Wielkopolskie Dietetyk

mgr Klaudia Mikołajczak

Strzelecka 41 lok. 4
61-846 Poznań

Trafiłam do Pani Klaudii przez kuzynkę, która schudła, żałuję że nie wybrałam się wcześniej. Byłam zrażona wcześniejszymi próbami (nieudanymi). Teraz wiem, że czekałam zbyt długo aby wybrać się do specjalisty. Dzięki pani Klaudii mam 15 kg mniej i czuje się doskonale. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Angelika
Dietetyk Przemęt mgr Marta Zygmanowska - Mykaj

Gabinet Dietetyczny w przychodni Salus
ul. Jagiellońska 22A
Przemęt

Pani Marta, świetny specjalista-odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.W dodatku ma bardzo serdeczne i taktowne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Magda
Dietetyk Puszczykowo mgr Angelika Korcz

Gabinet dietetyczny
Gajowa 2
Puszczykowo

Serdecznie polecam ! Pani Angelika jest osobą otwartą, sympatyczną i bardzo pozytywnie nastawioną do pacjenta. Wszelkich informacji udziela w sposób klarowny oraz fachowy. Już pierwsza wizyta uświadomiła mi ile błędów żywieniowych popełniam. Dieta, którą Pani Angelika ułożyła jest bardzo prosta, szybka, smaczna a zarazem różnorodna . Naprawdę gorąco polecam

Opinia dodana przez: Barbara

mgr Klaudia Łochocka

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Polecam! Bardzo profesjonalne podejście, przemiła atmosfera, a przede wszystkim skuteczne efekty. Schudłam już 12 kg, co przy moich schorzeniach było konieczne. Widać, że Pani Klaudia oprócz wiedzy ma też doświadczenie. Pozdrawiam!

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

Mój 14 syn w ubiegłym roku ważył 94 kg i postanowił zmienić swój wygląd Nadmienię,że miał poważne problemy z jelitami i żołądkiem. W okresie od kwietnia 2017 do września 2017 schudł 17 kg , stosując się do zaleceń Pani Magdy i nie głodując , zmienił się jego wygląd, samopoczucie i samoocenę, ale najważniejsze ustąpiły wszystkie dolegliwości jelitowo - żołądkowe. Polecam w 100% Panią Magdę za pełen profesjonalizm. Jest miłą, sympatyczną osobą jednocześnie bardzo konkretną.
Obecnie sama korzystam z pomocy Pani Magdy, również nie głoduję , mam więcej energii. Zmieniając swoje nawyki żywieniowe, bez większego wysiłku, przez dwa tygodnie zgubiłam 3 kg . Mam nadzieje że z pomocą Pani Magdy osiągnę swój cel.
Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Agnieszka
Dietetyk Poznań mgr Ewelina Kowalska

Poradnictwo dietetyczne mgr Ewelina Kowalska
ul.Wawrzyniaka
Jeżyce, Poznań

Polecam. Dieta redukcyjna nieuciążliwa i z dobrymi rezultatami. Sympatyczna osoba, dieta wygodna, prosta w przygotowaniu, efekt się utrzymuje, bez jojo.

Opinia dodana przez: Stanisław
Dietetyk Poznań lek. med. Justyna Okupniak

Poznański Ośrodek specj. Usług
ul.serbska
61-696 Poznań

Fantastyczny lekarz. Patrzy na pacjenta całościowo. Mam do niej pełne zaufanie. Jest bardzo dociekliwa. Ponadto najpierw zawsze stosuje naturalne metody leczenia. Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Anna

mgr Monika Malak

Dietoteka
piekary 1
63-500 Ostrzeszów

pełen sukces schudłam 20 kg było warto

pełen sukces schudłam 20 kg było warto

Pani bardzo miła, kompetentna i naprawdę pomaga. Pierwsza wizyta (szczegółowa analiza masy ciała i wgl) 250zł, kolejne-90zł. Polecam serdecznie wszystkim, którzy maja problemy z wagą

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800 Kalisz

Niesamowicie pomocna Dietetyczka. Ukazała mi złę nawyki żywieniowe o których nie miałam wcześniej pojęcia, a które tak bardzo przeszkadzały w odchudzaniu. Nie wiedziałam że tak nie wiele można zmienić aby osiągnąć sukces. Warto skorzystać z porady Pani Ewy. Dieta urozmaicona, łatwa w przygotowaniu. Szczerze polecam! Schudłam 8 kg w 10 tygodni jedząc zdrowo i smacznie.
Anna