Lekarze z nazwiskiem zaczynającym się na literę A

Jolanta Arczewska-Smykiewicz Internista

Placówka Małej Łąki 15/26

Wioleta Arczyńska Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "PULS"

Monika Arczyńska Chirurg stomatolog

Placówka Na Uboczu 12/26

Elżbieta Arczyńska Lekarz rodzinny

Przychodnia Szemud

Michał Arczyński

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "MEDITRANS"

Michał Ardanowski Masażysta

Gabinet Gryfice

Danuta Ardzińska-Wood Traumatolog - Ortopeda

TiM Usługi Medyczne

Rafał Arendarczyk Internista

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp z o.o.

Jerzy Arendarczyk Pediatra - Alergolog

Instytut "Centrum Zdrowia Matki Polki" w Łodzi

Maciej Arendarczyk Stomatolog

Samodzielny Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowtnej "STOMAX" S.C.

Agnieszka Arendarczyk Lekarz rodzinny

Placówka ul. Liliowa 4

Lidia Arendarska-Gwóźdź Stomatolog

Placówka Jana Olbrachta 58/188

Krystyna Arendarska-Mastella Psychiatra

Placówka Akermańska 7/2

Marcin Arendarski Internista

Placówka Wojska Poskiego 14 A/6

Aleksandra Arendt Internista

Placówka ulica Zawiszy Czarnego 3/5

Irena Arendt

Placówka Maklakiewicza 13/21

Jerzy Arendt Chirurg naczyniowy

Placówka Bytom

Tadeusz Arent Lekarz medycyny pracy

Przychodnia Lekarska "PROVITA"

Małgorzata Arent Internista

Placówka None

Tomasz Arentewicz Chirurg ogólny

Placówka Chojnowska 46A/1

Małgorzata Arent-Królikowska Internista

Placówka ul. Makuszyńskiego 24

Marzena Arent - Mierzejewska Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Marzena Arent-Mierzejewska Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Sławomir Arentowicz Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Paliatywnej Domowej

Agata Argasińska Lekarz rodzinny

Placówka ulica Piłsudskiego 5

Maria Argasińska Stomatolog

Placówka ulica Grunwaldzka 8A

Anna Argasińska- Hudziak Anestezjolog

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Międzyrzeczu

Elżbieta Argasińska-Sobczak Neurolog

Gabinet Pocztowa 3

Leszek Argasiński

Placówka Burmistrzów Zawilskich 14

Grzegorz Argasiński Internista

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Siwek Arkadiusz Wizyty domowe - Internista

Familia-med

Jacek Arkowski Internista

Placówka ul. Deszczowa 16a/4

Teodozja Arkuszewska Medycyna estetyczna - Lekarz rodzinny

Poradnia REMEDIUM Sp. z o. o.

Zbigniew Arkuszewski Neurolog

Placówka Sokolska 56 lok. 1

Michał Arkuszewski Neurolog

Placówka Bolesława Prusa 7

Barbara Arkuszyńska Pediatra

Gabinet Ogrodnicza 5

Rajmund Arkuszyński Ginekolog położnik

Gabinet Słowackiego 51

Izabella Arłamowska Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Joanna Rakszewska - Pyrtak

Małgorzata Arłukiewicz-Piwowar Anestezjolog

Placówka 22 Września 27

Edyta Arłukowicz Stomatolog dziecięcy - Stomatolog

Placówka ul. Pocztowa 20/1c

Tomasz Arłukowicz Gastroenterolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

Beata Arłukowicz Dermatolog

Placówka pl. Konstytucji 3 Maja 3

Elżbieta Arłukowicz Choroby zakaźne - Epidemiolog

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek

Bartosz Arłukowicz Pediatra

Placówka Szczecin

Anna Armache Ginekolog położnik

Placówka Musierowicza 1 B/C

Anna Armada Stomatolog

Placówka ulica Kołobrzeska 5/7

Witold Armada Kardiolog - Internista

Gabinet Żwirki i Wigury 5

Małgorzata Armańska Pediatra

Szpital

Wojciech Armański

SZPITAL KIELECKI ŚW. ALEKSANDRA SP. Z O.O.

Michał Armata

Placówka ul. Włościańska 8/50

Halina Armatys Lekarz rodzinny - Internista

Placówka Murarska 10B

Krystyna Armatys Ginekolog położnik

Placówka Kisielewskiego 5 lok. 97

Magdalena Armatys Stomatolog

Placówka ulica Rynek 22

Jolanta Armatys-Pyzik Lekarz rodzinny - Internista

Placówka ulica Sportowa 15

Joanna Armentowicz-Munik Anestezjolog

Placówka 11-go Listopada 69/77/23

Aleksandra Arndt Dermatolog

Placówka Tumska 10

Henryka Arndt Pediatra

szpital im biernackiego

Jarosław Arndt Okulista

Oddziały i inne komórki opieki szpitalnej

Maciej Arnold Stomatolog

Gabinet Brzozowa

Marcin Aromin

Placówka Natolińska 13

Maria Arrowsmith Stomatolog

Placówka Legnicka 2

Barbara Arska-Karyłowska Psycholog

Laboratorium Psychoedukacji, Instytut Treningu i Psychoterapii

Justyna Arsoba Psycholog

Pro Bono Ośrodek Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych dr Alicja Hess-Leońska

Dorota Arszyńska-Łopatka Lekarz medycyny ratunkowej - Anestezjolog

Placówka Jeżynowa 21

Artur Artemiuk Kardiolog - Internista

Gabinet Żołnierska 18 lok. 57

Edyta Artemiuk Internista

Przychodnia Morena

Iwona Artemiuk Pediatra

Medicers Centrum Medyczne

Joanna Artiuchow-Merchut Neurolog

Placówka ulica Kaczkowskiego 3

Paweł Artymiak

Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia

Sławomir Artymiak Ginekolog położnik

Gabinet Królewiecka 3 lok. 49

Aniela Artyńska Anestezjolog

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej

Bartosz Arukowicz Pediatra

Placówka Szczecin

Anna Arwar Neurolog

Centrum Medyczne IPS Filia Nr 1

Romana Aryko

Szpital Uzdrowiskowy "Eskulap"

Beata Asankowicz-Bargiel Pulmonolog

Placówka Ostrów Wielkopolski

Jerzy Asarabowski

Placówka ulica Kaprysowa 9

Georgij Asaulenko Chirurg ogólny

Wielkopolskie Hospicjum dla Dzieci

Adsasd Asdad Ortodonta

Szpital Brodnica

Anna Aseńko Medycyna estetyczna - Chirurg plastyczny - Chirurg ogólny

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.

Olgierd Ashuryk

Placówka Połabska 4

Leszek Asman Psychiatra

Gabinet ul. Kościuszki 1a

Bożena Asperska Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Agnieszka Assman Neurolog

Placówka Budowlanych 1D/4

Jarosław Ast Radiolog

Medicus Gabinet Ginekologiczny

Alaksandr Astapau

Rejonowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu

Igor Astaszew Stomatolog - Protetyk - Ortodonta

Dentysta Rodzinny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Jolanta Astramowicz Audiolog

Placówka ulica Piotra Stachiewicza 45/50

Zbigniew Aszkielaniec Pediatra

Gabinet Chopina 9a lok. 4

Beata Aszkiełowicz Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Irena Aszkiełowicz

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne w Kwidzynie

Henryk Aszkiełowicz Anestezjolog

Centrum Dializ Fresenius

Stanisław Aszkiełowicz

Gabinet Kardiologiczny

Anna Aszkiełowicz Weterynarz

BELVET 2

Aleksander Aszkiełowicz

Centrum Dializ Fresenius

Artur Asztabski Laryngolog

Placówka Zamkowa 25

Dariusz Asztabski Ginekolog położnik - Ginekolog

Euro med

Wanda Aszurkiewicz Pediatra - Lekarz rodzinny

Gabinet Chojnowska 112 pok. 108

Jolanta Atak-Ziętarska Pediatra

Placówka Kasprowicza 33

Marta Atalla Pediatra

ESTINITY

Magdalena Ataman Stomatolog

Gabinet Nienadówka

Jerzy Ataman Chirurg ogólny

Placówka Osińska 2

Ewa Atamańczyk Chirurg ogólny

Placówka Szarych Szeregów 21

Barbara Ataman-Wilczek Okulista

Gabinet Sobańskiego 81c

Desislava Atanasova Stomatolog

nowa

Ewa Ataniel-Kowalska Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Magdalena Atarowska

Placówka ulica Bonin 27/1

Andrzej Atend Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Bernadetta Atłasik Okulista

Gabinet al. Kościuszki 24 lok. 10

Jerzy Atler Urolog

Placówka Poznańska 82

Andrzej Atras Traumatolog - Ortopeda

Luxmed

Stanisława Atras-Kornel Stomatolog

Placówka ulica Krańcowa 45

Nadia Attay Stomatolog

ORTO-DENT. Centrum Stomatologiczne

Paulina Atys Logopeda

Placówka Marywilska 58

Halina Audzeyenka Okulista

Przychodnia Morena

Joseph Aueiss Lekarz rodzinny

Placówka Swobodna 10 / 16

Marian Augstyn Internista

Prywatny Gabinet Lekarski

Elżbieta Auguścik Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Małgorzata August

Placówka ulica Sienkiewicza 7

Ryszard August Nefrolog - Internista

NZOZ Nowy Sącz

Jadwiga August

Gabinet Armii Krajowej 9 lok. 3

Karolina August Stomatolog

Dental-Service Klinika Dentystyczna

Ewa Augustjańska-Szulc Pediatra

Placówka Sikorskiego 6

Barbara Augustowska Pediatra

Przychodnia Połaniec

Bartłomiej Augustowski

Regionalny Szpital

Cyprian Augustyn Kardiochirurg

Placówka A. Vivaldiego 34/3

Małgorzata Augustyn Rehabilitant dziecięcy - Rehabilitant - Fizjoterapeuta

Gabinet Fizjoterapii REHA POINT

Marzena Augustyn Psycholog

Gabinet Psychologiczny

Violetta Augustyn Okulista

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA

Augustyn Augustyn Neurolog

Szpital Zgorzelec

Maria Augustyn Psycholog

GABINET PSYCHOTERAPII MARIA AUGUSTYN

Grażyna Augustyn Internista

Placówka Nr 258

Katarzyna Augustyn Otolaryngolog - Laryngolog

Podkarpackie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"

Danuta Augustyn Pediatra - Neurolog dziecięcy

Placówka ul. Ludwika Solskiego 46

Sebastian Augustyn

Placówka Warszawska 52/17

Elżbieta Augustyn Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Celina Augustyn Internista

Placówka Prusa 1c/9

Marian Augustyn Internista

Placówka ul. Powstańców Warszawy 14/5

Monika Augustyn Onkolog - Internista

Placówka Jasnogórska 5/1

Krystyna Augustyn Laryngolog - Foniatra

Placówka Chabrów 20 lok. 10

Czesław Augustyn Okulista

Gabinet Okulistyczny w Gliwicach

Jerzy Augustyn

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAN" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Ewa Augustyn Okulista

Prywatny Gabinet Lekarski

Monika Augustyn Gastrolog - Internista - Gastroenterolog

prywatny gabinet

Tadeusz Augustyn Chirurg ogólny - Chirurg dziecięcy

Placówka ulica Górnicza 4

Maciej Augustyn Urolog

Placówka Przybyszewskiego 7

Tatiana Augustyn-Busse Pediatra

Placówka Wolności 126a

Wojciech Augustynek Neurolog

tel.kom. 0602758608

Katarzyna Augustynek

"MS Clinsearch" Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - filia w Kołaczycach

Agnieszka Augustynek

Szpital Specjalistyczny im. Józefa Dietla w Krakowie

Tatiana Augustynek Pediatra

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto

Irena Augustyn - Foltyn Pediatra

Placówka ul. Marii Zaborowskiej 51

Agnieszka Augustyniak

EMC Piaseczno Sp. z o.o.

Grzegorz Augustyniak Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "OMEGA " Sp. z o.o.

Przemysław Augustyniak Anestezjolog

NZOZ Nad Matką i Dzieckiem Szpital Dziecięcy im. B. Krysiewicza

Piotr Augustyniak Ginekolog położnik - USG - RTG

Placówka Przemyska 41d lok. 1

Małgorzata Augustyniak Stomatolog

Poradnia Opieki Palitywnej - Hospicjum Domowe

Mariusz Augustyniak Lekarz rodzinny

Poradnia Opieki Palitywnej - Hospicjum Domowe

Barbara Augustyniak Pediatra

Placówka Limanowskiego 28c/8

Tomasz Augustyniak Ginekolog

Gabinet prywatny

Szczepan Augustyniak Chirurg ogólny

Gabinet psychologiczny przy Zespole Szkół Zawodowych w Wolsztynie

Radosław Augustyniak Stomatolog

Placówka Żwirki i Wigury 1 lok. 20

Krystyna Augustyniak Choroby zakaźne - Internista

Specjalistyczny Szpital im.A. Sokołowskiego w Wałbrzychu, Oddział Zakaźny

Grażyna Augustyniak Internista

Placówka Platona 3/143

Magda Augustyniak Psycholog kliniczny

Centrum Rozwoju Psychologicznego Nasza Strefa

Ewa Augustyniak USG - Okulista

Placówka Dobrzyńska 19/56

Krystyna Augustyniak Stomatolog - Protetyk stomatologiczny

Gabinet Grójecka 60 lok. 19

Emilia Augustyniak Stomatolog

Fourmed Przychodnia Specjalistyczna

Krystyna Augustyniak Stomatolog

Gabinet Grójecka 60 lok. 19

Adam Augustyniak Wizyty domowe

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe

Krystyna Augustyniak Internista

Specjalistyczny Gaginet Ginekologiczny

Jarosław Augustyniak Stomatolog

Placówka Łaciarska 5/1f

Janusz Augustyniak Psychiatra

Szpital Opole

Włodzimierz Augustyniak Urolog

Centrum Medyczne Vitamed

Zofia Augustyniak Ginekolog położnik

Gabinet Bałtycka 3D

Anna Augustyniak

Placówka Olgierda 81/5

Henryk Augustyniak Urolog

Śląskie Centrum Osteoporozy

Maria Augustyniak

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska

Hanna Augustyniak-Bartosik Internista

Placówka Radarowa 5A

Elżbieta Augustyniak-Brudz Dermatolog

Placówka al. Śmigłego-Rydza 42 lok. 11

Karina Augustyniak-Chrzanowska Internista

Gabinet psychologiczny przy Zespole Szkół Zawodowych w Wolsztynie

Agnieszka Augustyniak-Siuba Psychiatra

Gabinet Psychiatryczny

Daria Augustyniak-Skrobisz Logopeda

Gabinet Asnyka 4

Janina Augustyniak-Szkup Stomatolog

Placówka Rąblowska 3

Dorota Augustyniuk Logopeda

Gabinet Logopedyczny

Mikołaj Augustynowicz Anestezjolog

"Medycyna Specjalistyczna" sp. z o. o.

Wadim Augustynowicz Internista

Oddział Centrum Medyczne Enel-Med. Puławska

Barbara Augustynowicz Laryngolog

Gabinet Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)

Stanisław Augustynowicz Dermatolog

Placówka ul. Adama Mickiewicza 34D/11

Elżbieta Augustynowicz Stomatolog

Placówka Reymonta 9 lok. 35

Jolanta Augustynowicz-Koziełł Lekarz rodzinny

Placówka Prosowa 30

Ina Augustyn-Pietryka Stomatolog - Chirurg ogólny

Placówka al. Niepodległości 12 lok. 20

Janina Augustyn-Puziewicz

Gabinet Chopina 25

Zofia Augustyn-Samujłło

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej"Ośrodek Zdrowia "MAZ MED" w Moszczenicy

Danuta Augustyńska Stomatolog

OLK-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Romualda Augustyńska Internista

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Przychodnia Formedica

Daria Augustyńska - Mutryn Radiolog

Avimed Plus Piekary Śląskie

Anna Augustyńska-Rabiega Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Marek, Augustyński Lekarz rodzinny

spółka cywilna Praktyka Grupowa Lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej Witold Kurowski, Roman Matonóg

Wiesław Augustyński Ginekolog

Placówka Sztabowa 16a

Grzegorz Augustyński Stomatolog

Placówka Jana III Sobieskiego 10a

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się