z pełną odpowiedzialnością polecam.

Pani bardzo miła, kompetentna i naprawdę pomaga. Pierwsza wizyta (szczegółowa analiza masy ciała i wgl) 250zł, kolejne-90zł. Polecam serdecznie wszystkim, którzy maja problemy z wagą

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800 Kalisz

Niesamowicie pomocna Dietetyczka. Ukazała mi złę nawyki żywieniowe o których nie miałam wcześniej pojęcia, a które tak bardzo przeszkadzały w odchudzaniu. Nie wiedziałam że tak nie wiele można zmienić aby osiągnąć sukces. Warto skorzystać z porady Pani Ewy. Dieta urozmaicona, łatwa w przygotowaniu. Szczerze polecam! Schudłam 8 kg w 10 tygodni jedząc zdrowo i smacznie.
Anna

Naturhouse

62-800 Wojciechówka

Jestem już po kilku wizytach, -8kg. Polecam - pełen profesjonalizm, miła dietetyczka i jej asystentka.
Na każdej wizycie pomiar zawartości wody i tkanki tłuszczowej, więc wiem, że spadek mojej wagi, to nie odwodnienie. Schudłam naprawdę!!!!

NZOZ Specjalista
Bolesława Prusa 5
62-600 Koło

polecam tego dietetyka, udało mi sie schudnac szybko

polecam tego dietetyka, udało mi sie schudnac szybko

Gabinety lekarskie
Lipowa 18-22
62-800 Kalisz

zdecydowanie polecam. podstawowy plan jest przewidziany na 4 tygodnie, zrzuciłam zakładane dla tego czasu kilogramy!!

Poradnia VitaClinic-Centrum Żywienia i Terapii Nadwagi

62-800 Wojciechówka

Dzięki Pani Monice udało mi się zrzucić zbędne kilogramy. Dieta była urozmaicona, do tego mini plan treningowy..wszystko szło gładko, poza tym, że niestety uczucie głodu bardzo często mi towarzyszyło. Jednych posiłków nie byłam w stanie przejeść inne były za małe..mimo kilku prób zmian proporcji nie znalazłyśmy złotego środka. Podtrzymanie diety też zakończyło się tylko połowicznym sukcesem.

Opinia dodana przez: Asia

Eskulap, Tutus, Medicus
Sieradz
98-200 Sieradz

Bardzo dobry dietetyk, bardzo wnikliwy, dociekliwy. Dokladny. Fachowa porada. Bardzo dobry i szybki kontakt.

Opinia dodana przez: Joanna

Majkowska 13a lok. 21

Ta kobieta jest aniołem :*
Dzięki Pani Marżolince w koncu jestem szczęśliwa!! Jest Pani niesamowita najlepsza z najlepszych!!

Ta kobieta jest aniołem :*

A muszę przyznać że próbowałam już wszystkiego: ćwiczeń , ksiazek , diet z Internetu itd juz myslalam że nie ma dla mnie nadzieji a jednak decyzja o współpracy z Panią była najlepsza w Moim życiu !! :)

Jeszcze raz serdecznie za wszystko dziękuję :* :*
Alicja

Opinia dodana przez: Alicja

63-800 Gostyń

Nic konkretnego , tylko kilka wskazówek.Zbyt drogo i mało profesjonalnie. Kierując się tego pana wskazówkami przytyłam 4 kg w ciągu miesiąca...nie wiem co jest